11-11: Yüksek Bilince Açılan Geçit

2017-visiontrain-ws_orig-e1573389311924.jpgBaş Melek Gabriel (Cebrail):

Sevgililer,

Zamanın başlangıcından itibaren, bireylerin ilerlemesi için Uyanış Portallarının açıldığı berrak anlar vardır. 11-11 Geçidi, bu zamanda yeryüzündeki bilincin evrimleşmesine yardımcı olmak üzere açılan kolektif ve yüksek titreşimli bir portaldır.

Bu geçide mecazen adım atmak, en yüksek Evrimleşmiş Benliğinize, Var Olan Her Şey’le BİRlik içindeki halinize geçiş yapmanızı sağlar. Bu Işık-dolu ritüeli güçlendirebilmeniz için imgeleme gücünüzün harika bir senaryo yaratmasına yardımcı olacak öneriler ve görseller sunacağız.

Sizler bu uyanış anı için kodlandınız. Bu, bilincin evrimleşmesinde bir başka andır, büyük güç ve destekle gelen bir an. Baş Melekler sizi sevgide tutmak için bu geçitte beklerken yeni uyanmış hayatınıza kolaylıkla adım atabilmeniz için cesaret ve güç sunuyorlar.

Dijital saatler yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandığından beri, 11:11 görüntüsü oldukça tanıdık hale geldi. Ancak bu sembolün ardındaki anlam ise daha az biliyor. 11, uzun zamandır Melek Alemlerinin yeryüzündekilere sunduğu yardımın rakamıdır. 11’ler birlikte görüldüğünde, 11-11 Cennetin yeryüzüne gelişini sembolize eden bir geçit haline gelir, tıpkı büyük bir dağın zirvelerinin yeryüzünden gökyüzüne uzanması gibi.

Amanda Sage (@amandasageart) • Photos et vidéos Instagram11-11’in en büyük önemi, yüksek bilince geçişe yol açmasıdır, zamanda bir noktada Işık Melekleri sunduğunuz duaları ve iyi niyetleri alır ve yeryüzünde yaratımlarında yardımcı olur. 11-11 ne zaman kendini gösterirse, o bir dakikada hayallerinizi kalbinizde tutmanız, Melek Alemlerinden gelen yardımı tanımanız ve yeni Sevgi boyutlarına geçme isteğinizi tekrar onayıp bildirmeniz için bir gündelik hatırlatma görevindedir.

Son 25 yıldır giderek güçlenen enerjilerde, bu zamanda sizlere Melek Benliğinizle yeni bir seviyede Birleşme fırsatı sunulmaktadır, bu da eski şablonlardan özgürleşerek yükselmenizi sağlayacak eşsiz bir andır.

11-11 Geçidinin ötesinde bulunan yeni fırsatlar, daha büyük farkındalığın yanı sıra seçenek ve olasılıklarınızın çok daha derin anlamıdır. Pek çoklarının seçimi eski yol olacaktır. Ancak bu Lütuf zamanına çekilenler, zirvelere yükselme şansı bulacaklardır, bu yükseliş Baş Melekler tarafından güçlendirilecektir.

Sızıntı ve Düzensizlik

Bu bir sızıntılar ve düzensizlik zamanı. Yeni gerçeklik algıları içinizdeki enerji merkezlerine sızmaktadır. Düzensizlik ise bu yeni algılar bedeninizin düşünce sistemindeki kodlamayı etkileyerek sizi değişmeye yönlendirdiğinde açığa çıkar, tıpkı tırtılın güzel bir kelebeğe metamorfozundaki gibi. (Mor Alev: Burada adı geçen düzensizlik, mühendislikte pertürbasyon ya da sarsım olarak bilinen kavram, düzenin değişmesiyle gelen geçici karışıklık da denilebilir.)

