Huysuz Muhalifler Her Yerde

Cosmic BeingSevgililer,

Daha fazla ve daha fazla yeni sahiplendiğiniz olma gücünüzü kullanmaya zorlanıyorsunuz – ve zorlanma doğru kelimedir. Çünkü etrafınızdakiler güçlerinizi kabul etmedeki istekliliğinizi büyük ölçüde sınava tabi tutacaklar.

3D olanlar, hiç gücünüz olmadığını iddia edecekler çünkü onlar ne siz ne de başkalarının bu ve bundan önceki yeryüzü yaşamları boyunca olduğundan daha farklı olabileceğini kabul edemiyorlar. Ve yeni varlıklarına henüz uyumlanmaya başlayanlar ise yeni keşfettiğiniz becerilerinizi kanıtlamanız için büyük yaygara koparacaklar çünkü onlar hem 3D, hem de 5D’den korkuyorlar.

Ve böylece becerileriniz her geçen gün daha da güçlenecek.

Neler olduğunu anlamayanlara mantıksız gelen yeni sınırlar yarattınız.

İçinizde bu sınırlara sıkı sıkı sahip çıkmanız gerektiğini bilseniz de, bunu yapmak sizin için de biraz korkutucu geliyor. Artık 3D’ye riayet etmiyorsunuz. Fakat henüz tam olarak 5D hayatınızı da yaratmış sayılmazsınız.

Bundan dolayı kendinizi hem iç mesajlarınızın bilgeliğini sorgularken buluyorsunuz, hem de onları takip etme ihtiyacındasınız.

Belki bu sizi, içinizden doğru gelen görünmeyen bir gücün emirlerini dinleyen bir kukla gibi hissettiriyordur. Tam aksine, sadece kendinize uyumlanıyorsunuz. Genç bir 3D yetişkinin yeni özgürlüklerine alışmaya çalışmasına çok benzer bir durum.

Bir genç 3D yetişkin olarak, kendinize kahvaltıda pasta yeme özgürlüğü tanıdınız. Bir genç 5D yetişkin olarak kendinize iç mesajlarınızla davranma, olma, konuşma özgürlüğü tanıyorsunuz.

3D özgürlük, henüz evde yaşamakta olan kardeşlerinize harika geliyordu. Fakat nerede ve nasıl yaşayacağınız konusundaki sorularla ilk çekingen adımlarınızı atarken, sizin için korkutucuydu. Büyük ihtimalle 3D yetişkin hayatını doğru şekilde kopyalamayacağınızla ilgili endişeleriniz vardı, ama karar verme özgürlüğünüzden dolayı ise neredeyse sevinçten başınız dönüyordu – elbette o kararlar toplumla uyumlu olmalıydı.

Ufak tefek özgürlükler ve şurada, burada birkaç delikanlı enerji fışkırması yaşadınız ama 3D genç yetişkin kararlarınızın çoğunluğu “ne olmak zorunda olduğunuzla” ilgili fikirlere dayanıyordu.

Şimdi parametreleriniz yok, toplumun veya ebeveynlerinizin elinize tutuşturduğu bir kılavuz yok. Yani, verdiğiniz her karar 3D zorunluluk kutusunun dışında görünüyor. Hayatınızın sorusu “Kim olmalıyım?” yerine “Ben kimim?”

Sınırlamalardan, zorunluluklardan özgür, daha önce hiç olmamış bir yeryüzü kılavuzu. Belki merak ediyorsunuz, çağlar, çağlar önce yeryüzünün ilk sakinleri kendi hayatlarını kendi özgün yollarından yarattıklarına göre, bu nasıl mümkün olabilir? Ama bu doğru değildir, çünkü onlar o zamanda daha yeryüzüne gelmeden grup düşünceleri ve zorunlulukları hakkında kurallar ve kılavuzlar yaratmışlardı. İşte bu yüzden diğerlerinin üzerinde güç sahibi olmak insan varlığının erken dönemlerinde gerekliydi.

Sizler de benzer bir noktadasınız ama farklı gelişim kılavuzlarıyla. Sizler kendi üzerinde kendi gücüne sahip olma (öz-güç) sistemi yaratıyorsunuz.

İşte böylece bir Yeni Dünya sürecinin ön safhalarındasınız. Göreviniz, öz-rehberliğinizin (iç-yönlendirmelerinizin), yeryüzünün başlangıcından beri baskın olan grup gücünü elinde tutanlarla olan bağlarınızı koparmanıza yetecek kadar güçlü olup olmadığını belirlemektir.

