Şu anda o kadar çok şey oluyor ki – Konsey (Mesaj 150)

Land Of Creation by Sander Bos- Mapije de WitSevgili Dostlar, Konsey bu sefer de 2018 Mart ayında vermiş oldukları bir mesajı tekrarlıyor. Yenilenmiş gözlerle bir daha bakalım:

Şu anda gelişiminiz ve yaşamakta olduğunuz dünyanızı yeniden şekillendirmeniz için, aşırı derecede önemli o kadar çok şey oluyor ki, hepsine tek bir mesajla hitap etmemiz oldukça zor. Bunları iki kategoriye ayırarak en azından her birinize uygulanabilecek bir şeyler iletebiliriz.

Elbette, en çok dikkat çekenler dışınızdaymış gibi görünen ve gözlemlenebilir dünyada olanlar. Bu da öyle görünüyor ki giderek tam anlamıyla kaosa (kargaşaya) sürükleniyor. Kaosun işlevini anlamayan sizler için bu oldukça sıkıntı verici bir durum. Bütün düzenlerin doğması için kaosun gerekli bir varoluş hali olduğunu anlayarak bu zamanda geçebilme becerisi olan kişilerin sayısı aranızda oldukça az. Kaos sadece sınırsız potansiyeller denizidir. İhtiyaç olan tek şey, gerçekleşecek olan potansiyelin hangisi olduğunu tam olarak neyin belirlediğini bilmektir. Buna ev ödeviniz diyelim. Birkaç saniye içinde de tamamlayabilirsiniz… veya birkaç yıl içinde. İç bilişiniz ne diyor?

Bazılarınız bunu okurken süregelmekte olanı çözümleyebilir, ayrıştırabilir ve sonra da yeniden yapılandırabilir. Diğerleri ise bununla o kadar rahat hissetmeyecekler ve bir sonuç beklemeyi ya da enerji alanını niyet veya kendi evrimleşmeleriyle etkilemeyi seçeceklerdir. Her biriniz kendi istediğini yapabilir elbette ama bunun sizin bilinçli seçiminiz olmasına özellikle dikkat edin ve artık “hayatın” ya da başkalarının sizin yolunuzu dikte etmelerine izin vermeyin.

Anlamış olduğunuz gibi, diğer seçenek insanlık bilinç alanını en iyi şekilde etkileyecek değişiklikleri kendi içinizde yapmanızdır. Şimdi, pek çok şeyin hiçbir şey yapmadan yapılabileceği konusunda bir uzak doğu kavramı vardır. Bu, batılı toplumlarınızda kolaylıkla anlaşılabilen bir şey değildir. Belki buna içinizdeki düşünce ve niyetlerden doğru enerji alanında ilerlemek olarak bakarsınız. İçinizde, dışınızdakini de etkilemeyen bir değişiklik yapamazsınız. Eğer bu seçimi yaparsanız, en iyisi özenle ve sebatla kendinize uygulamanızdır böylece sonradan daha fazlasını yapabileceğiniz ama yapmamış olduğunuz hissini engelleyebilirsiniz.

Şimdi anlayın, her birinizin kendinize özgü bakış açınızdan kaynaklanarak en iyisini yapacağını söylüyoruz ve davranışlarınızı yargılayan tek kişi de kendinizsiniz. İlahi benliğiniz sadece “ben bundan ne öğrendim?” ve “daha neler öğrenebilirim?” sorularıyla ilgileniyor. Ama şunu da düşünün bazen soru, “bununla ne öğrettim?” haline gelebilir. Genellikle her ikisi de belli bir dereceye kadar geçerlidir. Bunu görmüyorsunuz çünkü kendinizi bütünün bir parçası olarak düşünmüyorsunuz… henüz.

Böyle olunca da, etrafınızdakileri sizinle aynı şeyi yapıyor halde görmeyi isteyebilirsiniz. Peki, ya rol dağıtımıyla görevli yönetmen kötü adam rolünü oynamak isteyen kimseyi bulamıyorsa ne olur? Peki, ya andaki hayatınız her şeyi bildiğiniz yaşamınızsa? Biraz sıkılır mısınız? Ama o noktada endişelenecek hiçbir şey yok. Hiç durmadan gelişip genişleyen çoklu evrende her zaman daha fazlası olacaktır. O şeylerin bazıları “yükseltecek”, bazıları “alçaltacaktır”. Her zaman hangisinin hangisi olduğu konusunda da hemfikir olmayacaksınız. Dönüp baktığınızda, “hey, bu çok eğlenceliydi!” diyebileceğiniz bir hayat yaşamaya çalışın.