Evren, dikkatinizi çekmekte ve Ruhunuzun amacını gerçekleştirmeniz için sizi teşvik etmekte hiçbir engel tanımaz. Düzensizlik, farklı şekillerde kendini gösterirken, rahatsızlık vericidir, sizleri oldukça huzursuz hissettirebilir. Fakat bilin ki, böyle hızlandırıcı etmenler sizleri evrimin yeni bir seviyesine taşımak üzere ruhunuz tarafından tasarlanmıştır. Meleksi Boyutların yardımı ve desteği de sizlere açık olduğundan, zaman içindeki bu portal size zarif bir değişim ve geçiş sunmaktadır. Bu sayede, evrimleşmesine de yardımcı olurken yeryüzünde nasıl bir dünya yaratmayı seçtiğinizi de çok daha netlikle görebilirsiniz.

Çağların Beş Boyutlu Değişimine açılan 11-11 Geçidi, İlahi Sevginin varlığınıza ahenkle akışını sağlar. Bu da beyninizin temporal lobundaki amigdalayı etkileyerek, bu kaç-savaş merkezinizi sakinleştirebilir. Böylece orijinal İlahi Mavi Kopyanızdaki boyutlara tekrar dönmesine yardımcı olabilir. Yıllar boyu bu korku merkeziniz baskılar, inançlar ve bu çağın elektronikleriyle haddinden çok fazla uyarıldı Adına enformasyon/bilgi denilen şeylerin büyük çoğunluğu beynin bu merkezine korku enerjisinin akarak boyutunun büyümesine sebep oldu. Panik rahatsızlıkları, TSSB ve çok daha ciddi psikiyatrik durumlar gibi dengesizlikler gözle görülür şekilde yaygınlaştı.

Her bireyden doğru geçiş yapan İlahi Sevgi Akışı, algılarda bir genişlemeye yol açabilir, sanki bir perde açılmıştır ve bu yeni bir netliğin şafağı gibidir. Bu yoğun berraklık, varlığınızda bir özgürleşme hissine ve ruhani ifadenin bağımsızlığına yol açar. Bu andan yeryüzünün olumlu olarak etkilenmesi için dua edilmesi çok büyük fayda sağlayacaktır.

11-11 Geçidinde gerçekleşen basınç salınması, atların kapı arkasında tutulduğu yarış başlangıcına benzer. Kapılar hızla açıldığında, ham güç ileri atılır ve dürtüler işi ele almıştır. Bu gücün hamlığı, hedefe ulaşmak üzere ilerlemesi ve ödüllerin alınması için dikkatli bir eğitim ve yönlendirme gerektirir. Dualarınız işte bu sürece yardımcı olur.

Bu zamandan gelen ödüller, benliğinizde BİRlik, Huzur ve Uyum arayan kalbinizin baskın arzularıdır. Bu yüce varoluş hallerine erişim Geçidin diğer tarafında bulunur. Baş Melekler Işık güçlerini tutarak birer kılavuz desteği halinde kapıda beklemekteler. İlahi Sevginin bu güçlendirilmesine kendi hayatlarınızda da kullanmak üzere sahip olabilirsiniz.

11-11 Güçlendirme Niyeti

11-11 güçlendirmesinin daha büyük niyeti her zaman İlahi Enerjiyi yeryüzünün derinliklerine indirmek ve böylece gezegensel evrimleşmenin yayılmasına yardımcı olmaktır. Milyonlarca uyanmış insan Geçitlerden İlahi Işığa erişirken, sonuç tüm insanlığın kalplerinin her köşesine yayılan Birliktelik Bilinci olacaktır. Bu gezegenin beşinci boyuta geçişindeki yaratıcı olasılık, Ani Evrimleşme mucizesinden asla şüphe etmeyin. Bu zamanda mucizeler istemek tam yerinde olacaktır.

The Weird, Ever-Evolving Story of Your DNADNA’nın birbirine sarılmış spiral görüntüsü, bu geçit deneyimi için oldukça güçlü bir görseldir. İkiz heliks iplikleri enerji bedende birbiri içine geçerek üst çakraları taç çakranın da üzerindeki enerji alanına bağlar yani Evrensel Varoluşa. Helezoni şekilde aşağıya inmeye devam eder, omurganın kökünden yeryüzüne iner ve toprağın altındaki enerji alanına bağlanıp enerji bedenin 12 çakrasını da ışıklandırır.

