Etiketler

, , , , , , ,

a6ddfdb3af0cc11adf122b8b12e05c27İmparatoriçe – Archangel Gabriel

Sınırsız bolluk. Hayallerin gerçekleşmesi. Kendine ve başkalarına bakmak ve beslemek.

İmparatoriçe doğanın yaşamı yenileyici sonsuz gücünü simgeler. Bu kart canlılığın, verimliliğin, gelişmenin ve yeniden doğmanın kartıdır. Tüm yaşamın tükenmeyen kaynağıdır. Bizim yaratıcı potansiyelimizi ve teşviklere açık olup yenilikler yaratma yeteneğimize işaret eder. Bu bedenen gelişmeyi ve doğurganlığı, ruhi açıdan sanatsal yaratıcı gücümüzü ve bilinç alanında anlayışımızın artacağını gösterir.

İş hayatımızda bu kart büyük pozitif enerjiler, ilişkilerde canlılık ve sevindirici gelişmeler, bilinç alanında yeni kanaatler ve inanışlar getirir.  Yani sadece başarı ve para kazanmak değil ama kazanılanın bereketli olduğunu, kendimize ve etrafımıza iyi baktığımızı görüyoruz. Bugün bolluk için Gabriel’in kırmızı altın rengi ile meditasyon yapın.

Teşekkürler Gabriel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (http://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. http://moralev.wordpress.com/