Zamanın Ruhu

Dinliyorum, Yazamıyorum…

Snoopy writers blockArkadaşlar, arka planda yani günlük hayatlarımızın, evde, işte koşuşturmacanın, dünyada yaşayan herkesi – eğer anda ve merkezde kalmaya kendilerini adamamışlarsa – dengelerini tamamen sarsacak yapay haberlerin, aklınıza gelebilecek her şeyin ama her şeyin arkasında, o göremediğimiz ama sadece hissedebildiğimiz yerde, çok büyük bir şey oluyor. Sanki 2012’den de büyük, sanki 2015 Eylül sonundaki X Dalgasından da önemli… Eşikte miyiz, bu o ünlü kırılma noktası mı?

O şeyin ne olduğunu dinliyorum, anahtar kelimeler geliyor ve sonra kayboluyor. Ortaya henüz tek bir cümle bile çıkmıyor… Sanki devasa Evren, bütün görkemiyle kendini yeniden düzenliyor, bu bizden çok çok büyük ve biz de bir o kadar büyüğüz (eğer bu sözler size anlamlı gelirse tabii…)

Bu senenin ilk 4 ayını elimden geldiğince sizlerle paylaşarak ve sohbet ederek geçirdim. Sanırım şimdi dinleme zamanı. Çünkü yazamıyorum, bekliyorum, kıyıda köşede bulduğum sessizlik anlarında dinliyorum… Hissediyorum.

Okuyucu kaybetmemek için ya da burada yayınlananlarla biraz umut bulan kişilere destek olmak için bir sürü şey yayınlayabilirim tabii. Ama bu blogun özünü kaybetmesi, kendi gerçeğinden uzaklaşması demek. O yüzden geçen haftaki dolunaydan beri sessizim. Bu sessizlik birkaç gün daha devam edebilir, süresini bilmiyorum.

Siz de dinliyor musunuz? Siz de hissediyor musunuz? Belki de birinize cümleler çoktan geldi. Burada paylaşabilirsiniz. (Facebook’ta değil, bu yazının altındaki yorumlarda, böylece tüm okuyucular faydalanır)

Şimdi ben, günüm tam hız devam ederken aralarda bulduğum boşluklarda dinlemeye devam edeceğim. Bilgi paketleri tam olarak açıldığında, beynimiz tam olarak olanları anlamlandırdığında ya da enerjiyi tercüme edebildiğinde yeniden yazacağım… İlk yazı bu enerjiyle, şu anda deneyimlediğim dinlemeyle mi ilgili olacak? Yine (!) bilmiyorum, umarım öyle olur.

Aşağıya son zamanlardaki önemli enerji çalışmalarını bir hatırlatma olarak ekliyorum:

  1. Denge çalışmasına çağrı
  2. Drama bağımlılığımızı bitirmeye çağrı
  3. Jophiel’in enerji çağrısı

Sevgilerimle. Unutmayın, asla yalnız değilsiniz ve çok seviliyorsunuz!

©2016 Mor Alev

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com