DNA’nın çifte heliks görüntüsü, Uyanmış Bilincin sembolik bir resmidir – Yukarısı nasılsa, aşağısı da öyledir. Bu sembol, kutsallaşmış yeryüzündeki Bedenlenmiş İlahiliği temsil eder. Bununla birlikte, bedenin enerji merkezlerinden geçen Kundalini ruhani enerjisinin akışıyla da derin bir bağı vardır.

Bu enerji, kök çakranızın altındaki iki ve taç çakranın üzerindeki üç merkezin bağlantısını sağlar, bunlar da 12-12 geçidinde tamamlanacaktır (12 Aralık 2019). Bu görseli kullandığınızda, en İlahi Ruhani Benliğinizi insan benliğinize ve varlığınızın çekirdeğinden doğru yeryüzüne bağlarsınız.

Benlikle Birleşme

11-11 Geçidi benliğinizle oluşacak bu birleşmeye yolu açar. Çifte heliks görselini Cennetten Yeryüzüne olan hizalanmanızı kendinize hatırlatmak için kullanabilirsiniz. Sizleri yeni yükselmiş farkındalığınızda rahat ettirmek için Baş Melekler hazır bekliyorlar. Günlerinizin başına bela olan korkulu düşünceleri yeniden yönlendirmek ve değiştirmek sadece bir dua ötenizde. Her dua enerji frekansınızı yükseltir ve gezegendeki Ani Evrimleşmeyi yaratacak kritik eşik noktasına ulaşılmasını sağlayabilir. Duanızın dönüm noktası olduğunu zihninizde canlandırın – BİRliğe yolu açan kapının anahtarı.

Kişisel 11-11 Töreniniz İçin Bir Dua

İlahi Varoluş, Var Olan Her Şey ve Işığın Baş Melekleri

11-11 zaman portalında yönlendirilmeye hazırlanırken, İlahi Sevginin Işığının enerji alanımda bulunabilecek uyumsuzlukları arındırmasını rica ediyorum. Gönüllü olarak, eski inançların yükünü salıveriyorum, böylece dik durabilir ve Geçitlerden Birliktelik Bilincine giden yolda özgürce ilerleyebilirim.

Arındırılmış enerji alanımın ferahlığının İlahi Sevginin, Uyumun ve Huzurun gücüyle doldurulmasını istiyorum. İlahi ışığın bu suretlerinin bedenlenmiş hali olmak üzere istediğim güç ve cesareti kabul ediyorum. Sevgi, Huzur ve Şifayı evrimleşmesine yardımcı olmak için enerji bedenimle yeryüzüne indiriyorum.

11-11 Geçidinden geçirilirken, Meleksi Boyutlara ve Yaratan’ın Işığında çalışan milyonlara katılıyorum. Biliyorum, bir kişi yükseltildiğinde, herkes yükseltiliyor. BİRliğin ve benliğim ile İlahi olan arasındaki birleşmenin tamamlanması için yeni yükseltilmiş Işık şablonlarının insan yapımla birleşmesine izin veriyorum.

Işık dolu geçitlerde dans ederek ilerlerken, rehberliğinizi hissediyor ve biliyorum, her anda, her nefesimde, hayatımdaki yeni olasılıklara dair sevecen farkındalıklar bana iletiliyor. Işığınızda uyanıyorum ve sunulan İlahi Armağanları en yüksek şükranlarımla kabul ediyorum. Çok daha büyük bir yaşam için bana İlahi Bağlantımı veriyorsunuz ve ben bunu minnetle alıyorum. Tabiatın varoluşu farkındalığımı beklerken, bu Işığı yeryüzüne demirlemekten onur duyuyorum.

