Arkturuslular’dan Bahar Ekinoksu, Tutulma Dönemi, Uranüs-Plüton Kare Açısı ve Yaşamakta olduğumuz enerji girişi ile ilgili bilgiler (Bölüm 2/2)

art by Steven QuinnArkadaşlar, dün söz verdiğim gibi Arkturus mesajının ikinci bölümünü yayınlıyorum. Eğer okumadıysanız, birinci bölümün bağlantısı burada.

Öncelikle, izninizle ilk bölümde verilen bilgiler hakkında biraz yorum yapmak istiyorum. Mesajda söylendiği gibi Uranüs ve Plüton yolun tam yarısındalar yani bulundukları burçların tam ortasında yer almaktalar. Bundan önceki 6 senede değişimin zemini hazırladılar ve bundan sonra da değişimin kendisini göreceğimize inanıyorum.

İkincisi, özellikle Plüton’un fonksiyonuna dikkatinizi çekmeliyim. Plüton, dönüştürülemeyen şeylerin salıverilmesi gerektiğini söylüyor. Bunlar nelerdir? Aslında hepsi şu anda tek tek karşımıza çıkıyor. İşte bu enerji fırtınasının temizlik etkisi de budur. İnanç şablonları, değersizlik, güvensizlik, sevgisizlik ve kendi hayatlarımızda yarattığımız ama “kendimiz” gibi olmamızı engelleyen her şeyi salıveriyoruz. Bu değişim eğitim, yönetim, iş hayatı ve dünyanın bize sunduğu tüm kaynakları kullanma şeklimize de yansıyacak.

Aşağıdaki ikinci bölümde, değişimin kişisel yönünü görüyoruz. Biliyorsunuz, ben pek DNA ve bedensel değişim ile ilgili yazı yayınlamam. Bu mesaj o alışkanlığı bozuyor. Ancak, söylemeliyim ki, DNA güncellemesiyle ilgili ilk defa gerçekten aklıma ve ruhuma hitap eden açıklamalar bu mesajda yer alıyor.

Son ve 7. Kare Açı

Yedi son derece güçlü bir rakamdır. 7 sıklıkla “gerçeği arayanı” (Uranüs) ve onu bulmak için “altına bakılmamış taş bırakmayanı” (Plüton) temsil eder. 7, metafizik ve o yüzden de çok boyutlu bir rakamdır.

Plüton enerjisine çok benzer bir şekilde, 7 rakamı simya değişimlerini temsil eder. Hücresel seviyede büyük simyevi değişimler gerçekleşmeye başlayacak. Aslında, değişim Toprak, Hava, Ateş ve Su elementleri seviyesinde başlayacak. Bu 3D elementler, 5D elementallere dönüşecekler.

Böylece, gerçeklik değişmeye, TÜM yaşamın en başlangıcından itibaren meydana gelir. Yeryüzü Gezegeninde her şey, Elemental Âlemin bir parçasıdır, bu yüzden her şey değişiyor. Yeniden başlatmanın (re-boot) farkında olanlar ve ona hazırlıklı olanlar, fiziksel bedenleri ve psikolojik beyin dalgalarının izin verdiği ölçüde hızla değişimi yaşayacaklar. Sonra, onların görevi, diğerlerinin yeniden başlamaya yardımcı olmak olacak.

Bilinç Seviyeleri ve Bedeniniz

Yeniden başlatma bilinç seviyelerinde adım adım gerçekleşecek. Farklı bilinç seviyeleri farlı algıları aktive eder. İnsanoğulları, ve hatta yeryüzündeki kendi temsilcilerimiz (Arkturuslu Yıldız Tohumu insanlardan bahsediyor) bile, bu değişiklikleri beş boyutlu bilinç durumunda değilken algılayamayacaklar. 5D bilinç, Delta ya da Gamma dalga boyundaki bilinçtir, ki biz Gamma’yı tercih ederiz. (Mor Alev: İşte bu yüzden düzenli meditasyon yaparak kendimizi çeşitli beyin dalgalarına alıştırmalıyız. İlgili bilgileri şu yazıda bulabilirsiniz.)

Bu süreç boyunca, bedeninizin dinlenmesi için zaman tanımak yararlı olacaktır. Hatırlayın, bilgisayarınızı yeniden başlatırken, onu kullanamazsınız. İnsan formunuzda da buna benzer hissedebilirsiniz. Bu hisle savaşmayın. Onun yerine, meditasyon yapın, rahatlayın, arkadaşlarınızla gülün, seyrek ve az yiyin, ve bolca uyuyun.

Diğer deyişle, bedeninizin elementleri sakinlik ihtiyacında olacaklar. Böylece, bilincinizi farkındalığınızın daha yüksek frekanslarına yükseltmek üzere meditasyon yapabilirsiniz. Enerjiler, bedeninize Epifiz bezi aracılığı ile girecek ama süreç çok boyutlu zihninizde gerçekleşecek.

