Gökyüzü Raporları - Astroloji ve Enerji Portalları

Haftanın Enerjisi: 2020 Koridoru ve Sınırsız Resim

Neil Simone ArtSevgili Bilge Baykuşlar, gerçekten merak ediyorum, Balık Dolunayı etkisindeki günleriniz nasıl geçiyor? Şifa ekseninde yer alan çok önemli bir enerjideyiz, hafta sonunuz nasıldı? Noktaları birleştirebiliyor musunuz? Kendi gerçeklerinize ulaşabiliyor musunuz? Hepimizle paylaşmak için bu yazının altındaki yorum kutularını kullanabilirsiniz. (Facebook veya Instagram değil, aşağıdaki blog yorum fonksiyonunu kullanın lütfen, böylece herkes aynı platformdan katılımcı olabilir.)

Benim hafta sonum çok faal olmasını planladığım ama nasıl olduysa tam tersine alışılmadık şekilde durgun, neredeyse mecazi anlamda doktorların verdiği yatak istirahati gibi geçti! Bu da benim açımdan demek oluyor ki, büyük bir arınma, güncelleme ve entegrasyon döneminden geçiyoruz. Bazen üçü bir arada, bazen birbiri ardına. Bu dönemde gün içerisinde defalarca bunu yaşadığımıza inanıyorum. Yani, bir gün içinde pek çok farklı şey düşünüp, hissedip sonra da o konularda fikrinizi veya hislerinizi değiştirirseniz, şaşırmayın! Önce değişecek olan şey bilince çıkıyor, bu bir inanç olabilir, bir duygu veya bir anı bile olabilir. Onu fark ediyoruz. Sonra başka bir şeye odaklanıyoruz. Bir süre sonra (bazen bu sadece 1 saat) bakmışız ki o şeyi anlama, düşünme, fark etme halimiz bile değişmiş! Gerçekten çok ilginç. Ve sonra bir başkasına geçiyoruz. Sanki anılarımızı anlama halimiz, izlenimlerimiz, şartlanmalara bağlı duygularımız siliniyor ve yeni bakış açılarına sahip oluyoruz. İşin güzel yanı, bunun için bir şey yapmaya gerek yok!

Hiç böyle hızlı ve seri dönüşüm yaşamamıştım. İşte bu yüzden sizlerin bunu yaşama şekillerinizi de merak ediyorum. Bildiğimiz bir şey var, herkes her şifayı, dönüşümü kendine göre yaşıyor ama belki ortak noktalarımız vardır ve bu ortak noktalar da diğer okuyuculara yardımcı olabilir.

Şimdi anlıyoruz ki, artık bambaşka bir çizelgeyle çalışmaya başladık. Yani, “dalga geliyor, dalga geliyor” yazılarından sonra güçlü bir enerji girişi, sonra da onun asimilasyonunu yaşadığımız aylar, haftalar geride kaldı. Artık yükseliş yolunda ilerleyiş çok daha hızlı bir programla ilerliyor. Bu ne zamana kadar böyle “çabuk, çabuk, çabuk!” sürecek? Tahminimce en azından 2024’te Plüton Kova’ya giriş yapana kadar ama Plüton’un Kova’daki işini de düşünürsek, 2030’ları da belki bu yükseliş spiralinin içinde tutmalıyız. Fakat, yine fikrimce, önümüzdeki bir-iki yıl içinde göreceğiz ki, enerji değişiminden dolayı sarsılmalar, vs. sona erecek. Bu değişime ayak uyduracağız ve uyanmış olan insanların sayısı da çok daha fazla olacağı için bence güncellemeler, uyum sağlamalar, vs. yani kısacası değişim çok daha yumuşak hissettirecek.

Bu haftaya bakarsak ve 5D astrolojiyi yol haritamız olarak alırsak, geçen dolunayın bizi bu haftaki değişimlere hazırladığını da görebiliriz.  Simya işbaşında!

16 Eylül – Merkür ve Chiron zıt açısı: İletişim şifası! Sözcüklerimiz çok önemli. Nasıl iletişime girdiğimiz, ne söylediğimiz, beden dilimiz, ses tonumuz, anlama ve anlaşılma becerilerimiz şifaya açık. Tek ihtiyacımız olan farkındalık.

17 Eylül – Venüs ve Chiron zıt açısı: Değerlerimiz ve ilişkilerimiz şifalanıyor! Bu fırsatı değerlendirelim! Kalbinizin kırılmış olduğunu veya kırılmaya açık olduğunu düşündüğünüz her alana sevgi merhemiyle yaklaşın. Siz, değerlisiniz. Siz, sevgisiniz. Aksi sadece kötü bir hayal.

18 Eylül – Satürn ileri dönüyor: Aktive ettiği derece “Antik granit rölyef” yani kalıcı olan değişikliklerin başlangıcı. Hayatınızda gereken iş neyse ona olan bağlılığınızı ilan edin ve uygulayın! Kendi sorumluluğunuzu üzerinize alın! Başınıza gelen her şey, tüm seçimleriniz ve sonuçları, sizin ektiklerinizin sonucudur. Kötü kader yok, kötü şans yok. Yanılsamalarla alınmış kararlar var. Özgür iradenizin sahibi sizsiniz. Bundan böyle, yeni farkındalığınızla ve özgür iradenizle kalıcı bir iz bırakma şansına da sahipsiniz. Satürn bir daha 2048’e kadar Oğlak’ta geri gitmeyecek. Kaçırılmaz bir fırsat. Tarihinizi yeniden yazın.

19 Eylül – Mars ve Plüton üçgen açıda: Tutku! Değişim cesareti! Klasik ama tekrar ediyorum: Küllerinden yeniden doğmak.

21 Eylül – Jüpiter-Neptün kare açısı: Bu yılki üçlünün sonuncusu. Büyük bilinmezlik! Noktaları birleştirmeye devam. Sınır yok. Kalbiniz sizi nereye götürüyor?

22 Eylül – Mars-Satürn kare açısı: Kararsızlığın sebebi şüphedir, şüphenin sebebi korku, korkunun sebebi ise kendine ve evrene güvenmemektir. Hepsini salıverin! Zihinden çıkın. Beden yalan söylemez, bedeninize yönelin. Ve hayır demeyi öğrenin.

23 Eylül –  Ekinoks: Ve haftaya bugün Ekinoksla dengeleneceğiz. Bu konuda konuşmak için daha çok vaktimiz var.

İşte böyle yoğun bir haftayı en verimli şekilde nasıl geçirebiliriz?

 • Nerede olursak olalım, nasıl hissedersek hissedelim, bulunduğumuz noktanın, hayatımızın sorumluluğunu üzerimize alalım.
 • Değerlerimizi berraklaştıralım.
 • Bu değerler doğrultusunda gerçekten ne istediğimizi ve nasıl hissetmek istediğimizi belirleyelim, hatta yazalım.
 • İstediklerimizle bağdaşmayan anıları (ki her anı aslında bir izlenimdir ve kesinlikle tarafsız değildir) silelim. Sizi o anılar tanımlamıyor. Onlar oldu ve bitti.
 • Gelecek zaman çizelgesinde yeni ve gerçekçi, yani değerlerimizle uyuşan anılar yaratalım. O çok güçlü hayal gücümüzü kullanalım.
 • Düşüncelerimiz ve niyetlerimiz uyum içinde olsun. (Bunun için yöntemler bölümündeki yaratım metotlarından yararlanabilirsiniz. Bağlantısı burada)

Ve şimdi, ilerleyen Satürn’ü onurlandırmanın vakti. Buna yüzde yüzünüzü verin.  Yeni bağlantılar, yeni eş-zamanlılıklar ve yeni fırsatlar şaşırtıcı bir şekilde belirmeye başlayacak. Bunlar enerjik açıdan Satürn Oğlak’a girdiğinden beri (Aralık 2017) yapılanmaya başlamıştı, şimdi fiziksele dönüşmeye hazırlar.  Aklıma geçenlerde tekrar karşıma çıkan Carl Sagan sözü geliyor:

“Kozmos içimizde. Bizler yıldızları yaratan maddelerden yapıldık. Biz, evrenin kendini tanıma yollarından biriyiz.”