Benliğim aracılığıyla daha büyük bir Yaşam, daha fazla Huzur ve Neşe-Keyif-Coşkuyu yaratmak üzere İlahi Sevgiyi kullanabilmem için beşinci boyut farkındalığa çıkan bu Geçide adım atarken, beni sevgiyle sarmalayın ve yönlendirin.

Bu ve tüm lütuflar için, teşekkür ederim. Teşekkür ederim. Teşekkür ederim.

Öyle de oldu. Âmin.

Bu Geçidin ötesinde, sizlere açık olan beşinci boyut farkındalığın yeni seviyeleri varlığınızın tüm yönlerini etkileyebilir. Ruhunuzun yeryüzündeki gelişimi için yepyeni bir alana açılan bu yükseltilmiş portallar aracılığıyla geçiş yaparken, sizlere desteklendiğiniz ve özgürleştiren bir yol sunuluyor. 11-11 zamanın yüce bir anıdır, ancak içinizdeki evrimleşmeye yol açan İlahi Işık Zamansız Gerçeklikten gelen bir armağandır ve tüm yaşamla uyumludur.

Ve öyle de oldu.

Baş Melek Gabriel için Shanta Gabriel  – 1 Kasım 2019 (shantagabriel.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2019  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

14 comments

 1. zamanın günlere ve saatlere bölümü insanların daha rahat yaşaması amacıyla kendisinin oluşturduğu bir şeyse o zaman 11.11 gibi eş zamanlı tarihlerin tanrısallığını sorgulanması gerekmez mi? Yoksa şu şekilde mi yaklaşmak gerekir; hepimiz zaten tanrısal varlıklarız ve sevgiyle oluşturduğumuz düzen içerisinde tanrısal bir enerji zaten mevcut?

  Liked by 6 people

  1. Sevgili Zeynep, çok güzel bir soru. Haklısınız. Bu sabah yayınladıktan hemen sonra zamansız zamanla ilgili bir not düşmediğim için biraz pişman oldum ama şimdi sayenizde bu notu tekrarlayabilirim. Bazı günler, bazı sayılar belli titreşimler taşır. Bu diğerlerinden üstün anlamıma gelmez ama sundukları olasılıklar açısından önemlidirler. Ne zaman bir portal yazısı yazsam ya da gündönümü veya ekinoks gibi özelliği olan günlerin enerjisini anlatsam bu enerjiye istediğimiz zaman bağlanabileceğimizi de belirtirim çünkü zaman yok. Aslında olan şey şudur, enerji yükselirken belli bir noktaya ulaşıldığında daha yüksek suretlerini bize sunar. Bunu suyun kaynama noktası gibi düşünün. Önce su sadece sudur ve giderek ısınır, kaynama sıcaklığına ulaşıldığında buharlaşmaya başlar, eşik aşılmıştır. Belli tarihlere gelince, bunları işte o kaynama noktası için kolektif olarak kullanırız. Örneğin, yılbaşı hiçbir önemi olmayan bir gündür ta ki biz ona anlam yükleyene dek. Yeni başlangıçlar, yeni kararlar, yepyeni enerji, vs. Ve artık yılbaşı önemli bir geçiş haline gelmiştir çünkü milyarlarca insan dünya çapında her saat başı sırayla umut, dua ve beklentilerini, yüksek enerjilerini sunarlar. 11-11 in de taşıdığı numerolojik enerji zaten belli. Bu tarihte ve her gün iki defa 11-11 yaşadığımızı da biliyoruz. Bu mesaj yeni 11-11 enerjisi ve sunduğu olasılıklara, o olasılıkları en iyi ve bütünün hayrına nasıl kullanabileceğimizi anlatıyor. Yani zamanda ayrımcılık yapmıyor. Ve istediğimiz zaman bu enerjiye bağlanabiliriz. O yüzden şunu söylüyor: 11-11 zamanın yüce bir anıdır, ancak içinizdeki evrimleşmeye yol açan İlahi Işık Zamansız Gerçeklikten gelen bir armağandır ve tüm yaşamla uyumludur. Sevgilerle

