Hafta Sonu için Melek Kartı – Aşk, Birliktelikler ve Evlilikler

 

rodin - handsDaniel

Ben evlilik ve mutlu beraberlik meleğiyim ve size şu anda yardım ediyorum

Evlilik alanında yardım istemek için Tanrı’ya seslendiniz ve o da beni sizin yanınıza çağırdı. Ben size tatmin edici ve mutlu bir birliktelik için yardım edeceğim. Tanrı ve ben sizin duanıza hiç gecikmeden cevap vermek istiyoruz.

Size yardım etmek istediğim ilk alan evlilikle ilgili geçmiş yaralarınızı iyileştirmek. Sessiz dakikalarda ebeveynlerinizle ilgili tüm acıları serbest bırakmaya razı olmanızı isteyeceğim. Sizden çocukluğunuzdan ve hatta geçmiş hayatlarınızdan gelen evlilikle ilgili tüm negatif duygularınızı nefes verirken dışarıya atmanızı istiyorum.

Bundan sonra elimi kalbinize koyuyorum ve derin nefesler alıp vermenizi istiyorum. Şimdi sizden isteğim ilk aşkınızla ilgili tüm eski acı ve kızgınlığı bırakma konusunda istekli olmanız. Tüm bu eski zehirleri kalbinizden atarken bir sonraki isteğim sizin tüm eski sevdiklerinize dair kenarda köşede kalmış bütün acıları nefesinizle dışarı vermeniz.

Bana izin verin, kalbinizi tüm eski yaralardan temizleyeyim ki şu ana bağlı mutlu bir birlikteliğin keyfini çıkarın. Geçmişin acı verici deneyimlerini tekrarlamamak için geçmişi salıvermek, ait olduğu yerde bırakmalıyız. Ben sizin kalbinizi özgürleştirmek için buradayım böylece tam olarak sevebilir, mutlu bir beraberlik yaşayabilirsiniz.

Arkadaşlar, çiftler arasındaki ilişkiler bir süredir bloğu ziyaret etmemişti. Ama elbette bu konu yeniden açılacaktı. Mars Terazi’de geri giderken başka ne bekleyebiliriz? Günlük çalışmalarımda Michael bize daha önce vermiş olduğu yeni “Kutsal Birliktelik” tanımını sık sık hatırlatıyor. Çünkü sevgi ve aşkı bir kalıba sıkıştırıp hem kendimize hem de karşımızdakilere zorla bir şeyler kabul ettirme isteği yüzünden mutsuz olan çok kişi ile karşılaşıyorum. Bu arada sık sık kişilerin İkiz Alevlerini bulmaya başladıklarına şahit oluyorum. Bu ilişkiler son derece kuvvetli ama sorunsuz değiller. Yine sorunlu ilişkilerde Yeshua bize verdiği enerji yöntemlerini kullanmamızı kesinlikle istiyor. En yakınımızdakini tam, özgürce ve kalp açıklığıyla sevemezsek, başkalarını nasıl seveceğiz? Bütün bu yazıların bağlantılarını verdim. Lütfen ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız bir okuyun. Özellikle Yeshua’nın yöntemleri yemin ederim çok işe yarıyor.

Ancak, birlikte çalışma zevkini yaşadığım bir okuyucum hiç beklenmedik şekilde bana bir Ayna Çalışması yaptı. Bu yöntemi mutlaka duymuşsunuzdur. Karşınızdakinin beğenmediğiniz yönleri sizin yansımanızdır ve kendi içinizdeki o şeyleri salıverdiğinizde ilişkide de bir toparlanma, olumluya doğru kayma olacaktır.  Ben bu metodu uzun süredir uygulamamıştım, bana çok iyi geldi. İlişkiler kesinlikle Ayna Çalışmasından çok şey kazanıyor, bu arada kendiniz hakkında da çok şey öğreniyorsunuz. Eşiniz ya da arkadaşınızda en beğenmediğiniz 3-4 şeyi düşünün ve o şeylerin sizde de olma olasılığına açık olun. Kendinizde bu davranış, inanış ya da tepki verme şeklini bulun ve anlamaya çalışın. Bu çalışma mutlaka şu sözlerle bitirilmeli: “Seni düşündüğümde sinirlenen parçamı salıvermeye hazırım.” Bir deneyin lütfen, çok rahatlatıcı. Sanki ağır bir enerji ilişkinin üzerinden kalkıyor. Tabii ki bu yöntemi aileniz, iş arkadaşlarınız ve hatta toplumsal yaşamın her yönü için kullanabilirsiniz.

Şimdi, madem bu hafta sonu romantik takılıyoruz, size bir de sakin ama sevgi dolu şarkı öneriyorum. Sevdiklerinizle mutlu, hafif ve dinlendirici bir hafta sonu dilerim. Sevginin en iyisine layıksınız. (Jason Mraz, I Won’t Give Up)

Teşekkürler Daniel!


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

8 comments

 1. Teşekkürler mor alev siz benim yanımda, beni duyuyor olmalısınız.

  Beğen

 2. Bugünkü yazınızla artık içimde hiç şüphe kalmadı tekrar çok çok teşekkür ederim.

  Beğen

 3. arkadaslar sızler ıcın

  I Won’t Give Up Türkçe çevirisi

  Gözlerine baktığımda
  Sanki gece gökyüzünü izliyor gibiyim
  Veya güzel bir güneş doğuşunu
  Barıdırdıkları çok şey var
  Tıpkı eski yıldızlar gibi
  Senin çok uzaklardan geldiğini görüyorum
  Şu anda olduğun yere gelebilmek için

  Ruhun kaç yaşında?
  Bizden vazgeçmeyeceğim
  Gökyüzü kasvetleşse bile
  Tüm aşkımı sana veriyorum
  Hala arayış içerisindeyim
  Ve biraz alana ihtiyacın olduğunda
  Dolaşmak için
  Burada sabırla bekliyor olacağım
  Ne bulduğunu görmek için
  Yıldızlar yandığında bile
  Bazıları dünyaya düşse bile
  Öğrenecek çok şeyimiz var
  Tanrı biliyor bunu hak ediyoruz

  Hayır vaz geçmeyeceğim
  Kolaylıkla çekip giden birisi olmak istemiyorum
  Burada kalıp yaratabildiğim farkı yaratacağım
  Bize aletleri ve hediyeleri kullanmayı öğretirken yarattıkları farklarımız
  Çok fazla kazık yedik
  Ama sonunda
  Sen hala benim arkadaşımsın en azında yıkılmadık
  Bizi ayırmadılar, yanmadık
  Kırılmadan nasıl eğileneceğini öğrendik
  Neyim olup neyim olmadığımı öğrenmem gerekti
  Ve kim olduğumu
  Bizden vaz geçmeyeceğim
  Gökyüzü dalgalansa bile
  Tüm aşkımı sana veriyorum
  Hala yukarıya bakıyorum

  sevgıler

  EFLATUN

  Beğen

  1. Sevgili Eflatun, bu konuda size güveneceğimi biliyordum. Her zamanki gibi çok teşekkürler! Bir tanesiniz!

   Beğen

 4. Günaydın arkadaşlar herşey gönlünüzce güzel olsun :)) Sabah kalktım güzel bir meditasyon yaptım Herşey daha güzel olacak ,kötü acı anıları sonsuzluğa uğurladım .

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.