8-8 Aslan Kapısında Kalbinizi Açın

Hope floatsSevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz

Çevrenizde her yerde olan sevgiyi alabilmek için kalplerinizi açın. Nefes alın. Kalbinizin güneşi görünce açan bir çiçek gibi olduğunu düşünün. İşte bu açık kalplilik halindeyken hayatın size sunduğu bütün armağanları ve rehberliği de alabilirsiniz.

Dünyanız kargaşa içinde olabilir ama her zaman sevgi vardır. İlişkileriniz nazik, sevecen veya çekişmeli, kavgalı olabilir ama her zaman sevgi vardır. Banka hesabınız bolluk veya kıtlık içinde olabilir ama sevgi hep vardır. İşiniz sadece kalbinizi açmanız ve sevgiyi aramanızdır. “Arayın, bulacaksınız. Çalın, kapı açılacaktır.”

Tam da şu anda hayatın sizi ne kadar harika şekillerde sevdiğini düşünün! Güneşiniz sizi aydınlatıyor. Masanızda yiyecek var. Okuyacak ilham verici kitaplarınız, seyredecek ilham verici programlarınız var. Her sabah ve her akşam size sevgi şarkılarıyla serenat yapan kuşlarınız var. Ortalık sevgi kaynıyor!

Sevgiyi arayın ve her doğal fenomenden, her açık kalpten sevginin parladığını göreceksiniz. Tabiatın kendisi saf sevgidir. Hayvanlarınız ve bebekleriniz saf sevgidir. Yeryüzü gezegeninizdeki açık kalpliler İlahi olanın onlar aracılığıyla akmasına izin veriyorlar. Kalbinizi açtığınızda ve kendinizi de sevmeyi seçtiğinizde, hayatınıza sürekli olarak akan bir sevgi nehrine izin veriyorsunuz.

Şu birkaç dakika içinde gidip bir aynaya bakarak, kendinize “Ben sevilesiyim. Ben seviliyorum. BEN SEVGİYİM.” diyebilir misiniz? Siz, kesinlikle bundan aşağısı değilsiniz.

Biliyoruz, neredeyse her biriniz dayanılmaz derecede acı veren şartlardan geçtiniz. Kayıp, reddedilme, zalimlik ve hatta tacizler yaşadınız. Hayal kırklıkları yaşadınız, tehdit edildiniz, ihanete uğradınız. Ancak, aynı zamanda SEVİLDİNİZ, derinden, yüce bir şekilde, mükemmelce sevildiniz. Eğer bunu insanlardan görmediğinize inanıyorsanız, inanın Melekler, Yaratan ve hayatın kendisi sizi hep sevdi.

Hayatınız sert ve incitici olduğunda, niyet edin, kendinize söz verin, olayların içinden doğru derin nefeslerle geçmeye ve kalbinizi açık tutmaya… Kendinizi sevmeyi seçin. Bu konuyla ilgili diğer kişilerin masumiyetini görmek için dua edin. Çünkü bütün ruhlar, ne kadar evrimleşmemiş olsalar bile, sadece sevgiyi bulmaya çalışıyorlar. Çünkü evrimleşmemiş olanlar, sevilmediğini hissetmeye devam edenlerdir. Sizin canınızı acıtanlar, içlerinde acı taşıyanlardır. Onlara katılmayın.

İnsanlar kendilerini sevginin kaynağından kestiklerinde, sizde de büyük acıya sebep olabilirler. Fakat kendinize cesur sorular somanız gerekmektedir. “Ben nerede kendimi sevmiyordum? Hangi konularda kendime karşı dürüst değildim? Ne zaman iç rehberliğimi duymazdan geldim, derin parçamla iletişimi bıraktım ya da bu acılı durumu bırakıp gitmeyi reddettim? Nasıl kendi kalbimi kırdım? Nasıl kendime ihanet ettim? Bunun olmasına nasıl izin verdim?”

Her acılı durumda, görmeniz zor olsa da,  olay olmadan önce, iletişime girmenin veya yön değiştirmenin gerekli olduğuna dair yönlendirmeler, sezgiler,  iç uyarılar ve işaretler aldınız. Bizler, her zaman sizleri acıdan uzağa, neşe-keyif-coşkuya doğru yönlendirmek için çalışıyoruz. Fakat işaretleri kaçırdığınız, ya da dinlemediğiniz için kendinizi suçlamak yerine, moralinizi yükseltin! Öğrendiniz.

Neşeli de kalp acısıyla da olsanız, sevgi burada. Zengin de hissetseniz fakir de, sevgi burada! Dünyanız tutarlı da olsa çalkantılı da, sevgi burada! Hayatınızın görünüşteki gelip geçici şartlarının altındaki ezeli ve ebedi gerçeklik sevgidir!