   Liked by 4 people

   1. Bugün ayın 13’ü ve ben tüm yoğunluklarımdan ötürü yazıyı daha önce maille almama rağmen şimdi okuyabildim ve okurken de bugün ayın 13’ü tüh kaçırdım derken diğer yanım da mor alevin eski yazılarda zamansızlık üzerine söylemlerini bana hatırlattı. İlk yorumu okuyunca da tabii muazzam eşzamanlılığın verdiği tat ve kocaman bir gülümseme!mor alev kalemine, tercüme yeteneğine, bizi yönlendirmene sonsuz teşekkürler, teşekkürler, teşekkürler…

    Liked by 2 people

 2. bir kaç yıldır yazılarınızı takip ediyorum. paylaşımlarınızın yaşantımla eş zamanlılığını göz ardı edemeyeceğimi fark ettim bir süre önce ve teşekkür etmek istedim. yalnızlık ve ayrı’lık bilgisi insanı tüketebiliyor. ne zaman yalnız olmadığımı , ayrı gayrının da olmadığını fark etsem ( bu farkındalıktan sık sık kopabiliyorum ama bir gün çapalanacağını biliyorum) , birbiri içinde eriyor her şey, ebru sanatı gibi bir ahenk kalıyor geriye. muhabbetle…

  Liked by 7 people

 3. Mor alev, seçtigin(veya kendini seçtirten mi diyeyim 😊) fotoğraflar de her zaman yazılarının enerjisini taşıyor. Yazılarla beraber resimlerden de çok katkı aldım, enerjileri aktı bana.

  Liked by 4 people

 4. Sevgili Mor Alev,
  Bugün 11/11 portalını nasıl değerlendirebilirim derken yayınladığın mesaj ve dua muhteşem oldu.
  Beni o kadar heyecanlandırdı ve içime sindi ki hemen (az önce) kendimle baş başa kalarak okudum ve bütünün hayrına Her Şey Olan’la paylaştım.
  Teşekkür ederim. Teşekkür ederim. Teşekkür ederim.
  Sevgi ve ışık ile…

  Liked by 3 people

 5. Mor alev merhaba, acaba Kasım dolunayı ile ilgili bir yazı paylaşacak mısın? teşekkür ederim

  Liked by 2 people

  1. Elbette. Dolunay yarın öğleden sonra saat 16.34 de. Daha vakit var. Ancak yeni ay ve Merkür gerilemesi enerjilerinin bir devamı. Yani sabırsızlanıyorsanız o yazılarda ipuçları bulabilirsiniz. Sevgilerle

   Liked by 3 people

 6. Dua mükemmel bir destek oldu bu günün anlamını desteklemek adına çok teşekkür ediyorum mor alev bazen istek ve arzuları desteklemekte ifade güçlüğü çekiyorum işte böyle zamanlar için desteğiniz beni mutlu ediyor sevgiler ❤️🙏🏻🙏🏻

  Liked by 4 people

 7. 11.11 yüksek bilinç enerji kapısı geçişi ile yeryüzünde 11 kulvar insanı ile bir bağlantısı var mı ?
  Şu sıralar 11 insanı ile ilgili yazılar karşıma çıktığı için mor alev merak ettim..

  Beğen

 8. sevgili Mor Alev,
  kasım ayı boyunca 11.11, 12.12,09.09, 16.16 , 15,15,21.21 rakamları ile çok karşılaştım. Ancak yazınızı yeni okuyorum. Evrenle uyum içinde olma gibi bir yorum getirsem de tam oturtamamıştım. Ancak eş zamanlılıkla ilgili önerdiğiniz bir kaynak varsa okumak isterim. Eınsteın bir yazısını buldum o kadar
  sevgiyle…

  Beğen

  1. Sevgili Öz,
   Eşzamanlılık kelimesini blogdaki arama kutusuna yazarsanız bu konuya değinen pek çok yazı karşınıza çıkacaktır. Sevgilerle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.