Biz, Satürn’den, Mars’tan, Chiron’dan, Zodyaktan ayrı değiliz. Biz, onlarız. 5D Astroloji bizim niyetlerimizi gerçekleştirmemiz için enerjileri düzenliyor.

Bu hafta, çılgınlığın ortasında anlamı bulmak, geçmişi şifalandırmak, kendimize söylediğimiz yalanları sonsuza dek silmek, noktaları birleştirmek ve geleceği hazırlamakla alakalı. Dolunay enerjisi hala bizimle, üzerine yukarıdaki katmanlar da ekleniyor. 2020’ye giden yol tamamen açıldı. Bu, 3D ve 5D arasındaki köprüdür. Üç aydan biraz fazla zaman içinde 26 Aralık’taki güneş tutulması ve sonra da Ocak 2020’deki büyük Plüton- Satürn birleşmesine hazır olacağız. Kendinize kalıcı bir değişim temeli yaratın. Bu mümkün.

Bu yazıyı hazırlarken gelen Yaratan mesajını sizlerle paylaşmak istiyorum:

Sonsuz Resim

Bugün, sonsuz resme bakmaya davet ediliyorsunuz. Deneyimlediğiniz, neşe-keyif-coşku, mutluluk ve sevgiyle karşılaştırıldığında negatif sadece ufacık bir parça. Evren size yapbozun tamamını ve her parçanın nasıl da ona uyduğunu görme şansı veriyor. Ve onu bir defa gördünüz mü, geri dönüş yok. (Gülümseyerek) Hazır mısınız? İzin veriyor musunuz? – Yaratan

Yani, yukarıda bahsettiğim değerlerini berraklaştırmak, noktaları birleştirmek ve yanılsamaları bitirmek, çevrenizdeki sisi üfürüp dağıtmak çok kolay. Niyet edin, izin verin. Gerçeğe dönün.

Deneyimlerinizi tüm okuyucularla paylaşacağınız için şimdiden çok teşekkür ederim. Yorumlarınızı elimden geldiğince çabuk onaylayacağım. Hepimize kolay gelsin!

©Mor Alev 2019


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

117 replies »

 1. Başak burcuyum. Cumartesi günü hayaller-istekler ve gereksinimler arasındaki farkı anladım. Ayaklarımın yere basmadığını, boş yere aptalca bir iyimserlik içinde olduğumu farkettim. Gereksinimlerim başka, isteklerim başkaydı. Kandırıldığımı, aldatıldığımı ve boşa zaman harcadığımı hisettim. Çok çok kırıldım. Şiddetle sarsılıp silkelendim. Ardından bu kırgınlıktan doğan çok yoğun bir harekete geçme isteği oluştu içimde. Fakat hayallerime ve isteklerime kavuşmak için değil, şu anda gereksindiğim şeyleri elde etmek için. Yoğun bir çalışma başlattım. Sorulması gereken soru şu: “Şu anda” neye ihtiyacım var?. Öncelikleri belirlemek her zaman ama her zaman çok önemli. “Şimdi” ertelenemez, görmezden gelinemez. Bunu çok iyi bir şekilde idrak ettim.

  Liked by 2 people

 2. Ben çok fazla eş zamanlılık yaşadım özellikle bu haftasonu. Bir de neredeyse telepati diyebileceğim durumlar. Kariyerimle ilgili niyetlerim güçlendi, bir süredir sanki hiçbir şey yapmak istemiyor gibiydim, bu durum değişti. Ama yaklaşık 2 yıldır ne yapmak istediğim konusunda o kadar çok dalgalandım ki, bu da bir dalga değildir umarım diye düşünüyorum. Çünkü olması için tüm gücümle çalışacağım, umarım öncekiler gibi yarı yolda hevesim geçip de yarı yolda bırakmam.

  Liked by 3 people

 3. Öyle gergin öyle mutsuzdum ki tarif etmesi zor. Hayal kırıklıklarıyla dolu hastalıklı bir hafta sonu. Yaşamın gereksizliğini düşündüm hep. Mutsuzluktan ağladım. Galiba yükseliş enerjilerine bayaa bi uzağım. Yay-yükselen balık.

  Liked by 2 people

  • Bu tipik bir arınma süreci olarak geçmiş sizin için. Şimdi yeni günün ışığında asıl o duyguların yalan olduğunu görebilirsiniz. Duyguları değiştirebilirsiniz. Sevgilerle

   Liked by 2 people

 4. Muhteşem enerjilerle dolu bir haftasonu yaşadım. Meditasyonlarımda enerjilerin ozellikle kalp cakrasini nasıl etkiledigini hissettim. Adeta açıldı ve kocaman oldu. Pencereyi açıp tüm evreni canlıları tek tek hissettim hepsine sevgimi yolladim. Sanki herşeyin rengi artık daha parlak. Kendimi hafif hissediyorum. Hep boyle hissetmek dileğiyle 🙏

  Liked by 5 people

 5. Yatak istirahati benim için tam anlamıyla gerçekti, beklenmedik ve sanki ‘yalandan’ ama çok etkili bir soğuk algınlığı bahanesi ile kasıtlı hastalanmış ve yatak istirahatine dönmüş gibiyim. Beni her defasında önemsiyor gibi yapıp her manada terk eden annemi ziyaret etmiş ve yatağa düşmüş buldum kendimi. Tavsiyeleriniz ve deneyimlerim doğrultusunda teslim oldum. Bu durumun benim değil onun sorunu olduğunu gözlemledim. Rehberlik ve emeğin için teşekkürler. Şu geçen yazı da bahsi geçen noktaları birleştirme kısmını yeteri kadar anladığımı sanmıyorum açıklaması için vaktiniz olursa memnun olurum.

  Geçişlere gelince aynı hızda yaşanıyor bende de fakat detaya inecek olursam daha çok geçmiş ve şimdiki zaman kararlarım arasında gidip geliyor duygu ve fikirler. Yüksek derecelerde acı çıkıyor bazen içimden şifa desteği isteğim ve nefesle kısa sürüyor . Esas ilginç olan son dönemde çocukluğumdan gelen Önemli bir psikolojik sorun belirtisini yeniden yaşıyorum aşırı yeme sorunu manasız bir yemek yeme eğilimi, serbest bıraktım ve izledim duruma gülmeyi seçtim sinir bozucu bulduğum bu ailevi travmalarımdan kalan bağımlılık ve stres bozukluğu durumu ben durumu takmayıp destekledikçe bu sabah itibari ile durdu. Kendime gün içinde ne yemek istersen izin veriyorum dedim. Kilo Alman sorun değil diye destekledim ve eğlendim. Zorlu bir kaç gündü açıkçası. Ama şimdi iyiyim. Süreçte size ve hepimize ayrı ayrı şifa ve bol sevgi diliyorum.