Sevgililer, kalplerinizi şimdi, burada açın. Oturun. Nefes alın. Sevgimizi kabul edin. Evet, haklısınız, dünyanız zor bir okul, fakat sevgiye açık kalmaya gönüllüyseniz, sevgi her nefesinizde bulunduğunuz yerdedir.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers’a ve Meleklere  bu mesaj için çok teşekkürler. (www.VisionsofHeaven.com)

Arkadaşlar, bu mesaj birkaç aylık. Nasıl unuttum veya kaybettim ve sonra nasıl karşıma çıktı bilmiyorum! Bir anda çevirdim ve bugün yayınlamaya karar verdim. Halbuki daha dün Meleklerden başka bir mesaj yayınlamıştım. Sonra da bugünün 8-8 Aslan Kapısı olduğunu hatırladım! Oysa biliyorsunuz, bu tarihi hiç unutmam, hatta unutmama imkan yok diye düşünürüm. Ama bu davranışım aynen dedikleri gibi, “salıver ve Yaratan’a teslim ol” şeklinde gelişti.

Mesaj açık! Evet, büyük güncellemelerden geçiyoruz, fiziksel, duygusal, ruhsal, zihinsel ve toplumsal… Evet, herkes bu enerjilere kendi yorumlarıyla çeşitli isimler veriyor, elmas, gökkuşağı, yeni enerji spektrumu, El-Sa-Om, Porlana-C…

Ama en önemlisi SEVGİ! En temel, en acil ve en anlamlısı SEVGİ! Şimdi anlıyorum, neden geçici hafıza kaybına uğradığımı 🙂 , şimdi anlıyorum neden bu mesajın bugüne kadar kaybolup yeniden ortaya çıktığını. Bugün ve her gün tekrar tekrar sevgiye odaklanalım. O kalpleri açalım. Bu şimdiye kadar akan en büyük SEVGİ SELİNE teslim olalım.

Hepinize harika bir 8-8 Aslan Kapısı diliyorum.

Not: Şikayet orucuyla ilgili paylaşımlarınıza çok teşekkür ederim. Devam edelim. Günde defalarca orucu bozsak bile yeniden başlayalım. Enerjiyi hayallerimizde bile göremeyeceğimiz şekillerde yükseltiyoruz ve yepyeni alışkanlıklar yaratıyoruz. 

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, hayatınızı tam potansiyeliyle yaşamak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

20 comments

 1. Bugün benim doğum günüm 🙂 08.08.1980 ve yaş 38 🙂 1980 yılının 10 ağustosunda yani ben doğduktan iki gün sonra Güneş tutulması oldu. Şimdi doğum günümden 3 gün sonra Güneş Tutulması. Belki de bu mesaj doğum günümde yayınlansın diye unutuldu 🙂
  “Yaşadığım her gün, her an ve aldığım her nefes için şükürler olsun”

  FİKRET
  vedikastrolojievi

  Liked by 2 people

 2. Sevgili moralev bu dunya sevgi üzerine kurulmuştur sevgi bu dunyanın tek gercegidir ve bizlerde sevgi varlıklarıyız özümüz sevgidir o zaman sevelim sevilelimmm

  Liked by 1 kişi

 3. Şikayet orucu müthiş bir farkındalık eğitimi,aklımdan geçen ve ağzımdan çıkacak olanları,düşünce kalıplarını gözlemliyorum bazen “bu şikayet gibi mi MorAlev:)? diye sağlama yapıyorum..Zamanlaması süper..
  Sevginin mesajını alıyorum her an onun gözünden,dilinden olmaya ve bu sevgiyi doğa anaya demirleyen köprü olmaya niyet ediyorum..çok seviyorum 💞🌈

  Liked by 2 people

 4. Bu herkese oluyor mu bilmiyorum ama ben ve arkadaşlarım her paylaşımınızı heyecanla bekliyoruz. Çünkü ne yaşıyorsak ona cevap buradan geliyor. Blog ilk açıldığından beri takip ediyoruz. Ve blogun hamilerine size ve tüm sevgi dolu insanlara teşekkür ediyoruz. Blog başladığı sıralarda bir kaosun içindeydim. Ve basamak basamak ilerleyip şu güne gelişimde paylaşımlarınız bana hep umut verdi elimden tuttu. Hani dediniz ya hiçkimse yoksa bile Allah ve melekler var bunu içinde duyarak yaşayanlardan oldum bu süreçte. Buradaki emeğinizin tam karşılığı olmasa da minnetlerimi dile getirmek istedim. Çok teşekkürler Mor Alev

