12-12 Koşulsuz Sevgi Aktivasyonu

12-12Baş Melek Uriel:

Siz, Kutsal Kalbin Varlıkları

12’inci ayın 12’inci gününde saat 12.12’de, Sevgi Bilincinin saf altın ışığı yüksek kalbinizin kutsal aracını şefkat ve sevgiyle ateşleyecektir. (Mor Alev: Yüksek Kalp Çakrası ve burada bahsedilen kutsal araç ise fiziksel bedenimiz.)

Koşulsuz Sevgi, uyanmakta olan bilinciniz için önceden kodlanmıştır. Melek bakış açısından doğru görebilseniz, bu Sevgi Bilincinin devasa indirilişi sırasında İlahi Sevgi yeryüzüne demirlenirken, size bu aktivasyon, her bir insanın bir paratoner gibi çalıştığı bir durum olarak görünürdü.

Kalbiniz açıksa ve kabul etme isteği de varsa, yeni timüs çakranıza olan bağlantı 12-12’de aktive olacaktır. Bu merkez, ilahiliği kabul eder ve Yüksek Kalbinizdeki kutsal kapta bulunan İlahi Sevgiyi uyandırır. Bu güçlendirme, evrimleşme sürecinizi hızlandırmak için 21-12 Gündönümünde bedeninize demirlenir.

Sevgi Bilinci, bir Hıristiyan öğretisi olmasa da, Yükselmiş Usta Yeshua ile olan bağlantı da aynı engin ışık alanındadır, Birbirinizi Sevmenizi anlattığı yönlendirmeleri bu alandan kaynaklanır. Bu altın ışık, saf Koşulsuz Sevginin indirilişini (download) taşır ve yeryüzündeki bu zamanınızda sizi desteklemeyi ve yükseltmeyi amaçlar. Kalbinizde bir yumuşama hissedebilirsiniz, bu da dünyayı daha büyük dengeden doğru gözlemlemenize ve hayatınızın her alanına daha fazla Huzur getirmenize yardımcı olur.

Direnç yoksa, bu lütuf ve zarafet dolu varoluşu açabilir, varlığınızın her hücresindeki İlahiliği ateşleyebilirsiniz. 12 Aralık’ta saatiniz 12’yi gösterdiğinde 12 dakikanızı Sevgi Bilincinin altın ışığını benliğinize davet etmek için ayırmanızı öneriyoruz.

Yolunuzu dua ve niyetlerle hazırlayın. Kalbinizin özgürce yükselmesine izin verin. Bu alev bir defa yanmaya başladığında, asla aynı olmayacaksınız. Çünkü Koşulsuz Sevginin yarattığı zincirleme reaksiyon sayesinde, timüs çakranızda bir BİRlik şablonu yaratılacaktır.

Her kalp atışınızda, bu Sevgi enerjisi hücrelerinizi daha yüksek ışığa doğru yükselmesi için bir katalizör görevi yapacaktır. 12-12 güçlendirmesinden sonra, ne zaman Yüksek Kalbinize uyumlansanız (Mor Alev: Veya düşünseniz, zihninizde canlandırsanız, hissetseniz), içinizde kendinize ve insanlığa karşı yeni bir Merhamet farkındalığı bulacaksınız.

Yüce Kalbin Işığı aktıkça, daha önce bağlantıya geçilmemiş bütünlük seviyeleri yüksek enerji frekanslarına açılacaktır. Yüksek Kalbinizin enerji sistemlerinin güçlendirilmesi, ihtiyaç halindeki dünyaya İlahi Sevgiyi demirleyebilmeniz ve entegre edebilmeniz için size yeni özgürlükler sağlayacaktır.

Varoluşunuzun Tüm Alemlerini Işıklandırın

Zıtlık kavramının ötesine uzandığınızda, içinizde bir yer var ki, orada aydınlık ve karanlık bir araya gelir ve insan formunuzda BİRliği yaşarsınız. Yüce Kalp, en yüksek İlahi Işığı da, dünyanızda varmış gibi görünen karanlığı da içermek için genişler. Bizler bir transandantal gerçekliğin karanlığı kapsamadığını varsayamayız ancak onun yaptığı yeni İlahilik seviyelerini güçlendirerek tüm sınırların ötesindeki varoluş alemlerini ışıklandırmaktır.

