Gelişim – Konsey (Mesaj 110)

Bazılarınız sabırsızlanıyor. Bazılarınız sanki hiçbir şey olmuyormuş gibi hissediyor. Bazılarınız sevinçten yerinde duramıyor. Bu uyuşmazlığın, görüşlerdeki farkın sebebi nedir? Diyoruz ki, birinci gruptan ikinciye geçmek sizler için şu anda çok kolay olmalı.

Eğer sabırsız hissediyorsanız, kendi dışınıza bakıyorsunuz ve değişim görmüyorsunuz, ya da çok az değişim görüyorsunuz. Ancak olayların gerçek durumu işte şudur:

Öncelikle içlerinizde gerçekleşmesi gereken değişimin hızlandırılmış oranda ve yoğunlaştırılmış kuvvette kuşku götürmez şekilde oluştuğu şu anda gerçekten olan şeydir ve sevinçli olanlar da bunu görüyor veya hissediyorlar.

Hatırlayacaksınız, önce bu değişimlerin olması gerektiğini ve olacağını söylemiştik. Dış, her zaman için yansımasıdır. Moralinizi yüksek tutun çünkü tüm insanlığın değişmesi gerekmiyor. Belki 100 maymun patates yıkamıyor ama bu örneğin anlattığı prensip yine de geçerlidir. (Mor Alev: Yüz maymun fenomeni)

Aranızda hızla yükselen sayıda kişinin okudukları, duydukları ve gördükleri sayesinde uyandığı doğrudur. Ancak hepinizin psişik varlıklar olduğu ve sadece en basit haliyle kolektif bilincin enerji alanında bulunma yoluyla çok daha fazlasını öğrendiğiniz de gerçektir. Doğru olduğunu bildiğiniz pek çok şey var, ama bunları nasıl bildiğinizi söyleyemiyorsunuz. Çünkü hepiniz biliyorsunuz.

Bu kolektif alanın varlığı bilimsel olarak biliniyor, hatta öyle iyi biliniyor ki onun farkında olmayanları manipüle etmek için bile kullanılıyor. Bu konuda şikâyet edip dövünmek yerine, neden siz de kullanmayasınız? Kendi özgür seçiminizle düşüncelerinizi siz de kolektif bilince yerleştirebilirsiniz.

“___________ düşüncelerini güçlendirmeyi seçiyorum.”

(Mor Alev: Barış, sevgi, özgüven, öz-değer, saygı, eşitlik, bolluk, gerçek, bağımsızlık, neşe, vs. gibi kelimelerle boşluğu doldurabilirsiniz.)

Bu mesajda özellikle üzerinde durduğumuz şey şudur; dilerseniz eğer, kendi kişisel ilerlemenize diğerlerinden çok daha fazla katkısı olduğuna inandığınız olumlu gelişime odaklanmanızdır. Tekrar tekrar duydunuz, zaman şimdidir, artık vakti geldi. Bazen bir şeyin zamanı gelir, bazen başka bir şeyin. Ama şimdi, bütün o yaşamlar boyunca emek verdiğiniz ve edinmiş olduğunuz tüm yöntemlerin, becerilerin, yeteneklerin, araçların yaratıma sokulup bütünün gelişimi için kullanılacağı zamandır. İsteyin ve biz de bu girişiminizde size yardımcı olacağız. Ama bilin ki, öncelik ihtiyaç duyulana verilecektir. Sıklıkla neye ihtiyacınız olduğu konusunda resimler oluşturuyorsunuz zihninizde ama bunların bazıları gösterişliye doğru eğilim gösteriyor. Hepsi uygun vakitte sizin olacaktır.

Büyük ihtimalle hepiniz Çekim Gücü Yasasını duydunuz. Şimdi sizleri Hevesli Beklenti Yasasını kullanmaya davet ediyoruz. Her gün sadece birazı bile harikalar yaratacak.

İyi günler

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2017 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2017 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

    1. Sevgili Bülent, burada Konsey mizaha başvuruyor. Aslında demek istediği hevesli, mutlu beklentilerle çekim gücü yasasını harekete geçirin. Sevgilerimle

      Beğen

Yorumlar kapatıldı.