Gökyüzü Raporları - Astroloji ve Enerji Portalları

Haftanın Enerjisi: 2020 Koridoru ve Sınırsız Resim

Neil Simone ArtSevgili Bilge Baykuşlar, gerçekten merak ediyorum, Balık Dolunayı etkisindeki günleriniz nasıl geçiyor? Şifa ekseninde yer alan çok önemli bir enerjideyiz, hafta sonunuz nasıldı? Noktaları birleştirebiliyor musunuz? Kendi gerçeklerinize ulaşabiliyor musunuz? Hepimizle paylaşmak için bu yazının altındaki yorum kutularını kullanabilirsiniz. (Facebook veya Instagram değil, aşağıdaki blog yorum fonksiyonunu kullanın lütfen, böylece herkes aynı platformdan katılımcı olabilir.)

Benim hafta sonum çok faal olmasını planladığım ama nasıl olduysa tam tersine alışılmadık şekilde durgun, neredeyse mecazi anlamda doktorların verdiği yatak istirahati gibi geçti! Bu da benim açımdan demek oluyor ki, büyük bir arınma, güncelleme ve entegrasyon döneminden geçiyoruz. Bazen üçü bir arada, bazen birbiri ardına. Bu dönemde gün içerisinde defalarca bunu yaşadığımıza inanıyorum. Yani, bir gün içinde pek çok farklı şey düşünüp, hissedip sonra da o konularda fikrinizi veya hislerinizi değiştirirseniz, şaşırmayın! Önce değişecek olan şey bilince çıkıyor, bu bir inanç olabilir, bir duygu veya bir anı bile olabilir. Onu fark ediyoruz. Sonra başka bir şeye odaklanıyoruz. Bir süre sonra (bazen bu sadece 1 saat) bakmışız ki o şeyi anlama, düşünme, fark etme halimiz bile değişmiş! Gerçekten çok ilginç. Ve sonra bir başkasına geçiyoruz. Sanki anılarımızı anlama halimiz, izlenimlerimiz, şartlanmalara bağlı duygularımız siliniyor ve yeni bakış açılarına sahip oluyoruz. İşin güzel yanı, bunun için bir şey yapmaya gerek yok!

Hiç böyle hızlı ve seri dönüşüm yaşamamıştım. İşte bu yüzden sizlerin bunu yaşama şekillerinizi de merak ediyorum. Bildiğimiz bir şey var, herkes her şifayı, dönüşümü kendine göre yaşıyor ama belki ortak noktalarımız vardır ve bu ortak noktalar da diğer okuyuculara yardımcı olabilir.

Şimdi anlıyoruz ki, artık bambaşka bir çizelgeyle çalışmaya başladık. Yani, “dalga geliyor, dalga geliyor” yazılarından sonra güçlü bir enerji girişi, sonra da onun asimilasyonunu yaşadığımız aylar, haftalar geride kaldı. Artık yükseliş yolunda ilerleyiş çok daha hızlı bir programla ilerliyor. Bu ne zamana kadar böyle “çabuk, çabuk, çabuk!” sürecek? Tahminimce en azından 2024’te Plüton Kova’ya giriş yapana kadar ama Plüton’un Kova’daki işini de düşünürsek, 2030’ları da belki bu yükseliş spiralinin içinde tutmalıyız. Fakat, yine fikrimce, önümüzdeki bir-iki yıl içinde göreceğiz ki, enerji değişiminden dolayı sarsılmalar, vs. sona erecek. Bu değişime ayak uyduracağız ve uyanmış olan insanların sayısı da çok daha fazla olacağı için bence güncellemeler, uyum sağlamalar, vs. yani kısacası değişim çok daha yumuşak hissettirecek.

Bu haftaya bakarsak ve 5D astrolojiyi yol haritamız olarak alırsak, geçen dolunayın bizi bu haftaki değişimlere hazırladığını da görebiliriz.  Simya işbaşında!

16 Eylül – Merkür ve Chiron zıt açısı: İletişim şifası! Sözcüklerimiz çok önemli. Nasıl iletişime girdiğimiz, ne söylediğimiz, beden dilimiz, ses tonumuz, anlama ve anlaşılma becerilerimiz şifaya açık. Tek ihtiyacımız olan farkındalık.

17 Eylül – Venüs ve Chiron zıt açısı: Değerlerimiz ve ilişkilerimiz şifalanıyor! Bu fırsatı değerlendirelim! Kalbinizin kırılmış olduğunu veya kırılmaya açık olduğunu düşündüğünüz her alana sevgi merhemiyle yaklaşın. Siz, değerlisiniz. Siz, sevgisiniz. Aksi sadece kötü bir hayal.

18 Eylül – Satürn ileri dönüyor: Aktive ettiği derece “Antik granit rölyef” yani kalıcı olan değişikliklerin başlangıcı. Hayatınızda gereken iş neyse ona olan bağlılığınızı ilan edin ve uygulayın! Kendi sorumluluğunuzu üzerinize alın! Başınıza gelen her şey, tüm seçimleriniz ve sonuçları, sizin ektiklerinizin sonucudur. Kötü kader yok, kötü şans yok. Yanılsamalarla alınmış kararlar var. Özgür iradenizin sahibi sizsiniz. Bundan böyle, yeni farkındalığınızla ve özgür iradenizle kalıcı bir iz bırakma şansına da sahipsiniz. Satürn bir daha 2048’e kadar Oğlak’ta geri gitmeyecek. Kaçırılmaz bir fırsat. Tarihinizi yeniden yazın.

