Melekler: Kim olmak istiyorsunuz?

Nelly Tsenova Art

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Pek çoklarınız soruyor, “Bu ne zaman bitecek?” Daha iyi bir soru şöyle olabilir; “Bu bitiğinde ben kim olacağım? Nasıl gelişmiş olacağım? Gelecekte çok daha mutlu bir rezonansa yol açacak hangi ilerleme ve gelişimleri gerçekleştiriyorum?”

Bu dönem pek çoklarına karanlık ve zor gelse de, yeryüzü gezegeninde yaşayanlarınızın çoğunluğu için kendi ruhunuza derinden dalmak üzere çok ender bir fırsat. – hissetmediğinizi hissetmek, hayalini kurmadığınızı hayal etmek, cesaret edip de arzulayamadığınız bir dünyayı dilemek için. İnsan bilincinin akışında duygularınız bu kadar güçlüyken, kendinizden kaçmanızın bir yolu yok. Burada bir fırsat var – şifalanmanız için, kendinizi sevmeniz için, yaratmanız için.

Eğer sıkıldıysanız, sıkıntıya izin verin. Onunla oturun. Eğer üretken değilseniz veya normal zamanlardaki gibi bahanelerle oyalanamıyorsanız, yükselen hisleri hissedin. Kendinizi kucaklayın ve daha önce zihninizin arka köşelerine yığdığınız parçalarınızı sevin. Bu, o parçalarınızı şifalandırıp ışığa yollama zamanı. Eğer yapabiliyorsanız, sessizlikte oturun ve neyin açığa çıktığını görün. Çünkü şifa ihtiyacındaki seslerin ve hislerin altında, ruhunuzun gerçek arzularının tohumları bulunuyor. Derinlerde, kalbinizin kalbinde, bir anda, bu hayatta yaratmak istediğiniz şeyle bağlantıya geçebilirsiniz. Olmak istediğiniz kişiye dair farkındalığınızı derinleştirmeye başlayabilirsiniz. Ve o kişi olmaya şimdi başlayın.

Fakat, bunun yerine, ölçülemeyecek kadar meşgulseniz, kitlelere hizmet ve yardım ediyorsanız, o zaman sizi bunu yapacak yere yerleştiren kalbinizdeki meleksi sevgiyle temasa geçin. Bu ışıktan, bu derinlikten hizmet edin ve evrenleri yaratan akış tarafından korunacaksınız. Daima sevecen olana kalbinizle bağlantı kurun ve ona hayran kalmanıza izin verin. Kendinize, hizmet ettikleriniz için Yaratan’ın zihni, elleri, gözleri olduğunuzu hissetme izni verin.

Sevgililer, bu çok geçmeden bitecek. Hayat aşamalı olarak “normale” dönecek fakat hiçbir şey gerçekten aynı olmayacak. Birbirinizle olan bağlantılarınızın sonsuza dek farkında olacaksınız. Toplumlarınızın dayanağını oluşturan, size hep hizmet etmiş ama sesini duymamış olduklarınız için çok daha büyük bir şükran duyacaksınız. Rollerini oynamalarına değil, insanlıklarının derinliklerinde bulunmalarına şahit olurken, bir zamanlar yargıladıklarınıza çok daha hoşgörülü olacaksınız. Daha fazla dokunuş, daha fazla derinlik, daha fazla gerçek bağlantı için özlem duyacaksınız. Hayatlarınızda değer ve amaç hissetmek isteyeceksiniz.

Bu pandemi bittiğinde kim olmayı diliyorsunuz? Bunu iyice düşünün sevgililer ve o insan olmaya şimdi başlayın, yalnızlığın, sessizliğin tam ortasındaysanız bile, “yapamadığınız” zaman bile, “olabilirsiniz”. Her zaman özgün ışığınızla hizmet edebilirsiniz, kendi huzurunuzdan ve neşe-keyif-coşkunuzdan kaynaklanan titreşimsel bir hizmet.

Her birinizle gurur duyuyoruz. Bu, dünya gezegeninizde bulunmak için en kolay zaman değil. Bu olay ne cennetler tarafından organize edildi ne de kötü insanlar tarafından. Bu, hayatta kalmak isteyen titreşimin tecrit ve korkuyu yükseltme çabasıdır.* Ama başarılı olamıyorlar. Sevgi o güzel insan kalplerinizi koruyor.

Doğuyor ve yükseliyorsunuz, sadece bireyler olarak değil, muzaffer bir ırk olarak. Şunu bir düşünün – siz, insan ırkının bedenindeki bir hücre olarak şimdi her zamankinden çok daha önemlisiniz. Gerçekte olduğunuz ışık olmaya şimdi karar verin sevgililer. Her biriniz bizim gözlerimizde, paha biçilmez, kıymetli ve mükemmelsiniz.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

(*) Açıklama için ilgili eski mesaj bu bağlantıda

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

7 comments

 1. Günaydın Mor Alev ve bu yazıyı okuyan herkese…
  Biliyorsunuz yorumlarda devamlı yazılıyor tam bu sabah bunu düşündüm ve yazı geldi. Evet klişe olmasın diye ben de aynı şeyi yazmak istemiyorum. Her ne kadar dün gece ben ne olmak istiyorum? diye uyuyakalıp sabah aynı soru ve cevabı zihnimde ‘ben kendim olmak istiyorum’ diye belirdikten sonra bu yazıyı okumak şaşırtıcı ancak şimdi daha önemli bir şeyi idrak ettim. Şaşırmamayı ve normalimin evrenle bu şekilde iletişimde olmasını… sanırım normal olan eski anormale alışma daha da önemlisi yaşama vakti 🙂

  Liked by 4 people

  1. Tesekkurler Mor Alev,tamda bu dusuncelerı hissettiğim bır zamanda geldı bu yazı,aslında bu korona zamanları yaratıcılıgımı daha artırdı,kendı içime daha cok donmeyı,benı ne mutlu ve huzurlu hıssettırıyorsa onları yapmaya basladım.Boyalarımı,tuvalımı cıkardım yenıden resım yapmaya basladım,tuval,agac,tas ne varsa boyuyorum 🙂 daha cok kitap okuyorum ve en güzelide korona bittikten sonra sevdiğim beni mutlu eden işi yapmaya karar verdim.Hep sevgide kalalım,tesekkurler.

   Liked by 1 kişi

 2. Olmak istediğim yerdeyim denilebilir ,biraz daha hoşgörülü sabırlı olmak istiyorum..Sağlıkçıyım,hem kendime hem başkalarına şifa olmak istiyorum.Daha sonra da daha sabırlı ve hoşgörülü olmak istiyorum..Hatırlattığın için sağol Moralev

  Liked by 1 kişi

 3. ❤ 🙂
  Kolaylıkla kendimin her halini alıp kabul etmeyi seçiyorum. Sevgi ile ve neşe ile kalbimin kalbiyle kucaklaşmayı seçiyorum.

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.