Haftanın Enerjisi – Sakinlik…

Punta Cana ~ Dominican RepublicSevgili Okuyucularım,

Pazartesi sabah meditasyonum haftanın enerjisine odaklanır. Şu soruyu sorarım: “Bu hafta bilmemiz gereken en önemli şey nedir?” Bu sabah cevap önce tek kelimeydi: Sakinlik…

Sonra, kelimeler çoğaldı. Sakin tepki. Sakin neşe. Sakin keyif. Sakin yaratım. Sakin coşku…

“Peki, sakin tepkiyi, yaratımı, keyfi anladım ama sakin neşe ve sakin coşku nasıl olur?” diye sordum. Bizim bildiğimiz neşe ve coşku genelde hareketlidir, heyecanlıdır hatta biraz da gürültülüdür. Bu hafta bunun nasıl bir davranış ve oluş şekli olduğunu öğreneceğiz.

Bunu takiben bana iki şey gösterdiler. Birincisi, 3D dünyamızda olup bitenlere son derece sakin yaklaşan, olayların ardındakileri kelimelere dökemese de anlayan ve bilen insanlardı. Bu insanlar kalplerinde gerçeği bulmuşlardı. Hiçbir konuda aşırıya kaçmıyorlardı. Denge tamdı, rahatlardı. Öne çıkan his huzurdu. O yüzden zeki beklentileri, akıllı tepkileri vardı. Bu ise bazen çevrelerindekileri şaşırtıyordu, ne diyeceklerini bilemiyorlardı. Bu insanlar biziz, bizim bu haftaki potansiyelimiz bu!

Gösterdikleri ikinci resim ise 2013 yılında yayınlamış olduğum, Michael’ın ilettiği bir mesajdı. Onu da sizlerle yeniden paylaşmamı istediler:

Tüm o mutluluk çanlarının muhteşem korosunu dinlediğinizi hayal edin – Baş Melek Michael (Mikail)

bellsHer zaman olduğu gibi, bugünkü mesajımızı da, sizleri bu çalkantılı dönemde cesaretlendirmek için veriyoruz.

Nereye bakarsanız bakın eskinin ufalanıp çöküşünün küçük parçalarından başka bir şey görmüyorsunuz ve size etrafınızda her şey bir kaos içindeymiş gibi geliyor. Bütün bunların nihai sonucunu şimdilik sadece hayallerinizde görebilirsiniz. Bunu görmek için de sizin tabirinizle buna “kalpten inanmak” ya da “inanç sıçraması” gerekir.

Öyleyse, buna kalpten inanın! Ve sıçrayın! Coşkuyla sıçrayın! Neşeyle sıçrayın! Hayal edebildiğiniz en harika ve en bereketli dünyaya doğru sıçrayın. Zira bu süreç, yaşamak istediğiniz dünyayı oluşturmuş olan ve de daha da oluşturacak olan süreçtir. Olabildiğince o dünyanızda zaman geçirin. Çocukluğunuzdaki güzel yaz günlerindeki gibi hayalperest olun. Şimdi kendinize  tekrar hayal kurma izni verin ancak bu sefer hayalperestliği bir amaçla yapın.

En çok arzuladığınız hayalleriniz nelerdir? Sizin gibi hayal kuran ve bu süreçte yer alan milyonlarca insan var. Her şeyi  hayal etmek zorunda değilsiniz. Sadece içinizdeki “mutluluk çanlarını” çaldıracak sahneyi hayal edin yeter. Her şeyden öte, burada olmanızın esas nedeni budur. Sizin haricinizde şu anda, kendi “mutluluk çanlarını” çaldırmaları gereken birçok kişi var. Eğer isterseniz ve yapabiliyorsanız, tüm o çanların muhteşem korosunu dinlediğinizi hayal edin.

Aranızda zaman zaman enerjilerin içinizden akıp geçtiğini hissedenler için denemek isteyebileceğiniz bir önerimiz var. Sonuçtan memnun kalacağınızı düşünüyoruz. Enerjilerin sizi sardığını ve içinizden akıp geçtiğini hissettiğinizde, onların koşulsuz sevgi olduklarını fark edin ve bu sevgiyi siz de dışarıya verin. Geldiği yere gönderin. İçeri ve dışarı akımı sağlayın ve her ikisi de birbirini beslesin. Bunun sonucunu hayal etmenize bile gerek kalmayacak.

Sizi bu düşünceyle baş başa bırakıyoruz. Artık zamanı geldi, sevgili dostlar…Artık zamanı geldi.

Sizlere mutlu bir gün diliyoruz.

Michael ve Blog Hamilerine çok teşekkürler. Yukarıdaki mesajı ileten Ron Head’i de buradan selamlıyoruz. (ronahead.com)

İnanç sıçramanız izin verdiğinizde sakin ve rahat bir şekilde gelişecek. Sakinlik için meditasyon ve nefes tekniklerini ana menüdeki yöntemler bölümünde bulabilirsiniz, ayrıca yukarıda verilen enerjiyi tanımak, sevgi olduğunu hissetmek ve içinizden geçmesine izin vermek bu hafta çok önemli. Hepinize sakin neşeli, sakin coşkulu, sakin tepkili, muhteşem sakin bir hafta diliyorum. (Evet, nasıl olacağını bu hafta öğreneceğiz.)

©2016 Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

4 comments

Yorumlar kapatıldı.