Çok boyutlu zihniniz, beşinci boyut ve ötesiyle aynı titreşimde olacağı için, durumu çok daha iyi anlayabilecek. Size ait yeniden başlatmanın algıları çok boyutlu zihninizde kayda geçtikten sonra, vakti geldiğinde üç boyutlu beyninize indirilebilecek. Çok boyutlu zihniniz, tüm enerjiyi derhal kabul edebilir, çünkü enerji ŞİMDİ bütün bir patlama olarak gelmektedir. (Mor Alev: Arkadaşlar, hadi hep beraber bu enerjiyi şimdi kabul edelim!)

Ani indirilen enerjiden 3D beden ve beyniniz zarar görebileceğinden, enerji önce güvenli bir şekilde çok boyutlu zihninizde, yani kişisel “taşınabilir hard diskinizde” saklanacak. Daha sonra, fiziksel beyniniz, aşamalı olarak bilinç seviyeniz ve fiziksel bedeninizin güvenle kabul edebildiği ölçüde bu enerjiyi indirebilecek.

Her biriniz, önce, kişisel görevinizle ilgili bileşenleri indireceksiniz ve sonra da Gaia’nın gezegensel görevine geçiş yapacaksınız. Kendinize ait tüm parçaları resimde bir arada tutmanız önemlidir. Daha sonra, gezegensel bilinçle temasa geçmeye çağrılacaksınız ki böylece tam enerji paketini alabileceksiniz. Sizler, sadece “Gezegensel Birlik Bilincindeyken” bu devasa “gezegensel bulmacanın” bütün parçalarını bir araya getirebileceksiniz.

Bu bulmacayı tamamlamak, siz insanların algılarıyla “zaman” alacak. Ancak, biz Arkturuslular ve Galaktikler, bunu ŞİMDİ olarak görüyoruz. Aranızda kendi çok boyutlu benlikleriyle birleşmiş olanlarınız da enerjiyi ŞİMDİ alabilirler. Ancak anlayın ki, bu enerjinin etkilerinin 3D ve 4D ile paylaşılması bir “süre” sonra olacak.

Tavsiyeler:

SpiralBu değişimde hiçbir tehlike yoktur. Korkarsanız, bilincinizin frekansı düşer ve bu deneyimi kaçırırsınız. Ancak, Koşulsuz Sevgi enerjisini kucaklar ve kendinizi Mor Alev enerjisi ile çevrelerseniz, sonsuz Sevgi ve dönüşümü hissedersiniz ki, aslında olan da budur!

Bu enerji “indirilmesi” DNA’dan çok daha fazlası. Biz ve sizler, şu anda giymekte olduğunuz yeryüzü bedeninize kendi yüksek boyutlu benliğinizin belli bir yüzdesini gönderdik.

Gönüllülerimiz, her zaman iki takım DNA ya sahiptiler, biri 3. ve 4. boyutta, diğeri 5. boyutta. Bu iki DNA frekansı aslında birbirine örülmüş şekilde, ancak sizin makineleriniz sadece 3D DNA ipliklerini algılayabiliyor.

Sizler, bizim gönüllülerimiz, bu yeni enerjileri bedeninde ilk tutanlar sizler olacaksınız, çünkü zaten bütün yaşamınız boyunca iki farklı DNA frekansına sahiptiniz. DNA’nızda bu enerjiyi taşıyacak bölüm, sizin çöp DNA dediğiniz %97’lik “kullanılmayan” DNA’nızdır. Hâlbuki bu bölümde minik sarmallar (solucan delikleri) vardır ki, bunlar ışık bedeninizin temelleridir. Bu sarmallar sayesinde, güneş tutulması ve diğer muhteşem enerjileri çok boyutlu zihninizden indirip bedeninize entegre edebileceksiniz.

Düşünce ve duygularla kendi gerçekliğini yaratmak:

Violet Flame - Vesna DharmaDüşüncelerinizle gerçeklik yaratma beceriniz büyük ölçüde artacak. Yani mutlaka düşüncelerinizin ve duygularınızın EFENDİSİ olmalısınız, çünkü “aklınıza gelen, hemen başınıza gelecek.”

Ayrıca, düşüncelerinizi, duygularınızla birleştirdiğinizde, düşünce formlarınız hayatınızda sizden önce gider. Böylece, nasıl kendi hayatınızın yaratıcısı olduğunuzu hatırlarsınız. Hatırlıyor musunuz, yürümeyi öğrenirken ne kadar çok düştünüz, ya da konuşmayı öğrenmek ne kadar zordu? Bir şekilde, aynı süreçten ŞİMDİ geçiyorsunuz.

Büyük çoğunluğunuzun neredeyse tamamını unuttuğu yüksek frekanslı gerçekliğe girmeyi ve o gerçeklikte iletişimi yeniden öğreniyorsunuz. Bundan dolayı, zaman zaman aklınız karışabilir ve kendinizden şüphe duyabilirsiniz, işte o zaman Koşulsuz Sevgiyi ve Mor Alev enerjisini çağırın.