  Liked by 2 people

  • Sevgili Eylül, dolunay yazısında paylaştığım resimlerden ikincisine bakın. Noktaları ( yani ipuçlarını) birleştirdiğinizde büyük resme ve berraklığa ulaşırsınız. Sevgilerle geçmiş olsun

   Liked by 1 kişi

   • Hamileyim ve doğum yapmama 4 haftam kaldı. “Beni her defasında önemsiyor gibi yapıp her manada terk eden” bir annem var benim de. Uzun zamandır alkol problemi de var. Sözde bana destek ve yardım etmeye geldi. Haftasonu başlayan gerginliği Pazartesi günü zirve yaptı ve sinir krizi yaşamama sebep oldu. Çok korktum bebeğime bir şey olacak diye. Umrumda değilsiniz diye bağıran bir anneyle ne yapabilirim bilmiyorum. Sizin vermiş olduğunuz “Yaratanım onunla huzur bulmama yardım et” diye dua ediyorum ama yetmiyor sanki. Bütün umutlarım tükendi annemle ilgili, anne olmama bu kadar az zaman kalmışken.

    Beğen

 6. Merhaba,ben de -sadece bu son günlerde değil,birkaç haftadır amacımı kaybettiğimi,bu nedenle de bir nihilizm içine girdiğimi,ayrıca da bir kırılganlık,alınganlık yaşadığımı farkettim.Arasıra ve son birkaç haftadan önce amacım çok belirginleşmişti ve harika dokular içindeydim:Benim için sembolik olan bir 16.kat var.Herşey ancak oradan ve yukarısında olası.Meditasyon,Grace,Kendim.Nefes.
  Aslında yıllar önce oralardaydım ama bazı nedenlerle- tabiri caizse,oradan aşağılara düştüm..Oraları unuttum.Yıllar sonra,daha yeni yeni hatırlamaya başladım..Evet,amacımı zihinsel olarak hatırladığımda güven ve sabrı,seçiyorum.Duygusal olarak yaşadığımda da şükrediyorum sevinç içinde.
  Size de ayrıca teşekkür ederim.Yazdıklarınızı çoğunlukla birebir yaşıyorum.Sevgiler..

  Liked by 2 people

 7. Haftasonu hem evlilik yıldönümümüzdü, hemde oğlum ateşlenip hastalandı ki endişeye paniğe en çabuk girip, kötü senaryoların gözümde çokça canlandığı bir haftasonu oldu, özellikle çarşamba gününden beri.
  Hepimize şifa olsun.

  Liked by 2 people

 8. Merhabalar…
  Duygularımda, iş hayatımda tam bir belirsizlik yaşıyorum. Ve sorguluyorum neler oluyor? Cumartesi yoğun başladı ama tam bir bilinmezlik içinde.Akşam üstü bir anda baş dönmesi tansiyon mu acaba dedim biraz uzandım. (Ki ben nadir hasta olurum pek kendimi dinlemem)Sonra boynuma bir ağrı girdi sabah 5 e kadar sürdü. Pazar günü uyudum uyudum gündüz rüyaları sevdiğim erkeğin öldüğünü gördüm ( ki şu an aramızda net olmayan şeyler var) ama üzgün uyanmadım. Hala kararsızlıklarım var ama sanki bu bir iki güne netleşecek gibi geliyor bugün. Sanki bir anda aydınlanma gibi… hiç böyle kararsız kalmamıştım şaşkınım sanki elin kolum bağlanmış gibi. Ve ben canlı neşeli keyifli enerji dolu bir insanım. Bir ortama girdiğimde önce benim pozitif enerjimi hissederler☺️ Yay kızı yükselenim Oğlak
  İçimden gelenleri yazmak istedim
  Sevgiler🌺

  Liked by 2 people

 9. Merhaba çok keyifli geçen Cuma gününden sonra hafta sonunu uyuyarak ve birazda gergin geçirdim. Erkek arkadaşımla 4 aydır süren güzel giden bir ilişkimiz vardı fakat bir kadınla ilgili (daha birlikte olmadım sözü )beni kırdı ve incitti bir süre girdiğim sosyal ortamlardan ve ondan uzaklaşma kararı aldım Defalarca özür diledi fakat incinmişliğimi üzerimden atamıyorum Sizce bu bitmesi gereken bir ilişkimi doğru yolu bulmama yardımcı okursanız çok sevinirim Kendimi kocaman bir boşlukta hissediyorum Sevgiler

  Liked by 3 people

  • Sevgili KU, ilişkilerimiz bizi bize yansıttığına göre, siz kendinizi vazgeçilmez, sevilebilir, değerli buluyor musunuz? Bu bana ilişkiyle ilgili hiçbir şey söylemiyor ama sizin kendinizle ilişkiniz hakkında çok anlamlı ipuçları veriyor. Sevgilerle

   Liked by 2 people

 10. Haftasonuna kadar bir süredir yönsüz ce dağınık hissediyordum kendimi ve yalnız. Haftasonu sörf yalnız olmamak adına istemediğim görüşmeler içerisinde yer aldım. Ve boğazımda bir ağrı ile geçti haftasonu. Kendimi daha iyi ifade etmem ve kendi değerimi bilmem konusunda uyarı aldığımı düşünüyorum. Değer hissini sadece kendi kendime verebileceğimi, onay ihtiyacı duygusunu iptal etmen gerektiğini öğrendim. Yalnızlık sandığım şeyin kendimle başbaşayız olmak olduğunu, bundan keyif almanın da kendimi çok sevmekten geçtiğini anladım.
  Ve kariyer. Tam da 2017 aralığında oğlak olarak girdiğim iş yolunda yükselişe geçebileceğim bir dönemi boşvermişlik ve karamsarlıkla geçirmeye başladığımı farkettim. Şimdi ve kendim için en iyisini, en doğrusunu yapmaya niyet ediyorum. Sevgiyle

  Liked by 2 people

 11. Merhaba Sevgili Mor Alev
  Yazınızın ilk girişini okuyunca gene yalnız olmadığımı hissettirdiniz bana. Pazar günü barsak sorunu yaşadım ve tümüyle yattım. Arındığımı düşünüyordum.Ve bu sabah yazınızı okudum.Her mesajınız beni şifalandırıyor. Sizi tanıdığım için Yaradan’a teşekkür ediyorum.

  Liked by 3 people

 12. Sevgiyle selam..
  Haftasonuna girmeden başlayan güzel enerjilerin öncelikle histeri tarafını yaşadım. Duygu yoğunluğu,durmadan gülme hali hafif sarhoşluk gibi etkiler ile. Fakat arka planda bir yıkama enerjisi ile. Haftasonu ise uyuşuk durgun ağlamalı çözülmeli enerjiler ile devam etti.
  Güneş tutulmasından bu yana belki de ilk kez kolektifin nefes aldığını hissediyorum,tüm farkediş ve çözülmelerin arasında balık dolunayının ferah havası hakim.
  Şükürler olsun tüm yaz ayından sonra bu enerjiler için..