Ve elbette, öylesiniz, çünkü aynen öyle yaşamaya başlıyorsunuz. Bütün yeryüzü varlıklarının öylesine içine işlemiş kontrol bağlarını koparıyorsunuz ki, bu yeni çağa artık uymayan o bağları çekip atmak için içinizde çok derinlere kazılar yapmak zorunda kalıyorsunuz.

Defalarca size söylediğimiz gibi, asıl hayranlık uyandıran şey ise, bir zamanlar sizin ve biz dünya dışı olanların düşünmüş olduğu bunun kuşaklarca sürmesinin mümkün olduğuydu, oysa siz bunu tek bir kuşakta hallediyorsunuz.

Fakat böyle yaparken, tek bir fiziksel bedende olabileceğini düşündüğünüzden daha fazla acı çektiniz. Bu, biraz da çoğunluğun yapabileceği, ya da yapmak isteyebileceğinden çok daha fazlasını başarmak için varlığının tamamını bilinenin çok ötesine zorlayan bir olimpik atletin mucizeler sergilemesine benziyor.

Bu sayede, şimdi hem bir rol modeli, hem de böyle şeylerin olabileceğinin bir kanıtısınız.

Hayallerinizi yaratmaya başladığınızda diğerleri sizi takip edecekler fakat şimdilik bilgeliğinizi ve evet, kişisel gücünüzü sorguluyorlar. Çünkü onlar hala daha, yeryüzündeyken neşe-keyif-coşkuyla yaşamanın mümkün olduğuna inanmıyorlar.

Her taraftan sorgulanıyorsunuz – bütünüyle 3D olanlar, yeni dünyaya girmeyi düşünenler ve tam arkanızda olanlar. “Bu sizin yeni hayatınız mı, yoksa sadece bir rüya mı?” Kendi varlığınıza/benliğinize sahip çıkıp ilan ettiğinizde, mümkün olduğunu düşündüğünüzden çok daha fazla sorgulanıp, test ediliyorsunuz.

Bu yaşamınız için dünyaya giriş yaptığınızda, içinizdeki “yeni siz” ilk günden kaçmaya, başını kaldırmaya, yaratmaya ve kendini sergilemeye can atıyordu. Emin olun, o enerjiyi, o ihtiyacı, olabildiğince sakladınız, ta ki içinizde bir şey artık onu aktive etmenin zamanının geldiğini söyleyene kadar. Ve siz de öyle yaptınız, tüm insanların içlerinde aynı aktivasyon parçasına sahip olduklarını sanarak.

Şu anda yeryüzünde o aktivasyon parçasına sahip olanların sayısı olmayanlardan fazladır. Ancak onların zamanlaması sizinkinden çok daha başka. Büyük ihtimalle içinizde “şimdi!” hissini yıllar önce de taşıyordunuz, ama pek çokları kendilerininkini daha yeni aktive ediyorlar.

Bu da bir süreç. Sizin fonksiyonunuz, aile yuvasını terk eden ilk çocuk olmaktır ve bu sırada daha küçük kardeşler de yakından takip ederek aynını kendisinin de yapıp yapmamayı istediğine karar veriyorlar.

Şu anda bulunduğunuz evre, önümüzdeki iki ayın tutulmaları sona erene dek,  hayatınızı gözlemleyenlerin kararlılıkla sizi sorgulamasıyla geçecek. Gerçekten neşe-keyif-coşku yaratıyor musunuz? Eğer öyleyse, onların da ilgisi çekilecek. Ama sadece onlar için tanıdık olan şeylerin bir versiyonunu yaratıyorsanız, ilgilenmeyecekler. Elbette, hiç başarılı olmanızı istemeyen 3D olanlar da var. Bütün bunları önümüzdeki günlerde deneyimleyeceksiniz.

Her iki grupla nasıl iletişime gireceğiniz sizin seçiminiz – eğer iletişime girerseniz tabii. Çünkü siz, sizsiniz. Yeni uyanmış, gücünün tamamına sahip bir varlık, neşe-keyif-coşku dünyanızı yaratacak doğru başlangıcı bulana kadar dikkatle o yolu, bu yolu test eden bir varlık.

Huysuz muhaliflerin düşüncelerinizi biraz bulandırmaktan başka çok az etkisi olacak üzerinizde, çünkü siz tam anlamıyla 5D oldunuz, neşe-keyif-coşku ve sevgiden bir parça bile azını asla kabul etmeye gönüllü olmayan 5D. Ve henüz sizin beceri veya vizyonunuza sahip olmayanlar tarafından caydırılmaya asla boyun eğmeyen 5D. Öyle de oldu. Âmin.

