Günün Melek Kartı – Rüyalarınıza dikkat edin

Vladimir Kush Pillow Book

Rüyalarınız sırasında Michael sizinle çalışıyor ve eski korkulardan kurtularak mutluluk ve huzurunuzun yeni aşamalara varmasına yardımcı oluyor.

Bu kartın bir okuyucumun benden rüya tabiri istemesinin hemen arkasından gelmesi çok ilginç. Bu okuyucuya verdiğim cevap gibi, rüyalar hepimize son derece özeldir. Bence rüyaların genel bir “tabiri” ya da “yorumu” yok. Keşke olsaydı… Evdeki rüya tabirleri ansiklopedilerinin hiç işe yaramadığına yıllar önce karar verdim ben.  Rüyalarınızı en iyi siz kendiniz yorumlayabilirsiniz. Şimdi Michael bize bu konuda yeni bilgiler veriyor:

Michael siz uyurken size ulaşıyor, dualarınıza cevap veriyor ve hayat amaçlarınızın temellerini inşa etmenize yardımcı oluyor. Bu rüyalarınızın hepsini hatırlamasanız da verilen bilgiler bilinçaltınıza yerleşiyor ve pek çok yönden size yardımcı oluyor.

Michael’ın size verdiği yardımcı bilgilere bir “rüya günlüğü” tutarak ulaşabilirsiniz. Herhangi bir defteri baş ucunuzda bulundurun. Ve düzenli olarak uyanır uyanmaz bir gece önceki rüyalarınızdan aklınızda ne kaldıysa yazın. Çok kısa süre sonra konu ve sembollerde bir şablon oluştuğunu ve bu şablonların gündelik hayatınızda size yardımcı olacağını göreceksiniz. Bu kart kısaca şu anlamları da taşıyor:

 • Tekrarlanan rüyalar sizinle konuşuyor, onlara dikkat edin.
 • Kalbinizin derinlerinden gelen arzulara saygı duyun ve onların sizi sevk ettiği şekilde davranın
 • Yeterince uyuyun, uykunuz eksik kalmasın

Bu konuyla ilgili kısa duamız ise:

“Huzur içinde ve çok dinlendirici bir uyku çekmeme yardım ettiğin için teşekkürler. Archangel Michael, seni rüyalarıma bir öğretmen, bir rehber ve bir şifacı olarak davet ediyorum. Lütfen ……. (şu anda aklınızı meşgul eden sorunu açıklayın) konusunu ruhani açıdan anlamama yardım et ve bana rehberlik et. Teşekkürler Michael. Teşekkürler Tanrım.”

Arkadaşlar, bazen bu kartları yazıyorum, yazarken gayet iyi anlıyorum, sonra da tamamen unutup gidip tersine şeyler yapıyorum… Terzi kendi söküğünü dikemez derler! Hafta sonu için Gabriel tasasız, çocuksu ve eğlenceli zaman geçirmemizi önermişti. Bense çalışmaya son derece kararlı bir şekilde o kartı yazdım. Ve bir kenara koydum. Tabii ki emailim anlaşılamaz şekilde bozuldu, mesaj alıp gönderememeye başladım. En son Cumartesi akşamı bunu çözmeye çalışırken bir anda aklımda şimşekler çaktı! Son derece yoğun geçen yılbaşı haftasından sonra Gabriel “git başka şeyler yap, biraz eğlen” diyordu. 12 saat gecikmeyle de olsa bilgisayarı kapattım, yazmayı düşündüğüm makaleyi erteledim ve işleri oluruna bırakıp başka şeyler yaptım. Şimdi bu sabah emaillerim yeniden çalışıyor, dün sadece bir iki blog yorumuna cevap vermiştim. Ben 36 saat dinlendim ve taze bir haftaya başlıyorum. Umarım hepinizin hafta sonu iyi geçmiştir ve umuyorum bugün güzel ve verimli bir haftaya başlarsınız. Bütün işaretler bu haftanın yoğun geçeceğini gösteriyor. Lütfen dengede kalmaya dikkat edin ve Michael’ın dediği gibi uykunuzu yeterince alıp dinlenmeyi ihmal etmeyin.

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

3 comments

 1. size önce teşekkür ederek başlamak istiyorum evvelki yazımı yarım bırakmak zorunda kaldım çünkü birden sistem değişti anlayamadım bu günkü yazınızı okudum bana eski günlerimi hatırlattı . ben yirmibeş yaşımdan itibaren rüyalarımı net gören vehatırlayan kişiydim .gerçek hayatta gördüğüm rüyayı yaşıyordum evleneceğim kişiyi onunla evlenirken yaşayacaklarımı iki sene evvel gördüm bu rüyalarım elli beş yaşıma kadar devam etti yaşayacağım her olayı görüyordum o sene gördüğüm rüya benim on seneme mal oldu şimdi artık rüya görmüyorum ama huzursuzum sizin bu günkü yazınız bana o günlerimi hatırlattı aslında rüyalarımız bizim hayatımızı yönlediriyor bizler bunu iyi tahllil edemiyoruz kusura bakmayın sizzi meşgul ettiysem belki siz beni aydınlatısınz neden rüyalarımı göremediğimi diye umdum sevgiyle kalın .

  Beğen

  1. Sevgili Cevriye, her gece rüya görüyoruz ama hatırlamıyoruz. Bu kartın bugün de söylediği gibi bilinç altımıza bilgiler kodlanmaya devam ediyor. Gece yatarken rüyalarınızı hatırlamayı niyet edin ve kalbinizi açarak uyuyun. Bakalım nasıl sonuçlar alacaksınız… Sevgilerimle

   Beğen

 2. Çok teşekkür ederim Mor Alev . Galiba benim sorumun cevabı geldi. rüyamın yorumu değil sürekli rüya görüyorum etkisinde kalıyorum. gördüklerimde hayırlara çıkar inşallah.
  Sevgili Mor Alev söylediğiniz çok doğru ansiklobediler internet yorumlarının ,yorumları tamamen alakasız uydurma şeyler bundan dolayı sizin yorum yapacağınızı düşündüm size yazdım. Ben normalde rüyalarım için bir defter tutuyorum bundan sonrada devam edecem . sağlıcakla sevgiyle kalın.

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.