Yeni Dalga

 

Holly Kitaura Art

Sevgili Dostlar,

Pazartesi günü şifa ekseninde oluşacak süper dolunaya hazırlanırken, peş peşe gelen aşağıdaki üç Yaratan mesajını sizlerle paylaşmasam olmazdı! 4, 5 ve 6 Mart tarihli bu kısa mesajları sırasıyla veriyorum. Şimdiden enerjiyi bir şekilde hissettiğinize eminim. Bizden istenen katkı biraz sabır, hoşgörü, açık bir kalp, dengeli duruş ve tabii ki hayata, evrene ve Yaratan’a güven!

Dalga

Sevgili, bir defa daha devasa değişimin tam kıyısında duruyorsunuz. Tsunamiden hemen önceki okyanusun halini gözünüzde canlandırın. Dalga güç ve hız kazanırken önce suyun tamamı denize çekilir. Islak kumda duruyor ve neler olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. (Gülümseyerek)

Bu, korkuyu salıverme, tüm kaynaklarınızı toparlama, kendinize merkezde ve huzurda olmaya izin verme zamanıdır. Yardımcınız Evren sayesinde, bu değişimde zarafet ve kolaylıkla yol alacaksınız.

Bu ilginç zaman süresince, becerilerinizi ve bilginizi hiçbir çekince olmadan kendinize ve diğerlerine yardımcı olmak için kullanın. – Yaratan.

Her An…

Lütfen hatırlayın; bu değişim herkesi etkiliyor! Bu çeşit enerjiyle başa çıkma konusunda oldukça fazla alıştırma yaptınız; geldiği zamanı biliyorsunuz, sizi nasıl hissettirdiğini, bedeninizin nasıl tepki verdiğini ve bunun nasıl bireysel bir deneyim olduğunu biliyorsunuz. Henüz kendi yollarını keşfetmemiş olanlar bilmiyorlar.

Bundan dolayı, nereye giderseniz gidin, yanınızda sabrınızı da götürmeniz çok önemli. (Gülümseyerek)

İlahi Kıvılcım her zaman şefkat ve iyiliğe yanıt verir. Başka hiçbir şey işe yaramazsa eğer, Koşulsuz Sevgiyi kabul etmelerini isteyin. Evren yanınızdayken, her dakika bir öğrenme-öğretme anı haline gelebilir. – Yaratan

O Kadar Çok Seçenek!

En son değişim size çok büyük miktarda yeni olasılıklar getiriyor.  O kadar çok olasılık kendini size sunabilir ki, seçeneklerden başınız dönebilir! (Gülümseyerek)

Evren hatırlatmak istiyor, olasılıkların gelme hızlarını kontrol etmek elinizde ve hangilerini kabul edip, hangilerini salıvereceğiniz de sadece sizin kontrolünüzde. Hatta kendinizi bir öğretmen deneyiminde bile bulabilir, diğerlerini kendi yollarının başlangıcına takdim edebilirsiniz.

Huzurlu ve neşe-keyif-coşku dolu olmanıza izin verin, bilin ki bu zamanda hangi yaratıma girmeyi seçerseniz seçin, sadece bir milisaniye ötenizde! – Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2020  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

8 comments

 1. Mesajlar çok güzel ve son cümle tamamen doğru.Zaten düşünce gücünü ve sayenizde aldığımız mesajlardan haberdar olduğumuz yaratımların çoğalması inanılmaz doğru.Ne düşünürsem oluyor.Acayip eğleniyorum.Ve meleklerden mesaj yağıyor.Soruyorum cevap alıyorum.Mümkun olduğu kadar hazır olan etrafımdaki sevdiklerime sürekli aman güzel düşünün güzel oldun diye söylüyorum.seni 💜 mor alev

  Liked by 1 kişi

 2. Sevgili Mor Alev
  Maillerinizi alıyorum ve sizi heryerden takip ediyorum ve çok mutluyum.Ancak her seferinde isim ve mail adresi niye yazılıyor onu anlamış değilim.

  Beğen

  1. Sevgili Fulya, sanırım yorum bırakırken isim ve email adresinin yazılmasından bahsediyorsunuz. Eğer WordPress kullanıcısıysanız buna ihtiyacınız kalmaz. Ancak değilseniz, yorumunuza verilecek cevabı alabilmek için bu bilgilere ihtiyaç vardır. Sevgilerle

   Beğen

 3. Muhtesem! 😍 ozellikle 2.mesaji ben mi kanal olup yazdim ya diye suphe ettim,kelimesi kelimesine gercekligimle örtüsüyor. E tabi hakikat icin sen/ben yok,ayrilik yok,hakikat hep ayni ve kaynak tek 🙂 sevgili Mor Alev, iyi ki varsin!

  Liked by 1 kişi

 4. İlahi zamanlama ..Harika hatırlatıcılar..Yaşamın ne denli güvenli olduğunu şu olumlamalarla mühürlüyorum:
  Nefes güvenlidir,hayat güvenlidir,nefes ilahidir,hayat güvenlidir. Teşekkürler sevgiler Yaradanım, Mor Alev ve Jennifer Farley ❤

  Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.