  Liked by 3 people

 13. Hafta sonu sakin bir şekilde evde çocuklarla geçti. Zorunlu birkaç durum hariç neredeyse kimseyle iletişime geçmedim. Özellikle küçük oğlumun bir aydır üzerinde çalıştığım ders çalışmama sorununu çözdük diyebilirim :)) Evimiz için yeni kuralları belirledik ve uygulamaya başladık. Her şey yoluna ve düzene girdi. Kendi içimde ise her ne oluyorsa benim için en iyi olan şeyin olduğuna inancım artık tam. Bu nedenle kendimi huzurlu ve güvende hissediyorum. Geçmişte olan ve beni üzen anılar geçmişte kaldı. Her an yeni anılar yarattığımın farkındayım. Yeni yaratımlarımın neşe, keyif ve coşku dolu olmasını diliyorum ve öyle de oldu :))

  Liked by 2 people

 14. Merhaba
  Ben çok şiddetli vücudumu kilitleyen yerinden oynamadan yerde yatmak zorunda olduğum 2 gün geçirdim.Hala etkileri devam ediyor.Ağrıdan acıdan çok ağladım çok bağırdım.Neden kendime böyle bir gerçeklik yarattığımı sorduğumda öncelikle annem sonra en yakın aile bireyleriyle ilişkilerimi şifalandırmak ve sorumluluklarımı netleştirmek için cevabına ulaştım noktaları birleştirerek.Hepimiz kendi hayat planımızı yaşarken sevgiyi gittikçe daha güçlü hissediyoruz.Sonsuz teşekkürler

  Liked by 2 people

 15. Haftalardır hatta aylardır ilk kez “huzur”a yakın duygular hissettim bu hafta sonu. Dün uyandığımda sağlıklı yaşamla ilgili düşünceler vardı kafamda. Dolunay boyunca istediklerim netlik ve huzurdu. Bir kaç gün içim bile olsa bunları yeniden hissedebilmek iyi geldi. Şimdi en çok istediğim şey amaçlarımı gerçekleştirmek. Şükürler olsun ki amacımı biliyorum.

  Liked by 2 people

 16. evet, ilişkilerimiz bizim bize yansımamız, bende kendimle ilgili bazı şeyler farkettim. Aynen yazıda yer aldığı gibi, aslında bende olan ama bana ait olduğunu farketmediğim, hep başkalarına ait olduğunu sandığım duygularla yüzleştim bu hafta sonu. Aynen şifalanması için bilincime çıktığını düşünüyorum. ve bu süreçte aslında ne yapmam gerektiğini de tam olarak bilemiyorum. Umarım en kısa zamanda tüm bu duygularım sevgiye huzura dönüşür. Hepimiz için en iyisi olsun….

  Liked by 2 people

 17. Merhaba,
  Haftasonu benim için soğuk algınlığı ile geçti, boğaz ağrısı, burun akıntısı. Ne zaman nezle olsam aklıma Kryon’un bir sözü geliyor “Eğer nezle olduysanız sevinin çünkü bilinçte bir ayarlanma yaşıyorsunuz.” 🙂 bilmem cuma günü de hissedenler olmuş mudur, benim için enerjisi çok yüksek, odaklanmanın enerjisini fizikselde güçlü bir şekilde hissettiğim bir gün oldu. Batıl inançlı biri değilimdir, 13. Cuma’nın sihirli bir gün olduğuna inanıyorum + bir de Dolunay vardı. Özellikle zihnimdeki sesi , odağımı bolluk ve bereket düşüncelerine odaklamaya çalıştım. Gerçekten insan yaratabildiğini hissettiğinde niyeyse bir ürküyor, sanırım bu da bir bolluk meselesi😁
  Hafta sonu daha önce pek cok kez karsilastigim bir olay örgüsü yine karşıma çıktı, yapmadigim bir sey için suçlandım, yalancı dendi, ve arkamdan sikayetler edildi, bu konuda hicbir sey yapamadım ve boyle bir duruma her seyden habersiz, oldugum gibi oldugum bir halle dusmek cok cirkin hissettiriyor cidden. Kendin olamazsin utanmalisin. Bir yandan sesi cok cikanin hakli olmasi beni cok caresiz hissettiriyor. Varligimin devamli kusurlarinin arandigini hissediyorum ve ne yaparsam yapayim bastan hataliyim, sucluyum ve utanmam gerekiyor kendimden. Dun aksam agladim agladim. Icimden kendimden ozur dilemek geldi. Bu davranis benim kendime yaptığım bir acimasizlik olabilir mi. Yine de yuzeye ciktigi icin mutluyum.

  Liked by 2 people

  • Elbette. Bu sizin yaratımınız. Şimdi bunu bildiğinize göre çok kolay salıverebilirsiniz. Hatta kendinizden özür dilediğinize göre şimdi yapılması gereken, bu özrü kabul edip kendinizi bağışlamanız. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

 18. Merhabalar,
  Yazılarınız ilham verici ve dönüştürücü niteliğinde.Öncelikle teşekkürü bir borç bilirim.
  Güzel bir haftasonu oldu.Özellikle dün çok enerjik ve iyimser uyandım.Tüm günüm öyle geçti.İyilik halim ve motivasyonum gittikçe artıyor kendimi takib ediyorum.Tetikleyici niteliğinde izlediğim bir gerilim filminin ardından (çünkü ana konum korku!) yatağa gittiğimde biraz korku üzerinde düşündüm.Ve konu babama bağlandı.Zihinsel olarak biliyorum bunu aslında ancak başka bu başkaydı.Gücü,kuvveti ve cesareti babadan alıyoruz.Korkusuz olmak,daha cesur olmak ve gerçekten özgür olmak ve tüm bunların Evren’in sözlüğünde karşılığının=baba olması bilgisini (bilgi değilde bilme hali daha iyi tanımlıyor) tüm hücrelerimde deneyimledim.
  Bazen duygu tetikleyicisi olarak film,müzik yada sevdiğim kitapları tekrar tekrar dinleyip okuyorum.Bu sizce doğru birşey mi?
  Bugün ki fakındalığımla bana zararlı gibi gelmiyor ancak kendimi zorluyor olabilirmiyim?
  Kucak dolusu sevgiler..

  Liked by 2 people

  • Farkındalığın hiçbir türü zararlı değildir bence. Ancak şimdi bu farkındalığa sahipseniz, enerjinizi, davranış, düşünce ve alışkanlıklarınızı nasıl değiştireceksiniz? Asıl konu fikrimce budur. Sizin için güç, cesaret ve kuvvet babadan geliyor gibi olabilir ama bu doğru değil. Bunlar cinsiyetsiz niteliklerdir. Çocukluğumuzda bu konuda kimin inanış, davranış ve şartlanmalarını kabul ettiyseniz oradan gelir. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

 19. keyif-neşe-coşku ve aşk içinde ve anda, her şeyin tamamen kendi akışında şekillendiği şahane bir hafta sonu geçirdim. bir ağaca olan sevgimin gözlerim dolacak şekilde yoğun içimden taştığı, etrafa aktığı, suyu kucaklamaya çalıştığım bir coşku yoğunluğu ve en çok şükür duygusu içindeydim. aklıma girmeye çalışan sevimsiz birkaç anı oldu üzerinde düşünemedim bile. o kadar gereksiz geldi 🙂 benim için son 2-3 aydır en net olan değişim korkusuzlaşmak, endişesizleşmek, ve güvenmek. öyle de devam ediyor. Bu özellikle bazı konularda çok net; iş, kariyer, bereket ve bolluk gibi. her kanaldan akmasına izin veriyorum.
  size de uzun zamandır rehberliğiniz için teşekkürlerimi iletmek istiyorum.
  sevgiyle

  Liked by 3 people

 20. Hava soguktu ama ben kendimi ormana atıverdim çıplak ayakla 🤦🏻‍♀️☺️Ve doğa ananın bana verdiklerini toplayarak şükürlerimi sunup döndüm. Kötü hissettiğim hislerimi kontrol edemediğimden dolayı yalnız olmayı seçtim. Ama işin garibi ormandan döndükten sonra tuhaf bir halsizlik oluştu,uzandığım yerde uyuyakalmışım.
  Uyandığımda sebepsiz ve inanılmaz huzurluydum. Bu geçişin herkesin hayrına olmasını dilerim dünyamızın bize değişmemize ihtiyacı var GEÇ OLMADAN 🙏❣️🍀😘😘🙋🏻‍♀️