Brenda Hoffman ve aracılık ettiği Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (lifetapestrycreations.com)

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak, böylece potansiyelinizin tamamını gerçekleştirmek üzere Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2018 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2018  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

16 comments

 1. 5D, 3D Terimleriin htam anlamını yüzdeyüz anlamıyor olsam da evet kesinlikle neşe-keyif-coşku ve sevgiden bir parça bile azını asla kabul etmeye gönüllü değilim. Olmaya da niyetim yok. Zaten artık mutlu hissetmediğim hiçbir yerde mecburen dahi duramıyorum. İçim kabul etmiyor…

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Kelimeperisi, boyutlar hakkında bilgi için ilgili anahtar kelimelere tıklayabilirsiniz, ayrıca Yükseliş nedir başlıklı yazı dizimi okuyabilirsiniz. Sevgilerimle

   Beğen

  2. İşte tam olarak 2 gündür yaşadığım her şey yine Moralev’den gözlerime doğru yıkıldı.
   2 gündür 2 taraf arasında sıkıştım kaldım. Az önce meditasyon yapmak için uğraştım ama başaramadım. “Cevap orada bir yerde biliyorum.” diye sayıklarken bu mesajı okudum.. Cevap da aslında “tam” olarak bu mesajda!! Sanırım haftasonundan yeni haftaya doğru girerken bütün bu huysuzların içinden de parıldayarak yükseleceğim.. Haftasonunu bekliyorum!! Sevgiyle!!

   Liked by 1 kişi

 2. Mesajın ışıltısı gözlerimi aldı 🙂 Ne keyif verici ve coşkulandırıcı cümleler.. Ben şarkımı söylemeye başladım bile trallal laaaaa 🙂 Yürüyorum kendi yolumda ..Teşekkürler sevgiler ❤

  Liked by 2 people

 3. Bu yazıyla örtüştüğünü düşündüğüm için paylaşmak istedim.
  Bir süre önce artık saçlarımı boyatmak istemediğimin kanısına vardım çünkü gereksiz ve sahte (sahte derken lütfen başkalarını yargıladığımı düşünmeyin-yani beni yansıtmayan) olduğunu düşünmekteydim fakat bir türlü eyleme de geçememiştim. Bir kaç gün önce (yazlıkta)ani bir kararla saçlarımı kestirdim ve tabi boyadan kurtulmak için 3 numara traş gerekiyordu ( bunun farkındaydım) ve yaptım. 😁En büyük tepkiyi en yakınımdan kızımdan aldım. Şok geçirdi çok olumsuz tepkiler verdi. Ama ben artık böyle,buna alışmalısın dedim. Bazıları beni cesur bulduğunu ifade etti bazıları da tuhaf karşıladı. Önemli olan benim ne hissettiğimdi ve ben o an ÖZGÜRLÜK hissettim. Bir ara ne yaptım? Ne yapıyorum? sorgulamasını da yaşadım (iniş-çıkışlar) fakat bunun da 3D kaygılardan olduğunu düşünüyorum. Kendimi gerçekten daha özgür ve daha güçlü hissediyorum.

  Liked by 4 people

  1. betlakyrek ben de bir sure once ayni seyi yapmayi dusunmustum ama sizin kadar cesur olamadim henuz… bir gun ben de aynen sizin yaptiginizi yapip, saclarimi kisacik kestirip, sonra da boyamayi birakacagim… boyasiz saclarinizi gule guie kullanin, kizinizin da onaylamamakla birlikte, karariniza saygi duyduguna ve ona cesur ve kararli bir kadin olmak anlaminda guzel bir rol model olusturdugunuza eminim… Sevgiler 🙂

   Liked by 2 people

  2. Bana cesaret verdi yazınız, uzun süredir istediğim şeyi yapmışsınız. Gülümseyerek okudum yazınızı. Sevgiler

   Liked by 1 kişi

 4. bugune dair muhtesem bir es zamanlilik olmus. eski Benin artik gittigini, cok net gordum. o kontrol baglari koparken, nasil sakin ve huzurluydum. burayi cok sevdim 🙂 sonsuz sukran 😊

  Liked by 1 kişi

 5. Bu dönem çok sarsıcı ve hızla ilerliyor ne olduğunu anlayamadan. Normalde hiç yapmam dediğim ve yargıdan kendimi alamayacağım alanda buluyorum kendimi ve bunu hiç yargısız ve özgür hissettirdiğini keşfediyorum. Hayat dualiteden çıktığımda yargısız olmayı başardığım da inanılmaz neşe, çoşku keyif dolu. Sonsuz bir his var içimde hem kendimi arayan bazen huzursuz bazense çoşku dan kendini kaybetmiş(ruhumu hissetmek) mükemmelmiş. Paylaşımlarınız yolunu aydınlatıyor ışığıma katkı olduğunuz için teşekkür ederim.