12-12’de bu İlahi Işık alanı hücresel fonksiyonlarınızı yeni bir ışıldama ve yaşam-gücü canlılığıyla güçlendirir. Orijinal 12 iplikli planın bir parçası olan DNA’nızdaki kendini yeniden üreten sistemlerin yenilenme fonksiyonu ve yeni kristalin ışık beden dünyanızı içten dışa değiştirmek üzere fiziksel kabuğunuza giriş yapabilir.

Kutlayın – ve izin verin, Koşulsuz Sevgi alanlarının içinizde Yeni bir Vizyon yaratmasına. Çünkü Gündönümü aktivasyonu sizi yeni yıla taşıyacak. Aydınlanmış bir zihin ve kalp yeni yükselmiş dünyanın doğuşunu sağlayabilir. İlahi Sevgiyle dolmuş bir kişi bile dünyanızda muazzam fark yaratabilir. Diğer kalp merkezli varlıklarla birlikte Sevgi Bilinci Işığının indirilmesine katıldığınızda, olabilecek mucizelerin sınırı yoktur.

Ben Yüce Kalbin Uriel’i, yeryüzüne yeni vizyonu uyandırıyorum. Bizler tüm varlıkların Yüksek Kalbini genişletmek için Koşulsuz Sevginin yolunu açıyoruz.

Kendinizi şükran enerjisiyle ve berrak niyetlerle hazırlayın böylece 12-12’de Koşulsuz Sevginin Işığına taşınacaksınız. Sevgi Bilinci Işığını Yüksek Kalbinize ve kutsal aracınıza kabul edin ve bu Işığı dünyaya bir lütuf olmak üzere demirleyin. Ve bunu yaparken siz de hem bir lütufsunuz hem de şükürlerle hayrınıza dua ediliyor. Ve öyle de oldu.

Shanta Gabriel (6 Aralık, 2019)

***

Sevgili Dostlar, bir güncelleme ve enerji koridorundan geçtiğimizi biliyorsunuz. 11-11‘de başlamış olan aktivasyonlar, 12-12’de devam ediyor ve 21-12’de ise yeni bir aşamaya geçiliyor. İlgili yazılara yukarıda tıklayabilirsiniz.

Shanta Gabriel ve Baş Melek Uriel’e çok teşekkürler. (shantagabriel.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2019  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

13 comments

  1. Sevgili Aslı, an itibariyle 5000+ kişi okumuş ve hem yorum yapıyorlar, hem de soru soruyorlar yani açılıyor. İsterseniz doğrudan bloga gidin veya önce internet geçmişinizi temizleyin. Sevgilerimle

   Liked by 1 kişi

 1. Yazıyı okurken çok çok heyecanlandım
  Sevgili Başmelek Uriel’e ve Shanta Gabriel’e çok teşekkürler, sevgili Mor Alev çok teşekkürler 💜💜💜
  Yüce Yaratan sana şükürler olsun 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  Liked by 1 kişi

 2. 12-12 koşulsuz sevgi aktivasyonuna kalbimi açıyorum. Sevgiyle kabul ediyorum . Sevgili Başmelek Uriel’e ve Shanta Gabriel’e çok teşekkürler . Bu paylaşımı görmeyi ve aktivasyonu almamı nasip eden Allah’ıma sonsuz şükürler olsun. MorAlev böyle bir heyecan verici çalışma yaptığınız sonsuz teşekkürler 🙏💜💜💜 Alma verme dengesini Sağlamak için ne yapmam gerekir ?

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Şenay, ana menüdeki yöntemler sekmesindeki bilgilere bakınız. Özsevgi ve özdeğer konularına eğiliniz. Sevgilerle

   Beğen

 3. Dünkü mesajın can alıcı yeriyidi gücünüzü kalbinizden alacaksınız ifadesi.
  Bugün de aracı bedenlerimizin ve yüksek kalbin şifalanıp nasıl koşulsuz sevgiyi yeryüzüne demirleyeceğini, tüm uyanmış yüksek kalplerin bu dünyada başlatacağı yeni çağın müjdesini aldık. Gücümüz bir kez daha içimizden gelecek.