Koşulsuz Sevgi sizlerin hiçbir yargılama olmadan “hatalar” yapmanıza izin verecek, Mor Alev ise gerçek Işık Bedeninize doğru dönüşmenize yardımcı olacak. Yükselmekte olan yeryüzündeki pek çok sevgili gönüllülerimiz, zaman kavramının bir yanılsama olduğunu hatırlıyorlar. ŞİMDİde yaşamak, onların, gerçekliğin yüksek frekanslarındaki gerçek, çok boyutlu BENLİKleriyle bilinçli olarak yeniden bağlanmaları için büyük bir yardımcıdır.

Sizleri kutsuyoruz Sevgili Yükselenler

Arkturuslular

Son bir not olarak şunu eklemek istiyorum: Mor Alev enerjisini kullanmanız için uyumlanmanıza, vs. gerek yoktur. Bu uyumlama yapan kişiler hakkında negatif bir yargı değildir, onlar da bir ihtimal başkaları tarafından uyumlama olması gerektiğine inandırılmışlardır sanırım ve bu konuda farkındalığınızı artırarak halka hizmet ediyorlar. Ancak, bu enerji zaten her birimize hediye edilmiştir. Yani kalbinizde, ışık vücudunuzda Mor Alev var, ve hep vardı. Arkadaşlar, ben hiç uyumlanmadım, hatta aklıma bile gelmedi. Bu enerji farkındalığıma girdi, hakkında okudum ve kullanmaya başladım! Uyumlanma sözünü de ilk defa Türkiye’de duydum. Buna rağmen yıllardır bu enerjiyle içlidışlıyım ve hayatımda mucizeler yarattı. Mor Alev enerjisini nasıl kullanabileceğiniz konusundaki bütün yazıları sol sütunda, konular başlığı altında “Mor Alev ve St. Germaine” kategorisinde bulabilirsiniz. Ancak, eğer içiniz rahat etmiyorsa, internette uyumlama yapan ışık işçileri var. Onların yardımını alabilirsiniz. Ama ben kişisel olarak bunun bir etkisi olacağını sanmıyorum. Onun yerine, meditasyonlarınıza ve nefes çalışmalarınıza eğilseniz, bu arada da Mor Alev enerjisi kullansanız zamanınızı daha verimli harcamış olursunuz.

Bu mesaja aracılık yapan mükemmel öğretmen Suzanne Lie ve Arkturuslular’a binlerce teşekkürler. (multidimensions.com)

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2015 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir

Copyright © 2015 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

 1. Bir kaç yıl önce sizin bir yazınızda -uyumlama olmadan mor alev enerjisini kullanma ile ilgili idi- okuduğum günden beri benim de hayatımda bu enerji. Aynı zamanda Reiki 3a yim. Hayatım da muhteşem değişiklikler ve güzellikler oldu. Size hiç teşekkür etmemiştim. Bu yazınızı okuyunca tüm kalbimle teşekkür ediyorum. Sizi seviyorum.

  Beğen

 2. Sevgili Mor Alev, bugün yorgunluk bir anda gelip omuzlarıma oturdu resmen. Sizin dediğiniz gibi merkezde kalmaya hiç bir olayı ve kişiyi yargılamadan devam etmeye çalışıyorum. Ancak eşimin eski ortağı ile ilgili süregelen sorunlarından dolayı ona yardım etmek istemem ve onu rahatlatmak için çabalarım beni daha da çok yoruyor. Ona öğrendiklerimi aktarıyorum ve korku korkuyu getirir diyorum. Ama o işlerin düzeleceğine inanmıyor. Çok inançlı ve sürekli dua eden biridir aslında. Bir de düşündüklerim bir anda karşıma çıkıyor. Kötü şeyleri düşünmekten kendimi nasıl koruyabilirim? Çok mu soru sordum bilmiyorum ama gerçekten sizin yazdıklarınız ve cevaplarınız beni çok rahatlatıyor. çok teşekkür ederim.

  Beğen

  1. Sevgili Pınar, eşinize sadece kendi enerjinizi yüksek tutarak yardımcı olabilirsiniz. Başkalarının duygularını ya da bakış açılarını ne kadar değiştirmeye çalışırsak çalışalım, bu konuda başarılı olmamıza imkan yok. Onlar sadece kendi istedikleri zaman salıvermeleri gereken inanışları bırakacaklar. Kendinize iyi bakın, eşinize koşulsuz sevgi ve Mor Alev enerjisi vererek sadece sizden istediği zaman destek olun, çünkü sadece o zaman yardımı kabul edecektir. Sevgilerimle

   Beğen

 3. Mo’nun Gizemi diye bir kitap okumuştum bir zamanlar resmen takmıştım kitaba. O kitapta da böyle DNA’nın çoğunun kullanılmadığı ve yakın bir zamanda aktifleşeceği yazıyordu. Ve daha bir sürü şey belki okumuşsunuzdur… biraz kurgu biraz da gerçek, çünkü bir roman. 2. ve 3. kitabı da çıktı okumadıysanız okumanızı tavsiye ederim çok hoşunuza gider.

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.