  Liked by 1 kişi

 21. Haftasonuna kadar tam bir enkazdım. İstemediğim bir haber aldım ve tam iki gün uykularım kaçtı. Başkalarının hayatım üzerinde bu kadar etkisi olmadı benide şaşırttı. Bu konuda ne yapmam gerektiğine de bilmiyorum.Haftasonu ise daha sakin daha dingindim. Anlamaya çalıştım ama hala kırgın ve yorgun olduğumu biliyorum. Çoğu şeye anlamlandırmaya çalışıyorum ama iyice karışıyor. Hissettiğim yanlızlık ve korku da cabası. Verdiğim yanlış kararların çoğu bu dönemde kendini gösterdi. Şifalanmayı hissetmiyorum ama umarım gerçekleşiyordur✨🙏🏻

  Liked by 2 people

 22. Merhaba, son iki haftadır büyük bir tadilatın içindeydim. Her zaman bu tür durumlarda endişe ve nasıl olacak kaygısı yaşayan ben bu sefer inanılmaz rahat, huzurlu ve güvenle geçirdim bu süreci. Kolaylıkla geldi geçti. Ve içimde ki neşe, keyif çoşku üçlüsünü mutlulukla yaşadım. Hafta sonu bir tamamlanma hissi ve cesaretle adım atmanın keyfini sürdüm. Kışın yaşadığımız yere döndüm. Bir de fark ettiğim düşüncelerimi zihinsel ilettiğim eşimin aynı anda sözlü olarak bunu cevaplaması oldu. Birleşmesi gereken noktalar olduğunu biliyorum. Bir şeyin içinde olacağım ve ondan keyif alacağım bir uğraş olacak bu. Henüz bilmiyorum ama olacak… Sevgiler❤️

  Liked by 2 people

 23. Merhaba, benim bu hafta sonum oldukça hızlı ve yoğun geçti, ancak hiçbiri gerçek yaptığım programlar ile gerçekleşmedi. Yani hep bir iptal ve yeni beklenmedik bir program, zincirleme ziyaret, buluşma ve koşturmakla geçti .Hiç şikayetim yok çok şükür. Bununla birlikte program değişimini pek esnek karşılamam genelde, hep hazırlık yapar ona kendimi önceden hazırlardım. Zamanı kontrol edemedim yani :)) Akışta kaldım sizin deyiminizle. Şimdi düşününce bu en yapamadığım şeydi.

  Liked by 2 people

 24. Gerçek anlamda farkındalığımı “fark ediyorum”. İç sesim konuşurken olumsuza döndüğünde, yine içim onu duyuyor ve durduruyor. Bazı işaretleri düşünüyorum, daha fazlası gözümün önünde duruyor.
  Geçmişimdeki herkesi çok hızlı affedebildim bu hafta.
  Lütfen burayı okuyan arkadaşlar, kendinize dönün ve kendinizi anlayın, sonra her şey çok hızlı çözülecek. Ve düşünce & dileklerinizde hep, “bütünün iyiliği için de … “diyin. Hepimiz bir şekilde birbirimize bağlıyız ve ne kadar çok kişi iyileşirse biz de iyileşeceğiz…

  Liked by 3 people

 25. Bir muğlaklık içindeyim. Durmak huzursuz ediyor, eylem içimden gelmiyor. İçimi coşturan bir iş yaparken şimdi bu coşkudan uzak düşmüş gibiyim. Oğlak olarak bu dönemde ya berraklaşamazsam, sorumluluğu alamazsam kaygısındayım. Bütünü kavrayamadığım için gerçek olmayan dertlerde miyim diye düşünüyorum ama hislerimden de tam emin değilim.

  Liked by 2 people

 26. 2019 yaz mevsimi benim için yalnız, tatilsiz ve yaşadıklarımdan dolayı çokça ağlayarak ve dersler çıkararak geçti… Yaşadığım olumsuz olaylardan dolayı hep başkalarını suçlarken aslında kendi seçimlerimin bir sonucu yaşadığımı farkettim. Zaten ondan sonra çözülmeler başladı. Yaşadığımız son dolunay ise umut, hayatı akışına bırakma ve yüksek enerji hissi verdi bana.. Yaz dönemindeki tutulmalar, dolunaylar, gezegen değişimleri ben de büyük bir arınma ve farkındalık yarattı.. Şimdi karşıma çıkacak yeni fırsatlara, değişimlere hazırım… ve içimde tarif edemediğim büyük bir heyecan var. Kalbimin hızlı atışına engel olamıyorum.. Yaz boyu (aslında yaklaşık 4 senedir) sizin tüm yazılarınız ve yönlendirmeleriniz rehber oldu bana.. Sevgiyle değişime hazırım. Teşekkür ederim

  Liked by 2 people

 27. Haftasonum çok karışık duygular içinde geçti. Çok keyifli bir akşamda içimde kocaman boşluk. Bir yandan ümit bir yandan korku ve endişe. Bir yandan heyecan ve mutluluk, bir yandan bilinmezliğin verdiği huzursuzluk… Hep inişli çıkışlı. Saatim hatta dakikam dakikama uymuyor. Yürüyüş, meditasyon, yoga, kitaplarım, arkadaşlarım. Hiçbiri yetmiyor içimdeki huzursuzluğu, boşluğu gidermeye. Dolunayda kolaj yapmaya karar verdim. İlk kolajım. Keyifle yarattım arzuladığım geleceğimi. Ertesi sabah mantıksız gelen fotografı çıkardım. Yenilerini yapıştırdım yerine. O da içime sindi. Kararsızım. Her konuda. Adım atamıyorum. Başta sağlığım ve sevdiklerimin sağlığı olmak üzere şükredeceğim çok şey olduğunu bilmeme rağmen göz yaşlarıma engel olamıyorum. Bana iyi gelmeyeceğini düşündüğüm platonik aşkımı serbest bırakma kararı aldım. Yeniye yer açmak için. Üzülmemek için. Kalbim anlamıyor. Imkansız diye birşey yoktur deyip duruyor. An’da kalamıyorum. Geçmişin güzel an’larındayım. Gelecek için karışık mesajlar verip duruyorum. Çok çok karmaşığım. Bilmiyorum demek güzel deniyor. Dışarıdan bakılınca katılıyorum. Yaşarken sabrın da sınavlarımdan biri olduğunu deneyimlemek kolay değil. 43 yaşımda yeniden başlıyorum hayata. Hata yapmamak için başlayamıyorum. Şu anda sadece sürükleniyorum. Bir düşünceden, bir duygudan diğerine…
  Yazılarınız günümü aydınlatıyor, bana güç ve ümit veriyor. Hatta bazen sadece benim için yazılmış hissine kapılıyorum. Böyle bir paylaşım imkanı sunduğunuz için de ayrıca teşekkür ederim. Yaznak, paylaşmak iyi geldi. Sevgiyle kalın😇

  Liked by 2 people

 28. Günaydın, teşekkür ederim. Bu hafta sonu katmanlı bir yay burcu (yükselen de yay) olarak özgürlüğün sonsuzluğunda uçtum diyebilirim. Sabah 9 çıktığım eve ertesi sabah 8 de geldim. yaşamımda hiç denemediklerimi yaşadım, hiç gitmediğim yere gittim, cumartesi günü hiç tanımadığım birinin evine gittim, ne de güzel hissettim, akşam tiyatro gecesi, çok iyi geldi, geceyi aile dostumun evinde geçirdim ki daha önce hiç kalmamıştım çünkü evlerimiz çok yakın 🙂 bununla birlikte rahatsız bir uyku, ertesi gün, pazar günü de evde oturmamacasına koşturmaca, temizlik ve üstüne akşam yoga dersi verme ve gece yorgunluktan uyuyamama 🙂 anlayacağınız benim için sıra dışı, çok hızlı bir hafta sonu oldu. Yapboz kolaylıkla, neşe, keyif ve coşku ile tamamlanıyor, izin veriyorum, şükran.