  Liked by 4 people

 5. Az memnuniyet orucunu dedim ona. Henüz 24 saati az memnuniyetimi ortaya dökmeden geçirmedim. Bundan daha iyisini yapabileceğimi biliyorum.
  Farkındalığım arttı, iyiyim şükürler olsun. Sevgiler

  Liked by 1 kişi

 6. Şikayet orucunu tutuyorum. Bozuyorum. Tekrar başlıyorum tekrar bozuluyor. Ama gene öyle bir zamanda şikayet orucu tütün dediniz ki ! İnanılmaz bir zamanlama idi . Benim hayatımda gene önemli bir dönemeç idi.
  Sonu ne olacak bilmiyorum. Ama şikayet orucunu tutacağım yada tutmaya çalışacağım 😀
  Ama kesinlikle sevgiye odaklanacağım.
  Bunu zaten uzun zamandır yapmaya çalışıyordum.
  Ama ikisini birleştirerek yapacağım.
  Teşekkürler.

  Liked by 3 people

 7. Teşekkürler teşekkürler teşekkürler 🙏🙏🙏
  Sevgili melekler ve Mor Alev ❤Yine nefesin de içinde oldugu harika bir hatırlatma her zamanki gibi tam da zamanında..
  12 yıldır yürüdüğüm nefes yolumda her geçen gün yollarımın nasıl da açılıp kalbimle olan bağlantımın nasıl genişlediğini bolluk bereketimin nasıl çoğaldığını ve en önemlisi de iç gücümü elime almamda bana destek olan yüreğimi parıldatan kara gün dostum nefesime ve yaradanıma teşekkürler 🙏🙏🙏
  Şimdi öğrencilerim de nefesleriyle ilham alıp değişip dönüşürken ve nefesi ihtiyacı olan herkesle paylaşırlarken bu mucizeye şahit oldugum için bir kez daha şükran duygularımla minnettarim diyorum 🙏🙏🙏

  Liked by 1 kişi

 8. Sevgili mor Alev paylaşım larınız için teşekkürler bizlere rehber olduğunuz için yeni yaşınız da mutlu sağlıklı yıllar dilerim ♥

  Liked by 1 kişi

 9. şikayet orucu tutamadım, şikayet etmiyorum sanırım. ama bende söyle bir etkisi oldu. O kadar çok kızdığım ve onaylamadığım biri ile ilgili duyduğum şeye mesafe koydu. Baktım ve heryerse ve herşeyde sevgi var dedim. O an bi yumuşama geldi,geliyor. yine onaylamıyorum yine sevmiyourm belki ama bir tık ara oldu, onda da bir sevgi var ve bu -benden bağımsız olarak-onun olma hali… ona dair birşey ve benimle ilgisi yok.. Böyle deyince hooop o duygudan çıkıverdim. Çok hoştu:)) teşekkürler

  Liked by 1 kişi

 10. merhaba dün olan bir anı paylaşmak isterim ,08,08,2018
  eşimle araba ile eve giderken birden karşımda bir ekran belirdi ve içine aldı
  yoldayız her taraf bembeyaz gidiş geliş yolu 2 şeritli üzerinde bembeyaz yerden 30 cm yüksek de tekerleği olmayan araçlar ilerliyor bende o araçların içinde ve aynı koltukdayım dreksiyon yok önceki aracın arka camında dijital bir ekran aracın kaçta km gittiği bu arada bu sayıyı eşime söylemişim 92 km gidiyor 5 dakika sonra duracak demişim yolla baktığımda ne tabela ne totem ne magaza yazıları hiç birşey yok zihnimden geçen soru aa trafik ışıgıda yok her şey flu beyaz sonra 3 sn yaklaşık eşime baktım sana bişey söyliycem tuhaf tufaf bakma bana dedim bu olayı anlattım
  takıldığım bu kadar 3 sn içinde bunları görüp bu kadar şeyi kısa sürede eşime anlatmam
  nuray .h / bodrum

  Beğen

  1. Sevgili Nuray, gerçekten çok ilginç. Tüm zamanlarda ve boyutlarda eş-zamanlı bulunduğumuza göre ve insan olarak gerçekliğimizi zamanda odaklandığımız noktayla belirlediğimize göre, başka bir zamana ya da boyuta odaklanmışsınız gibi geldi. Ama tabii emin olamıyorum. Bunu sadece siz bilebilirsiniz. Her zamanki önerimi yineliyorum, bir sonraki meditasyonunuzda bunun nasıl bir fenomen olduğunu sorun. Bakalım, ne cevap gelecek. Sevgilerimle

   Beğen

 11. Şikayet orucu ne muhteşem bir konsept! Tam zamanında hayatıma girdi. Çok teşekkür ederim…

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.