Baş Melek Michael (Mikail) ve Yüksek Benlik Konsey Mesajları

Biz size baret dağıtamıyoruz – Archangel Michael

f28e5e73f40a1413436aa118a29ac973Ron Head tarafından 30 Haziran 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Sizinle toplumlarınızda olan hareketlenmelerden konuşmamızın zamanı geldi. Diğerleri bu konuda konuştular. Hatta diğer ruhani mesajlar da bu konudan bahsettiler. Ancak biz bu konuya burada sadece biraz dokunduk. Bu kısa bir mesaj olabilir ancak sizin mesajımıza dikkat edeceğinize ve üzerinde düşüneceğinize güveniyoruz.

Bu zamanda etrafınızda birçok ayaklanma haberi görüyorsunuz. İsyanlardan, dev protestolardan, devlet baskılarından bahsediliyor. Neredeyse her gün sizi olduğunuzdan daha da fazla kontrol etmek için hazırlanan planların ve teknolojilerin haberlerini alıyorsunuz. Pek çoğu sizden binlerce mil ötede olan her çeşit kargaşa hikâyeleri ile durmadan bombardımana tutuluyorsunuz. Eğer böyle şeyleri takip ediyorsanız kendinizi şüphe, korku ve depresyonda kaybetmeniz çok kolay.

Bizim mesajlarımızı takip edenlerin hepsi değil ama çoğu bilinçlerine kabul ettiklerini dengelemeyi, umutlu kalmayı ve kendi merkezlerinde kalmayı öğrendiler. Öyle olsa bile bizim tüm bunlarla ilgili işaret etmek istediğimiz bir şey var.

Siz, şu bulunduğumuz zamanda dünyanızı çok büyük bir çoğunluğunuzun son birkaç bin yıldır özlediği ve dualarını ettiği gibi bir yere dönüştürmek için yeniden inşaata başladınız. Dünyanız şu anda bir inşaat sahası dostlarım. Ama biz sizin karışıklık ve hengâmeyi yaşamamanız için etrafına bir güvenlik çiti çekemiyoruz. Biz size baret dağıtamıyoruz. Siz inşaat alanının tam ortasında yaşıyorsunuz. Ancak yapabileceğimiz eğer siz bizim sözlerimize biraz güveniyorsanız şu anda olanlar hakkındaki gerçeği hatırlamanıza yardım etmek.

Şu anda gördüğünüz her şey, yüzeyde nasıl görünürse görünsün, arzuladığınız ve aslında kendiniz için yaratmakta olduğunuz değişiklikleri getirmek için kullanılıyor. Yani eğer rahatsız edici şeylere bakmak zorundaysanız – ve biz kesinlikle sizin deyiminizle kafanızı kuma gömmemeniz gerektiğini düşünüyoruz – sizin bu rahatsızlık veren şeylerin istenen sonuca nasıl katkıda bulunabileceği olasılıklarına bakmanızı istiyoruz. Genel olarak bu değişen zamanların dünya bilincine getirdiği değişikliklerin farkında kalın. Değişen zamanların sizin kendi bilincinizde kesinlikle büyük etkisi oldu, değil mi?

Bu arada kendi gelişiminiz üzerinde çalışmaya ve diğerlerine verebileceğiniz kadar sevgiyi ve rahatlatmayı sunmaya devam edin. İşte sunduğunuz, sunduğumuz bu sevgi sizin özlemini duyduğunuz yeni dünya.

Kalbinizde huzur olsun sevgili dostlarım, sevgili ailem. Yine konuşacağız. İyi Günler.

2 replies »

  1. sabırsızlıkla bu günün kartını bekliyorum ,TEMMUZ yeni bir ay hepimize şahane mucizeler getirsin.. İyi haftalar mor Alev, iyiki varsın!

    Beğen