  Liked by 3 people

 29. Merhabalar
  Ocak 2019 dan beri yaşadıklarım sanki beni yaşlandırdı. Ama muhteşem bir dönüşüm içinde olduğumu sonradan anladım. İş hayatımda ki arkadaşlarımla ilgili son derece güzel gelişmeler yaşadım tabii ki bu benim isyanım ve masaya yumruğumu vurmamla oluştu. Sonra özel hayat sınavına girmişim farkında değildim. Nisan ayında hiç ummadığım hiç olmayacak birine deliler gibi tutuldum. Ama bunu en son 20 yıl önce yaşamışım yani o derece çılgın hissediyorum. Sonra bu durum beni boğmaya başladı kurtulmak istiyorum, çırpınıyorum, sanki bataklıkta gibi daha da çok batıyordum. Yanlış bir kişiydi kendisi. Bu son 5 ay hayatımda ilk defa hayattan yaşamdan soğudum ve ölmeyi düşündüm ve diledim. İğrençç bir duyguydu size anlatamam. Utanç verici aynı zamanda. Ben nasıl böyle hissederim nasıl bu kadar çaresiz, yaralı bir hayvan gibi ormanın ortasında kalırım dedim hep. (buda kibirden) Ağlamaktan içim dışıma çıktı. Evimden arabamdan arkadaşlarımdan ailemden her şeyden nefret eder olmuştum. Hani, buzlu göle düşmüşsün de oradan çıkınca deliler gibi titrersin, kendini sıktıkça daha da çok titrersin ve yanındakiler sana sıkma kendini serbest bırak bak birazdan geçecek ısınacaksın derler ve sende o anı yakalarsan bir den bire durur ya titremen aynı onun gibi bir durumdu. 30 Ağustosta kendimi ve dişlerimi sıkmayı bıraktım teslim oldum. Tamam dedim acı, geç içimden elinden geleni ardına koyma. Bıraktım kendimi boşluğa. 15 gün sürdü. Bir de baktım ki nasıl huzurluyum. Bitirdim o arada ilişkimi de. Sanki hiç yaşanmamış yada 20 yıl önce yaşanmış gibi gülümseten hatıraları kalmış sadece. Bu nasıl oldu. Nereye gitti onca ızdırap keder. İnanılmaz bir şey. Sanki üzerimden kutsal su döktüler. Sanki tanrı saçlarımı okşadı, bana sakince hişştttt tamam geçti dedi. Yazarken bile gözlerim dolu dolu oluyor. İçimde ki huzuru ve mutluluğu keşke görebilseniz. İlişki sınavı mı da verdim diye düşünüyorum. Şimdi sahip olduğum her şeye sarılıyorum dediler gibi, kahkahalara kırlarda bayırlarda koşmak çığlık atmak zıplamak istiyorum. Çimlere uzanıp güneşe yüzümü dönüp gözlerimi kapatıp hayaller kurmak istiyorum. Tanrının nefesini içimde hissediyorum. O lanet önümü kapatan sis perdesi kalktı, fırtına durdu ve ben hayatın tüm renklerini yeniden görmeye başladım. Sanki kördüm sanki savunmasızdım sanki biri beni önümü görmediğim için uçurumdan aşağı atacak gibiydim. Dilerim hepinize bu huzur bu mutluluk bu aymışlık gelsin.. Ne desem boş hala görmeyene ama ahh keşke gelsen de görsen bu taraf ki cenneti, gözlerimizden akan cennet hemde. Aynaya bak. Sende her şey, içinde, gözlerinde. Kendimi ve sizleri seviyorum :)))) Sevgilerimle Sevgi ….(Güneş Balık,Ay Oğlak,Yükselen Akrep)

  Liked by 4 people

 30. Sevgili Mor Alev hayatımda hiç yaşamadığım sert açılı bir değişim dönüşümü yaşıyorum şu son 1 yıldır ..Çevreme bakıp daha sert açılı dönüşümler yaşayanları gördükçe yalnız değilim diyorum.. Bu anlamda bugünkü mesaj kalbime su serpti.Daha güzel günleri hep birlikte yaşayacağımdan eminim.Çekirdek ailem ve kalbim en çok şifalandırdıklarım..Yaklaşık 5 6 yıldır aktif olarak takipçinizim.Ama son 3 yıldır 1 gün bile eksiksiz sizinle ve çalışmalarınızla beraberim. Çalışmaları uyguladıkça önce kendime çalışmanın en doğru yol olduğunu daha iyi anladım. Paylaşımlarınızı sizi ve yazı sahiplerini de anarak danışan,öğrenci ve dostlarımla sık sık paylaşıyorum.Yüzlerindeki gülümseme ve kalplerindeki parıltı mutluluk ve şükran sebebim..Tüm bunlar için minnettarım ❤ Hakkınızı helal edin. 2001den bu yana çalıştığım nefes öğretisinin de blogda sürekli karşıma çıkması ayrı bir sevinç nedenim. Tüm güzellikler sizinle olsun bizimle paylaştıkça size daha çok aksın.Ayrıca tüm aracılara da minnettarım..Sizi seviyorum ❤

  Liked by 3 people

 31. Bu haftasonu ruyalarimla baska gerceklikleri deneyimledim. Aklimdan gecen ve olsa nasil olurdu dedigim her senoryoyu ruyalarimda gordum. Sabahlari uyandigimda hangisi benim istedigim gercek yaratim dedigimi hatirliyorum. Bazilari bana nese cosku verirken, bazilari ise hüzün verdi. Bir seylerin sifalandigi kesin.

  Liked by 2 people

 32. Mor Alev Merhaba,
  Enteresan bir hafta sonuydu!! 14’ü sabaha karşı tüm bağırsak sistemim kendini resetledi! Yanında istifra sürecini de eklerseniz sabahı sabah ettim. o an arınmanın ne kadar derin ve geniş çapta hücrelerimde tamamlandığını hissettim!! akabinde öğlen saatlerinde çok uzun zamandır düşündüğüm çocuk yapıp yapmama hususu ile ilgili olarak beklediğim haber geçen hafta içinde adım atıp dönor bulunması çok uzun sürer diye düşünürken 4 gün sonra bulundu haberi geldi 🙂 47 yaşında ilk defa çocuk sahibi olmak için kalben adım atıyorum. son olarak eşim için haftalardır düzenlemeye çalıştım doğum günü tamamen bir fiyasko oldu. neredeyse anneler dışında kimse gelmedi! sizin beklediğiniz hafta sonu etkinliği gibi sönük bir yemeğe döndü. Benim de midemin hala can çekiştiği günün devamı olduğu için bende sönük ve sessizdim. birbirinden bambaşka 3 olay bu hafta sonuna damga vurdu.
  Sevgiler

  Liked by 2 people

 33. İş hayatımın en stresli 1 ayıydı. Cuma akşamından pazar akşamına kadar sadece yattım. Uyudum. Ağladım. Saatlerce.. Ruhumdan bana yol göstermesini istedim. Telefona bakmadım, kimse ile görüşmek ya da konuşmak istemedim. Sadece kendimi dinlemek ve hiçbir şey yapmadan yalnız kalmak istedim. Sizin yazı yazmanızı bekledim. Bir çok dolunay yazısı okudum. İşyerinde olup bitenleri düşündüm ve kabule geçtim. Kendimi, kendi değerimi seçtim. Rüyamda bir bebeğim olduğunu, yeni doğum yaptığımı gördüm. Böyle içimden bir şeylerin çıktığı, inziva ve tekamülün bol olduğu bir haftasonuydu. Bugün daha iyiyim ama. Şükürler.. 🙂

