Muhtelif

Dinlenme ve Dinleme Zamanı

The Serene Sea - helen wellsSevgili Dostlar,

Blog ve ben bir süreliğine sessizliğe kaçıyoruz. Yaz Gündönümünde tazelenmiş, dinlenmiş, resetlenmiş halimizle ve umarım yeni içgörü ve bilgilerle geri döneceğiz. Arada sadece bir Yeni Ay yazısı yazmayı planlıyorum, eğer blog izin verirse!

Bu çılgın 2018’in nasıl da çabuk ilk beş ayını bitirip altıncısına girdiğimize inanamıyorum! Önümüzde çok güçlü bir üçlü tutulma dönemi var, yeni enerji koridoru ise Yaz Gündönümünde başlıyor.

Hepimizin bir ara vermeye, bedenini ve ruhunu dinlendirmeye ihtiyacı olduğunu hissediyorum. Umarım siz de kendinize dinlenecek, ruhunuzu dinleyecek ya da kısaca toparlanıp tazelenecek alan ve zamanlar yaratabilirsiniz.

Eğer içinizde bir çağrı hissederseniz, bu sırada son iki haftada ya da daha önce paylaşmış olduğum çeşitli yöntemlerle çalışabilir, eski yazılara bakabilir ve blog hamileriyle olan ilişkinizi daha da sağlamlaştırabilirsiniz.

Özellikle Perşembe günü paylaşmış olduğum “sevgiyi mühürlemek” çalışmasına harika geri bildirimler geldi. Bunun bulunduğumuz zamanda çok ihtiyacımız olan bir çalışma olduğuna inanıyorum. Eğer henüz denemediyseniz bir şans vermenizi özellikle öneririm.

Bu sırada, email ve yorumlarınıza cevaplarınız gecikecektir. Sizlerden şimdiden özür ve anlayış diliyorum.

Hepinize harika dinlenmeler ve dinlemeler dilerim!

Mor Alev

Kategoriler:Muhtelif

10 replies »

Lütfen yorumlarınızı ve sorularınızı buraya yazın. Elimden gelen en kısa zamanda size cevap vermeye çalışacağım.Teşekkürler

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s