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


TELİF HAKKI©2020 MOR ALEV. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. BU YAZIYI TÜMÜ OLMAK ŞARTIYLA, DEĞİŞTİRİLMEDEN, BEDAVA OLARAK, VE BU TELİF HAKKI UYARISI VE İNTERNET BAĞLANTISI (HTTPS://MORALEV.COM/) İLE BİRLİKTE KOPYALAMAYA VE DAĞITMAYA İZİN VERİLMİŞTİR.
COPYRİGHT © 2020 BY MOR ALEV. ALL RİGHTS RESERVED. PERMİSSİON İS GİVEN TO COPY AND DİSTRİBUTE THİS MATERİAL, PROVİDED THE CONTENT İS COPİED İN İTS ENTİRETY AND UNALTERED, İS DİSTRİBUTED FREELY, AND THİS COPYRİGHT NOTİCE AND LİNKS ARE İNCLUDED. HTTPS://MORALEV.COM/

7 comments

 1. Emeğine yüreğinize sağlık🙏tüm yazdıklarınızı idrak edebilmeyi ve hayatıma dahil edebilmeyi seçiyorum.
  Ve öyle de oldu.Çok şükür🌈🌀💙☁

  Liked by 1 kişi

 2. Cok karisik geldi mesaj. Yani ben kendime gore iyi ya da kotu diyebilecegim bir harekette bulunsam bile sonucta onayliyorsam ve icim rahatsa bir sorun yok gibi. Kotu rolune de ihtiyac var. Hey bu cok eglenceliydi diyebilecegim gibi olsun yeter mi,kotu rolune de ihtiyac var o zaman ne ogrettim, ya da ne ogrendim i sorgulatabilirim gibi algiliyorum ama bu mesajin bu anlama gelmemesi gerekir gibi de bir inanc var icimde, cok karistim sevgili Moralev😯

  Beğen

  1. Sevgili Yeliz, eğer kötü bir şey yaptıysanız, örneğin, hırsızlık, cinayet, ya da birisi hakkında kötü bir dedikodu uydurduysanız, bunu onaylar mısınız? İçte içe bunun kötü olduğunu bilmez misiniz? İnanın, her insanın içinde o pusula vardır. Fakat siz katı zıtlıklar şeklinde düşünüyorsunuz, diyelim ki birisi kaba davrandı ve siz de onun olduğu yere gitmekten vazgeçtiniz ama bu sayede yeni ve çok hoşunuza giden bir yer keşfettiniz. O kabalık kötülük müydü yoksa iyilik mi? Bence mesaja bir defa daha bakınız. Örneğin, dünyada şu an yükselmekte olan aşırı sağ ve milliyetçi akım neye hizmet ediyor? Etki-tepki. İçimizdeki gizli naziden arınmamızı sağlıyor. Gördüğümüzden hoşlanmıyoruz ve sonra da bir bakıyoruz ki, o şeyden bizde de var, onu eliyoruz. Bu sırada başka türlü bir araya gelmeyecek çevrecilerin, kapsayıcı, kucaklayıcı ilerici grupların toplanmasına ve işbirliğine yardımcı oluyor. Her zaman tek bir katı bakış açısı yoktur. Sevgilerimle

   Liked by 1 kişi

 3. Sevgili Mor Alev , size bir şey sormak istiyorum. Dün saat 22:22 de yaptığım meditasyonumda ,renkli mumlarımı yaktım. Meditasyonumu bitirdim yattım . Sabah kalktığımda ,yakmış olduğum mumlar tamamen yanmış bitmiş, sarı mum ise patlamış pencere, mutfak tezgahı ve fayanslar sarı mum döküntüleri dolu idi. Sizden rica etsem neden böyle olmuş bilgilendirirseniz çok mutlu olurum. Teşekkür ederim.

  Beğen

  1. Sevgili Nuray, siz böyle sorulara nasıl cevap verdiğimi biliyorsunuz… Siz en başından beri okuyucumsunuz. Ama birlikte tekrar edelim: Bunun sebebini sadece siz bilebilirsiniz. Bir sonraki meditasyonunuzda sorun. Ama kesin cevap istemeye kancayı takmayın. Ne geliyorsa kabul edin. Bu bir his olabilir, bir zihinsel resim, bir iç ses… Sevgilerimle

   Beğen

 4. Herşey o kadar birbiriyle ilgili ki. Mart 2018’de ne oldu biliyor musunuz? Hayatımın yönünü tamamıyla değiştiren bir karar verdim. Benzerliği kendimde farkediyor sık sık ‘bu aynı mart/2018de hissettiğim şeye benziyor’ diyordum son zamanlarda. O zaman ‘nereden baksan 2 sene sürecek tamamlanması,üzülme’ demişti içimde bir ses bana. Zaten içimizde herşeyi bilen birisi var ve o ne derse doğru çıkıyor. Bazen ben hiç anlamasamda onun peşinden gidiyorum, çünkü o benim sonradan anlayacaklarımı bana hep önceden söylüyor. Böyle tatlı tatlı birşeyler fısıldıyor insana dış dünyaya bakınca inanması zor. Şimdide şey diyor mesela ‘Herşey nasıl bir harikalıkta gerçekleşti ama,geçmişte. Herşey tamda olması gerektiği gibi olması gereken zamanda olması gereken şekillerde oldu. Sana hep söyledim ama ancak şimdi görebiliyorsun; bu evrende sadece Sevgi var, Yaradan var başkada bişey yok 😉 Şimdi bol bol şükür benden Yaradana ve bol bol sevgiler benden size:)

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.