  Liked by 2 people

 34. Merhaba❤ aybasinda ruyamda herseyim kirmiziydi. O gun kafesinden kacan kirmizi bir papagan cok yakinima geldi.Kuzenim bunu hareket olarak yorumladi. Icsesim ise yarat dedi. O siralar oglum (icimdeki cocuk) belinden rahatsizdi. Saglik yarattim.
  Dun gece de ruyamda 1979da ölen babami gordum. Uzun zamandir ruyama girmiyordu.yogun bir ozlemle ve sevincle baba diye seslendim.uzun zaman sonra kavusmus olmak hissi cok guzeldi.
  Dun hep evde ve guzel gecti

  Liked by 2 people

 35. Hafta sonunu aynen yazınızda yazdığınız gibi bende durgun ve tam bir yatak istirahati şeklinde geçirdim. Bu arada okuduğum bir kitapta da bana mesajlar vardı ve uzun süredir aradığım cevabı buldum sanki. Hatta birkaç gün öncesinde sizinde paylaştığınız yazının üzerine üst üste gelen mesajlardı. Bu farkındalıkla duygularım çok yoğunlaştı, ağladım ama bence bunlar şifa gözyaşlarıydı. Güvenlik kayamı bir kenara itmem gerektiğini, şüpheyi bırakıp, korkularıma tutunmayı bırakarak Allah’a, yarattığı düzene %100 güvenmem gerektiğini ve herşeyin aşkla, sevgiyle yaratıldığını ve benim, hepimizin zaten özümüz olan sevgi olduğumuzu da hatırladım. Sevgiler.

  Liked by 2 people

 36. Bir süredir arınmalar dönüşümler değişim sebebiyle oldukça fazla inişler ve çıkışlar var; bir gün her şeyle BİR ve tam hissi, bir dün sebepsiz amaçsız duygularla hislerle geçmişle yaşamla boğuşma …
  nereyi okusam dinlen , takılma , büyük resmi gör sabret şükret sevgide kal ve bekle diyor… topraklanmak çok önemli doğada toprakla yeşille denizle olmak … ağaçlara dalmak Aya bakmak sessiz sakin dinlemek … seni iyi hissettiren şeylerle ve insanlarla olmak sadece … Var olmanın dayanılmaz hafifliğini hissetmek …
  Uykuluysan uyumak, tembel hissediyorsan dinlenmek zorlamamak dinlemek bedeni ama bilmek bunu ayırt etmek ataletten … Bir mide kazıntısı iştahsızlık tam bir arınma…
  her şey çok daha güzel olacak 🙏

  Liked by 1 kişi

 37. Hala 4 sene önce başlayan bu çalkantılı arınma sonunda giden hissiyat telepati,bilme hali vs.gibi şeylerin geri gelmesi için çok istedim niyet ettim seçtim ne olduysa yaptım ama olmadı olmadı.Peki izin vermeme niyet etmeme seçmeme istememe rağmen neden olmuyor?Bu arınma Harika tahmin edebiliyorum.Bu arınmalardan daha çok açılmalar rahatlama ve güven beklerken daha çok korku yılmışlık ve kapanmışlık ile karşılaştım.Hala umudum var ama her geçen canımı sıkıyor.Kendimi umut eden aptal gibi hissediyorum.İnşallah çıkacağız ama ben benden gitti neye yarar

  Liked by 2 people

  • Sevgili Cem, bazılarımız on yıldır, bazılarımız daha da fazla süredir arınıyor ve kolektif arınmaya da hizmet ediyor. Hep soğan kabuğu benzetmesini kullanırlar, doğrudur. Derinlere indikçe daha çok arınıyoruz. Çekirdek korkuya kadar. Daha önce de duru biliş gibi yeteneklerinizi kaybettiğinizi yazmıştınız. Bunlar hepimizde var ve kaybolmaları mümkün değil. Bazen o çok istediğimiz şeyi de salıverme ihtiyacında oluruz. Ve o zaman geri gelirler çünkü artık kancayı takmaktan vazgeçmişizdir. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

  • Beklentiye devam etmek ne yazık ki beklentiye kalmayı büyütüyor ve hayal kırıklığını arttırıyor. 1 kere niyet ettiyseniz, bide o niyeti yaşamaya niyet etseniz diye geçti içimden. İzin verince evren patır patır önümüze döküyor, çünkü zaman yok…

   Liked by 1 kişi

  • Beklentiye devam etmek ne yazık ki beklentiye kalmayı büyütüyor ve hayal kırıklığını arttırıyor. 1 kere niyet ettiyseniz, bide o niyeti yaşamaya niyet etseniz diye geçti içimden. İzin verince evren patır patır önümüze döküyor, çünkü zaman yok…

   Liked by 3 people

 38. Merhaba
  Benim içinde aşırı gergin ve öfkelerin yüzeye çıktığı zor bir haftasonu oldu. Yalnız kalmak istedim ve neden gergin öfkeli olduğumla ilgili bir cevap gelmesini diledim ardından bir yazı çıktı karşıma ve suçluluk utanç gibi duyguları dönüştürmeye ilgili müthiş bir farkındalık yaşadım kısa bir çalışmayla tüm enerjim değişti.
  Geçen 8-8 kapısından 2 gün önce rüyamda büyük bir beyaz aslanın saldırısına uğradığımı görmüştüm çok korkmuştum kaçmaya çalıştım ama kaçamıcamı anladığımda aslanın başını okşadım ve kedi gibi oldu aslan. Ardından siz tarottaki güç kartını anlattınız. Kafamda tam olarak anlamını oturtamadım rüyamın verdiği mesajın. Yardımcı olursanız sevinirim. Ama bu platformdaki yazılarla inanılmaz bir senkronizasyon içindeyim yıllardır. Sanki benimle direk konuşuyor gibi. Tüm sorularıma ertesi gün net cevaplar alıyorum buradan. Size çok teşekkür ediyorum.. Sevgilerimle

  Liked by 2 people

 39. Gerçekten benim içinde hastalıklıydı hiçbirşey yapmak istemedi bedenim midem fenaydı hala da farklı sayılmaz ama bir o kadar da yeni kararlar aldığım bir haftasonuydu tabi korkular da içten içe vurdu sürekli meditasyonla rahatlattım kendimi

  Liked by 2 people

 40. Ben aslan burcuyum. Çok dalgalı bir haftasonu geçirdim. İçimde hem öfke hem nefret çok yoğundu. Ama aynı zamanda dünyanın gelip geçiciliği konusunda da yoğun bir duygu içerisindeydim. Kızgınlığım bir ortaya çıkıyor bi yok oluyordu. Ara ara ağlamaklı haller. Bazen kendimi çok kötü bi insan olarak görmek bazende kendi halinde biri gibi görmek. Dengesiz ruh halleri. Gecen sene bu vakitlerde sık sık yaşadığım panik ataklar kalp ritim bozukluğuna sebep olduğu için bu ruh hallerim ve halsizliğim kalp ritmimi daha çok hisseder hale geldim. Duygularım ve inancım karman çorman. Sevgiyle kalın.