19 Eylül – Mars ve Plüton üçgen açıda: Tutku! Değişim cesareti! Klasik ama tekrar ediyorum: Küllerinden yeniden doğmak.

21 Eylül – Jüpiter-Neptün kare açısı: Bu yılki üçlünün sonuncusu. Büyük bilinmezlik! Noktaları birleştirmeye devam. Sınır yok. Kalbiniz sizi nereye götürüyor?

22 Eylül – Mars-Satürn kare açısı: Kararsızlığın sebebi şüphedir, şüphenin sebebi korku, korkunun sebebi ise kendine ve evrene güvenmemektir. Hepsini salıverin! Zihinden çıkın. Beden yalan söylemez, bedeninize yönelin. Ve hayır demeyi öğrenin.

23 Eylül –  Ekinoks: Ve haftaya bugün Ekinoksla dengeleneceğiz. Bu konuda konuşmak için daha çok vaktimiz var.

İşte böyle yoğun bir haftayı en verimli şekilde nasıl geçirebiliriz?

  • Nerede olursak olalım, nasıl hissedersek hissedelim, bulunduğumuz noktanın, hayatımızın sorumluluğunu üzerimize alalım.
  • Değerlerimizi berraklaştıralım.
  • Bu değerler doğrultusunda gerçekten ne istediğimizi ve nasıl hissetmek istediğimizi belirleyelim, hatta yazalım.
  • İstediklerimizle bağdaşmayan anıları (ki her anı aslında bir izlenimdir ve kesinlikle tarafsız değildir) silelim. Sizi o anılar tanımlamıyor. Onlar oldu ve bitti.
  • Gelecek zaman çizelgesinde yeni ve gerçekçi, yani değerlerimizle uyuşan anılar yaratalım. O çok güçlü hayal gücümüzü kullanalım.
  • Düşüncelerimiz ve niyetlerimiz uyum içinde olsun. (Bunun için yöntemler bölümündeki yaratım metotlarından yararlanabilirsiniz. Bağlantısı burada)

Ve şimdi, ilerleyen Satürn’ü onurlandırmanın vakti. Buna yüzde yüzünüzü verin.  Yeni bağlantılar, yeni eş-zamanlılıklar ve yeni fırsatlar şaşırtıcı bir şekilde belirmeye başlayacak. Bunlar enerjik açıdan Satürn Oğlak’a girdiğinden beri (Aralık 2017) yapılanmaya başlamıştı, şimdi fiziksele dönüşmeye hazırlar.  Aklıma geçenlerde tekrar karşıma çıkan Carl Sagan sözü geliyor:

“Kozmos içimizde. Bizler yıldızları yaratan maddelerden yapıldık. Biz, evrenin kendini tanıma yollarından biriyiz.”

Biz, Satürn’den, Mars’tan, Chiron’dan, Zodyaktan ayrı değiliz. Biz, onlarız. 5D Astroloji bizim niyetlerimizi gerçekleştirmemiz için enerjileri düzenliyor.

Bu hafta, çılgınlığın ortasında anlamı bulmak, geçmişi şifalandırmak, kendimize söylediğimiz yalanları sonsuza dek silmek, noktaları birleştirmek ve geleceği hazırlamakla alakalı. Dolunay enerjisi hala bizimle, üzerine yukarıdaki katmanlar da ekleniyor. 2020’ye giden yol tamamen açıldı. Bu, 3D ve 5D arasındaki köprüdür. Üç aydan biraz fazla zaman içinde 26 Aralık’taki güneş tutulması ve sonra da Ocak 2020’deki büyük Plüton- Satürn birleşmesine hazır olacağız. Kendinize kalıcı bir değişim temeli yaratın. Bu mümkün.

Bu yazıyı hazırlarken gelen Yaratan mesajını sizlerle paylaşmak istiyorum:

Sonsuz Resim

Bugün, sonsuz resme bakmaya davet ediliyorsunuz. Deneyimlediğiniz, neşe-keyif-coşku, mutluluk ve sevgiyle karşılaştırıldığında negatif sadece ufacık bir parça. Evren size yapbozun tamamını ve her parçanın nasıl da ona uyduğunu görme şansı veriyor. Ve onu bir defa gördünüz mü, geri dönüş yok. (Gülümseyerek) Hazır mısınız? İzin veriyor musunuz? – Yaratan

Yani, yukarıda bahsettiğim değerlerini berraklaştırmak, noktaları birleştirmek ve yanılsamaları bitirmek, çevrenizdeki sisi üfürüp dağıtmak çok kolay. Niyet edin, izin verin. Gerçeğe dönün.

Deneyimlerinizi tüm okuyucularla paylaşacağınız için şimdiden çok teşekkür ederim. Yorumlarınızı elimden geldiğince çabuk onaylayacağım. Hepimize kolay gelsin!

©Mor Alev 2019


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com