  Liked by 1 kişi

 6. Bu gece ruyamda sacimi kestim. Bence bunlar bagimliliklardan ve bagliliklardan kirtulmak icin cesaret denemeleri. Sicrama tahtasi… 5-D sacinizi gulerek keyifle kullanin.

  Liked by 1 kişi

 7. Harika eş zamanlılıklar ben de rüyamda saçlarımı kestirdim. Mor Alev, bu blog ne güzel bir araya getiriyor bizleri, çok teşekkürler 😍🙏

  Liked by 1 kişi

 8. Ben de bugün rüyam da saçımın uçlarını boyuyordum kesme yoktu ama bu ne anlama geliyor ki? Dün siteye bakarken bu yazının eş zamanlılıkla yayınlandı ve bugün ancak okuyabildim
  Sevgili mor alev,
  Hayatımdan çok kişiyi çıkardım eski
  Hiç bir arkadaşım kalmadı
  Düşündüğüm de ise hep onlar
  Ben ben ben demiş ben ise hep onları dinlemişim bir kere istedikleri gibi davranmayın hemen kötü oluyosunuz artık hayatıma yeni insanları davet etmeye niyet ediyorum pozitif samimi bencil olmayan insanları.. Bilmiyorum sizinle paylaşmak istedim sadece bunları.. Sevgiler güzel insan

  Liked by 1 kişi

 9. Sevgili Mor Alev, evet biz uyansak da çeveremizin uyuduğu gördüğümüzde içimizden onları da uyandırmak geliyor, ancak onlar bizim uykuda olmamızı talep ediyor ve bu enerji içimizde agresyona neden oluyor. Natal haritamda jüpiter akrep’ten progress de yay’a geçti, Ay burcum ile de 15 gün sonra kavuşum yaptılar. O yay’ın iyimser coşku neşesi ile karamsarlıktan uzaklaşmıştım ki mars gad ie retro yapmaya başladı. Kızkardeşim de tam o sırada bana gelmeye karar verdi , o bir koç ve mars yönetiyor, eyvah dedim açıkcası çünkü negatifle besleniyor. Bir hafta diye geldi 22 gün kaldı ve bugün gitti , evde enerji temizliği yaptım . 4.evde jüpiter akrep o kadar hissederim ki herşeyi..ayrıca kollektif bilinçten de bilgiler geliyor, siz de varsınız , yani uykuda değilim ama bu yetmiyor. son aylarda ben buraya ait değilim bu gezegen bana göre değil, gitmek istiyorum diye söylüyorum..Neden söylüyorum sizce..İşte bu noktada bu sözün enerjisinin yüksek olduğunu ancak ne için bunu haykırdığımı anlamıyorum.. Hep bir gidesim var ..Bu 5D geçişi mi..Nasıl anlamalıyım..Sevgiler

  Beğen

  1. Sevgili Berrin, bu haykırışı kendinizi 3D bakış açısından çıkarmaya bir çağrı olarak görüyorum. Koç ve Mars aynı zamanda bir sürü olumlu özelliği olan kavramlar. Mars gerilemesi de öyle. Sizin kadar “ilerlememiş” bilinçleri etrafınızda istemiyorsunuz. Ama kim ileri, kim geri? Bu bile bir 3D düşünce. Huysuz Muhalifler sadece korkuyorlar. Yazı bunu söylüyor. Peki, bunun için onları yargılamalı mıyız? Bu da 3D olmaz mı? Bizlerin de içinde biraz olsun korku yok mu? Önerim, her şeyin ve herkesin içindeki ışığa odaklanmanızdır. Böylece ait olduğunuz gezegeni yaratmış olursunuz. Astrolojiye gelince, açıların ve yerleşimlerin sizi nasıl geliştirdiğine odaklanmanız daha iyi olur. Çünkü bizler enerji ne olursa olsun gerçekliğimizi tepki ve seçimlerimizle yaratıyoruz. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Sevgilerle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.