  Liked by 2 people

 41. Noktaları birleştirmek, gerçekten son bir haftadır tüm noktaları birleştiriyorum. Sanki bütün hayatımdaki iyi ve kötü diye ayırdığım olaylar resmen gözümün önünden geçtiler. Sonra dualitenin ne olduğunu ciddi anlamda idrak ettim ve hayatımdaki eksikliğin “denge” olduğunu anladım. Cumartesi gecesi ikiz alevim benim gücümü kabul ettiğini söyleyen mesajlar attı. 🙂 Ki ikimizin arasında kesinlikle hiçbir denge yok. O tamamiyle akılsal ve fiziksel biri, spiritüel olan her şeye safsata olarak bakabilen biri. Sonra 2 yıl önce ilk karşılaşmamızda söyledikleri ” sen bensin, ben de senim sanki”. Bu hafta sonu 2’nin 1 olduğunu anladım.

  Liked by 1 kişi

 42. Kafamda ve çene eklemimde yoğun derecede basınç hissettim. Bağırsak sorunları, kilo alma ve depresyon, kıskançlık, kırılganlık, tahammülsüzlük olumsuz diyebileceğim daha birçok his… gereğinden fazla uyku ihtiyacı… enerji tam anlamıyla beni yere serdi

  Liked by 1 kişi

 43. Öncelikle ismimi bir nickname ile yazdım, ne yazık ki bu özel bilgiyi paylaşmak gerçek ismimle yapamayacağım bir şey. Bu haftasonu 15 senedir hayalini kurduğum cümleleri, bir dizide duymamla ve bunu idrak etmeye çabalamam ile geçti. Ruh eşim olduğuna inandığım adam bir oyuncu. Hayat bizi 15 senedir bir birleştirdi bir ayırdı, ama ruhsal olarak aslında hiç ayrılmadık. Benim sevgimin ve inancımın gerçek olmadığını söyleyerek durumlardan hep kaçtı. Ben de o kaçışa adapte olmaya çalışıp sevgiyi başka yerlerde ararken çokça kayboldum. Evrenin işleyişini isyanlarla anlamaya çokça çabaladım:) ve cumartesi günü bir arkadaşım bir fragman gönderdi bana. Fragmanda sevdiğim adam başrol oyuncusunun benim adım olduğu kadına tam benim hayal ettiğim cümleyi söylüyor,benim adımı kullanarak. Onun gülüşü, bakışı bana çok tanıdık. Dünyada bu “tesadüfü” sadece ikimiz biliyoruz, ve üzerine konuşmasak da evrenin bildiğinden kaçılmayacağını görüyoruz. En azından ben görüyorum ve olanı zevkle izliyorum. Enerji, zamandan bağımsız elbet karşımıza çıkıyor. Hayat oyununda sevgiyle, keyifle oynamak ne muazzam şey! İzlemeye devam ediyorum… Herkese mucizeler dolu bir geçiş daha diliyorum.

  Liked by 1 kişi

 44. Herkese merhaba,

  Mor Alev sana özel teşekkürler… Sen cidden çok nadide ve güzel bir ruhsun. Birlikteliğin çok güzel…

  Tüm yorumları okurken bütünün enerjisini ve dönüşümünü hissettim ve istem dışı gözlerim doldu. Enterasan bir şekilde ortalama çoğunluğun hasta, halsiz ya da yatarak hafta sonunu geçirdiğini okuyunca şaşırdım. Hafta sonunda yaşadığım en enterasan olay atalarımı ve kendimi şifalandırma sürecim oldu. Ancak ben bu kadar zevkli ve huzurlu bir şifalanmayı mor alev ile yaptığımız çalışmaya bağlıyorum. Kendisiyle yaklaşık 2 aydır çalışıyoruz ve soğan kabuğu soyuluyor. Ayrıca yogaya başladım. Çok zor bir esneme hareketinde hocam nefes al nefes ver komutlarıyla beni öyle ittirip, çekiştirdi ki; bir an ortadan ayrılacağımı sanarken bir şey oldu, içimde bir alan boşaldı gözyaşlarım akmaya başladı ve bedenim eğilip, bükülmeye başladı ve işte o an limitlerimiz olduğunu ama en önemlisi de bu limitleri salıvermekten ödümüzün patladığını anladım ve salıverdim. Bugün yogaya koşa koşa gideceğim.

  Liked by 1 kişi

  • Sevgili Life, şu saptamanıza bayıldım: “işte o an limitlerimiz olduğunu ama en önemlisi de bu limitleri salıvermekten ödümüzün patladığını anladım ve salıverdim” Çok teşekkürler.

   Beğen

 45. Yine güzel bir yazı, çok teşekkürler.
  Dolunay günü çok önemli bir gerçeği farkettim, bir anda bir sürü nokta birleşti zihnimde. Öyle bir gerçek ki, hemen ardınca bir sürü değişim yapacağımı sandım ama pazar günü öyle olmadı. Gün boyunca garip bir şekilde halsiz, iyi uyuduğum halde uyku sersemi gibi bir haldeydim. Hiç bir şey düşünemeyecek kadar karışıktı kafam, kendime şaşırdım neden böyle oldu diye. Ama farklı semptomlar olsa da hep böyle önemli dönüşüm zamanlarında vücudumun bir az arkadan geldiğini bildiğim için kendime zaman verdim. Galiba yeni bilgiyi kabul etmek için hücrelerim zaman istedi benden.
  Sonsuz şükranlar.

  Liked by 1 kişi

 46. Hafta sonu; gitmek istemediğim ama aslında çok sevdiğim bir arkadaşımın düğününe katılmam gerekiyordu Neden gitmek istemediğim sorusunun cevabı yok. Nitekim bedenim bu duruma tepki verdi; sabah 9.00’dan akşam 17.00’ye kadar bağırsak sistemim alt üst oldu, beni de alt üst etti. Tansiyonum düştü, midem ağrıdı vs vs Pazar günü de, bir önceki günün yorgunluğu ile yatarak geçti. Pazartesi olmasına rağmen hala “iyiyim” diyemiyorum. Aslında herşeyin çok güzel olmasına rağmen, mekândan ya da katılanlardan da etkilendiğimi hissettim.

  Liked by 1 kişi

 47. Merhaba😊Aylardır ağrımayan başımın arkası perşembeden beri ağrıyor☺İşimde gerginlikler yaşadım hiç ummadığım bir anda hem de. Duygusal olarak is yerinde patladım. Güzelce konuştum toplantı yaptık içimden geçen her şeyi aktardım.Bu dolunayda gerçekten bırakmam gerekenleri fark ettim yazdım ve yaktım. Dolunaya baktım ve gülümsedim onun aurasını hissettim ilk defa. O da bana gülümsüyordu☺🙏Tüm kusurlarım yanlışlarım ve doğrularımla kendimi kabul ettim🙏Gerçekten doğru işi mi yapıyorum diye düşündüm ve düşünmeyi bıraktım şimdi akıştayım🙏Sizinle doğru zamanda çalışmaya niyet ediyorum🙏Her gün yazılarınıza ve size teşekkür şükran ve minnetlerimi sunuyorum🙏Bu blogdaki tüm sevgililere ve size sevgilerimi gönderiyorum😊🌸Işığımız daim olsun🙏

  Liked by 1 kişi

 48. Ben de dolunayı yatakta geçirenlerdenim😃 Önce uzun süreli uçak yolculuğu yaptığımdan herhalde dedim. Sonra e artık yeter deyip “ Sevgili Tanrım yarın nereye gideyim ne yapayım” diye niyet ederek yattım ki bu sefer hiiiiç kalkamadım sanki anestezi verilmiş gibi 24 saat uyumuşum!! İki elim kalbimin üzerine bastırmış şekilde uyandım ,Pazar günü akşama doğru kendime geldim. Bilmem ki neler oluyor , çok derinlerde, anlamak zor 🙄

  Liked by 1 kişi