Günün Melek Kartı – Kendinize İnanın

when the memory returns remade by gyurka

Kendinizi bir de meleklerin gözünden görün

Sevgili Dostlarım, dün geceki Sevgi Seli meditasyonuna katılımınız için çok teşekkür ederim. Dün ben de çoğumuz gibi biraz ağır bir gün geçirdim ve günümün çoğu tarafsızlık ilkesini uygulamaya ve dengede kalmaya çalışmakla geçti. Yoksa enerji ve sevgi gönderme işimi tam yapamayacağıma inanıyorum. Ama yine de terazinin kefeleri oynayıp durdu. Hepimiz muazzam bir temizlik olayı ile karşı karşıyayız. Enerjiler son derece yoğun – unutmayın Dolunay Akrep burcundaydı ve etkisi devam edecek, Büyük Kare Açının etkisi hala sürmekte. Şimdi yapabileceğimiz iki şey var. Ya kaçıp evde gazete, televizyon, haberler vs. her şeyden saklanacağız, sanki hiçbir şey olmuyormuş gibi yapacağız, ya da bu dünyaya gelme misyonumuzu yerine getirmeye başlayacağız.  Bu yazıya başlarken böyle bir şey yazacağımı sanmıyordum, sizlere yumuşak ve rahatlatıcı bir mesaj vermeyi düşünüyordum ama bana şu anda okuduklarınızı söyletiyorlar.

Evet, öncelikle kendi dengemizi yeniden ve çok çabuk kurmalıyız. Hep söylediğim bir şey vardır; bugün ve her gün Michael’la korunma kalkanınızı çekin diye. Bunu bugün özellikle unutmayın çünkü yas, öfke, üzüntü ve hayal kırıklığı enerjileri her yerde ve çok yoğun. Bu enerjilerin üzerinize yapışmaması gerek. Sonra da her zaman bize söylendiği gibi merkezde ve sevgide kalın.

Bu blog, melekler ve ustalar bizi böyle günler için hazırlıyor ve hazırladı. Böyle kaos ve kargaşa günlerinin yaşanacağını biliyorduk, sadece nasıl olacağını bilmiyorduk. Şimdi görev başında olmaya çağırılıyoruz. Bizler ölümün de bir amacı, bir sebebi olduğunu ve aslında bir son değil de bir başlangıç olduğunu biliyoruz. Şu andan itibaren içinizden geçen bütün Melekleri, Yükselmiş Ustaları, Kutsal Anne’yi ve Galaktikleri yardıma çağırın ve sizi üzen olayların olduğu her yere sevgi göndermeye başlayın. Bunu önce Mor Alev enerjisi ile yapabilirsiniz, Kutsal Anne enerjileri ile yapabilirsiniz, ya da doğrudan kalbinizden kendi sevginizi yollayabilirsiniz. Sizi üzen olaylar dedim çünkü bu kazanın kaynağı bir yer olsa da sarsıntıları bütün memlekete yayıldı.

Soma’da o madende o olaylar başladığında ben seanstaydım, elbette hiçbir şeyden haberimiz yoktu. Ama durup dururken hatlar karışıyor, anlayamadığımız karanlık tünellere, dehlizlere giriyor demir arabalar görüyorduk. Sonra görmekte olduğumuz diğer geçmiş yaşam diyebileceğimiz resimler ve olaylar araya giriyor,  ama yeniden ve tekrar tekrar bomboş yeraltı tünellerini görüyorduk. Seans yaptığımız arkadaş bir sürü siyahi adam görüyorum diyordu. Biz bu “siyahi” adamları Afrikalı ya da Aborijin zannettik. Ama kömüre bulanmış işçilerdi. Bir türlü ne olduğuna dair yorum yapamadığımız bu durumda en iyi hareketin o sahnelere Michael’ın Mavi Işığı ile negatifi temizlemek ve şifa için Kutsal Anne’nin Beyaz Saflık Enerjisi ile çalışmak olduğuna karar verdik. Ertesi gün ikimizin de şaşkınlıktan ağzı açık kalmıştı. Olaylar olduğu sırada aynen olanları görüyorduk (oradaki yangına kadar) ve bizden derhal oraya şifa göndermemiz isteniyordu! Üstüne üstlük, o gün seans yaptığım arkadaş mesleği gereği yardım için gönüllü  olarak önümüzdeki hafta Soma’ya gidecek. Onun için lütfen kendimizi toparlayalım ve elimizden geldiğince sevgi, şifa ve huzur enerjilerini göndermeye bugün ve önümüzdeki günlerde devam edelim. Orada çalışan tüm gönüllüler, kurtarma ekipleri, sağlık görevlileri, aklınıza kim gelirse hepsine bulunduğunuz yerden yardımcı olmaya çalışalım.

Şimdi bugünkü kartın söylediklerine dönelim:

Bu kart geldiğinde biraz kendimize olan güvenimizin zedelendiğini ve inancımızın sınandığını anlıyoruz. Melekler kendinizi ve taşıdığınız potansiyeli bir de onların gözünden görmenizi istiyor. Onlar sizi sonsuz potansiyel sahibi sınırsız kişiler olarak görüyorlar. Şu anda yapabileceğiniz en önemli şey bunu anlamanız ve kabul etmeniz. Hayatınız ve hayat yolunuzla ilgili tüm şüphelerinizi salıvermek için meleklerden yardım isteyin. Bu şüpheler insan olmanın bir parçası, özellikle aranızdaki İndigolar negatif enerjiden çok fazla etkileniyorlar. Kendinize inanarak meleklere bu hayatınızda potansiyelinizin tamamını yaşamak istediğinizi iletiyorsunuz. Ve onlar da sizi yönlendirmek için derhal harekete geçecekler.

Teşekkürler İndigo Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/
 

6 comments

  1. Sevgili Mor Alev Dün Arkadaşıma gelen bir Mesajda giden canlarımız 238 kişiydi mesaj geldiğinde…Onların mesajı biz burada çok mutluyuz ve bizi merak etmeyin üzülmeyin…Bizler 300 kişiyle yaptığımız anlaşmalı toplu ölümü seçtik…Ve Şu an Arafattayız… 300 kişiyle tamamlanmayı ve arkadaşlarımızı bekliyoruz…Tamamlanınca amerikaya gideceğiz orada çalışmalarımız olacak…dediler…Size çok teşekkür ederim…Sevgimle….<3

    Beğen

    1. Sevgili Eylem, haklısınız. Ben bu yorumu okuyucuma saygımdan dolayı yayınlanmasına izin verdim. Bu gibi bilgileri paylaşmadan önce çok çok emin olmak gerekir. 300 sayısı ve Amerika’da enkarne olmaları konusu bana da biraz değişik geldi diyelim. Ancak hayat kontratları konusuna katılıyorum. Bence bu kişiler yaşamlarına kontratları gereği ve bizi uyandırmak için veda ettiler. Bu konuda hepimizin alacağı dersler var. Ama en önemlisi bakın, nasıl birliktelik bilincini uyandırdılar, aynı Berkin gibi nasıl da halk kenetlendi. Özellikle bu olay sadece bu halkı değil, dünyayı etkiledi. Keşke güzel bir olayla bu kenetlenmeyi, bu birlikte sorun çözümü arama durumunu yaşasaydık. Ama biz insanlar nedense devasa darbeler yemeden harekete geçemiyoruz. Umarım bundan sonra geçeriz. Sevgilerimle…

      Beğen

Yorumlar kapatıldı.