  Son haftaların sorusuydu bende , birlik halini daha fazla nasıl idrak eder nasıl bedenlerim sorusu. Hep okuduğum ama henüz tamamen içinde olamadığım bir kavramdı kendi yolculuğumda. Peki ama nasıl diye gezip durduğum hatta insanlara da nasıl daha kolay aktarırım diye de düşüncelere daldığım bir soru haline gelmişti.
  11.11 in devamında bir açılım geleceğini hissediyordum fakat bu kadar net bir müjde ve yöntem beklemiyordum. Günlerdir ilahi bir sürpriz olacağı işarerleriyle donatıldı yolum heyecanla tanışmayı bekliyorum. Uriel ile çalışmayı unuttuğumu da fark ettirdiği için ayrıca Teşekkürler bu mesaja. Şimdiden yeni yüksek kalplerimiz ve yüksek bilinç ile gelecek deneyimlerimiz hayırlı olsun.

  Liked by 2 people

 4. Emeğinize yüreğinize sağlık, çok çok teşekkürler
  12-12 koşulsuz sevgi aktivasyonuna kalbimi açıyorum.
  Sevgiyle kabul ediyorum .
  Sevgili Başmelek Uriel’e ve Shanta Gabriel’e çok teşekkürler .
  Bu paylaşımı görmeyi ve aktivasyonu almamı nasip eden Allah’ıma sonsuz şükürler olsun.

  Liked by 1 kişi

 5. Canım moralev oyle guzel bir meditasyon oldu ki yazmasam olmazdi🙏 Sabahtan beri zifiri karanlik yagmurlu gokyuzu bile gunes acti bulutlar dagildi inanamazsiniz. Egomun eskiden sevmedigi ne varsa sarildim kim varsa sarildim fobim olan farelere bile sarildim tek tek. Oyle guzel bir butunluk ki oyle guzel bir sevgi kaynagi ki ne kadar sükretsek az kaliyor gozyaslari sel oluyor😢 varliginiza varligimiza şükürler olsun sizi çok seviyorum. Bir gun gercekten bulusabilmek sevgiyle kucaklasabilmek dilegiyle 💛☀️

  Liked by 2 people

 6. Bugün içimden yükselen huzur ve dinginlik duygusuna eşlik eden şükür hissim bu yazı ile anlamlandı. Sonsuz teşekkürler…

  Liked by 1 kişi

 7. İyi akşamlar bu yazıyı şu anda gördüm uygulamayı yapabilir miyim?

  Beğen

  1. Bugün yayınladığım makalede şöyle diyorum: “Dün paylaştığım ve Baş Melek Uriel’in önerdiği gibi bugün saat 12.12’de kendimizi Sevgi Bilincinin Altın Işığına açalım. 12 dakikalığına sevgiye, anlayışa, birliktelik bilincine teslim olalım. Dingince, şükranla… Eğer bu saat sizin için uygun değilse, istediğiniz her zaman, bundan aylar sonra bile bu enerjiye ve güncellemeye uyumlanabilirsiniz. Aklınızdan geçirmeniz yeterli!” Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

 8. Bugün bu mesaji bana gösterdiği icin Tanrima, Evrene, etrafimdaki Meleklere, Baş Melek Uriele ve bütün Baş Meleklere, Mor aleve Şükranlarımi sunuyorum. Teşekkür ederim Allahim, teşekkür ederim meleklerim, teşekkür ederim Shante Gabriel, teşekkür ederim Mor alev.

  Liked by 1 kişi

 9. Sevgili Basmelek Uriel Ve Shante Gabriel Ve Mor Alev Tesekkür ederim🙏Bugün okuma firsati buldugum bu yazida cok heyecanla Ve merakla okudum. 12.12. den beri herhangi bir ruh halimdeyken kosulsuz sevgiyi cagiriyorum yüregimin sevgiyle dolmasini Ve etrfima yaymyi Ve karsilasmayi seciyorum.bu yaziyi simdi okurken Ve halen( gülümsüyorum)sevgiyle okudum kalbimle iletisime gecme hissi duydum.Kasulsuz sevgi benimle Ve hepimizle olmasini seciyorum🙏Ve öyle’de Ol’du 🙏💜Amin

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.