Değeriniz

Sevgililer,

Değerli olduğunuzu kime kanıtlamaya çalışıyorsunuz?

Yaratan’a? Siz, Yaratan’ın bireyselleştirilmiş bir suretisiniz. Siz, bütünün ayrılmaz ve kıymetli bir parçasısınız. Dahası, siz yükselmekte olan bir gezegenin yeryüzü ekibinin bir üyesisiniz. Siz sadece değerli ve layık değil, üstüne üstlük olduğunuz kişi ve yaptıklarınız için takdir ediliyor ve kutlanıyorsunuz.

Diğer insanlar? Kimse sizin özel yolunuzla ya da ruhunuzun yapılacak işler listesiyle ilgili bilginin tamamına sahip değil. Eğer birisi sizi yargılıyorsa, sadece yargılama hareketinden dolayı sizi yargılama vasfına sahip değildir, aksi takdirde böyle bir şeyle ilgilenmezlerdi bile.

Kendiniz? Ah, işte bu büyük mesele. Yine diyoruz ki, kendinizi döve döve aydınlanma merdiveninde yukarılara tırmandıramazsınız. Ancak kesinlikle kendinizi sevebilir, ilahi gerçeğinizi hatırlamaya ve kabul etmeye teşvik edebilirsiniz. Hiç kuşkusuz, bir solukta hem kendi ilahi özünüzü inkar edip hem de (Yüksek Benliğiniz olarak) bedenlenme sürecinde ilerleyebileceğinizi düşünmenin çılgınlığını siz de görebiliyorsunuz. 

Sizleri önemle, değer kazanmak ya da kaybetmek için yapabileceğiniz hiçbir şey olmadığı bilgisiyle oturup düşünmeye çağırıyoruz.

Değeriniz, en basit haliyle ifade edersek, vardır.  Ya bu gerçeği kabuldesinizdir ya da inkarda. Bunu inkar etmek size hiçbir şey getirmez ama kabulünüz ise her şeyi sunar. Çünkü değerinizi kabul ettiğinizde faaliyetlerinizin temeli özgünlüğünüzde yatar ve bu noktadan yola çıkarak olduğunuz gerçek benliğinizle eş-titreşimli şeylerle hizalanırsınız. 

Baş Melek Gabriel, 3 Şubat 2021

Kanal Shelley Young’a çok teşekkürler. (trinityesoterics.com)


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

4 comments

 1. Güne bu mesajlarınızla başlamak o kadar anlamlı ki 🙏🏻 İcimden geçen sorulara sizin aracılığınızla aldığım bu cevaplar icin şükran doluyum. İyi ki varsiniz iyi ki VARız 💓💓💓

  Liked by 2 people

 2. Sevgili Mor Alev, cok tesekkur ederim. Bence bu kanallik subat ayinin imzasini tasiyor, henuz ilk haftasindayiz ama icime dogan bu oldu. Ben özdegerimi urettiklerimle,verimliligimle karistirmaya cokca yatkin biriyim. Ve bu konuda hemen elestiririm kendimi, inanamasam da hala daha buyuk cogunluguna bilinc getiremedigim derin elestiriler yargilar olur, sonradan fark ederim… Kendimle uretilen aktiviteyi ayirmayi ogrenmek icin Gabriel’in ve tum isik varliklarinin yardimini diliyorum 🙏 simdiden o yardimin geldigini ve acilimlarla ogrenme surecinde oldugumu biliyorum. Sevgilerimle.

  Liked by 3 people

 3. Teşekkürler Mor Alev. “Düşünüyorum öyleyse varım” dan sonra “Varım, öyleyse değerliyim” adımına geçiyoruz. 😊

  Liked by 3 people

 4. Bugünlerde depreşen değersizlik hissi konusunda son noktayı koydu bence 🙏🏼🌿💫Huzur veren güven veren sade bir dille ifade eden 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼Yaradana ve vesile olanlara binlerce kez şükür 🙏🏼🙏🏼🙏🏼💫💫💫💫💫🌿🌿🌿🌿🌿Sonsuz huzur ve sevgiyle 💖💕💫🌿

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.